Hlavná Celebrita Meghan Markle mala svoje prvé svadobné šaty v Kensingtonskom paláci

Meghan Markle mala svoje prvé svadobné šaty v Kensingtonskom paláci

LONDÝN, ANGLICKO - 9. januára: Princ Harry (R) a jeho snúbenica Meghan Markle navštívia Reprezent 107.3FM 9. januára 2018 v Londýne, Anglicko. Tréningový program Reprezent bol založený v Peckhame v roku 2008 ako reakcia na alarmujúci nárast kriminality s nožom, aby pomohol mladým ľuďom rozvíjať sa a socializovať prostredníctvom rádia. (Foto Chris Jackson/Getty Images)

Štyri mesiace a stále pribúdajú. Nevesta roku 2018, Meghan Markle , si podľa viacerých správ vybrala návrhára svadobných šiat pred svadbou s princom Harrym.

„Meghan priletela minulý víkend so svojou blízkou priateľkou a svadobnou stylistkou Jessicou Mulroneyovou z Toronta do Londýna, kde sa s návrhárom zúčastnila na prísne tajnom stretnutí v Kensingtonskom paláci,“ povedal kráľovský životopisec Omid Scobie. Správy ABC Piatok, 19. januára. 'Vyskúšali množstvo rôznych dizajnov a momentálne to zmenšujú, aby vybrali ten najlepší dizajn pre daný deň.'

Markle vyjadrila svoje preferencie počas celého procesu, najmä pokiaľ ide o šaty. 'Meghan vyjadrila túžbu obliecť si niečo jednoduché, elegantné a veľmi elegantné,' dodal Scobie.

Herečka už predtým vyjadrila svoje myšlienky o svojich obľúbených návrhároch, rozprávanie Glamour ešte predtým, ako začala chodiť Princ Harry: „Mám ten luxus, že nosím každý deň do práce krásne kúsky oblečenia, takže môj osobný štýl – svadba alebo nie – je veľmi skromný a uvoľnený. Klasický a jednoduchý je názov hry, možno s moderným nádychom. Ja osobne preferujem svadobné šaty, ktoré sú náladové alebo jemne romantické.“

Markle sa v tom istom rozhovore podelila o to, že preferuje dizajnérov ako Delphine Manivet, Christos Costarellos, Ellie Saab a J. Mendel. Špekuluje sa, že si vyberie britského alebo kanadského dizajnéra.

Mulroney je medzitým hollywoodska stylistka, ktorá pracovala na svadbe – a je najlepším priateľom Marklea. Údajne sa pridala k Obleky herečka v Nottingham Cottage, aby si pred dátumom svadby páru 19. mája prešla procesom obliekania na mieru. Mulroney bude po ruke, aby pomohla Markle aj s procesom plánovania.

Zatiaľ čo Harry a Markle ešte neposlali pozvánky na svadbu, obaja údajne povedali priateľom, aby tento dátum dodržali. Harry sa medzičasom vzdialil od plánovacieho procesu, aby svojej budúcej manželke a jej priateľom umožnil zabezpečiť stretnutia a rôzne prvky.

„Harry sa stal vzácnym a dievčatám poskytol dostatok súkromného času na stretnutia s dizajnérmi a, samozrejme, na výber iných svadobných prvkov,“ uzavrel Scobie. 'Harry dal jasne najavo, že to chce povedať o Meghan.'