Hlavná Svadobné Správy Meghan Markle a princ Harry sa vracajú na svadobné miesto na svadbu princeznej Eugenie: Pozrite sa, ako sa porovnáva

Meghan Markle a princ Harry sa vracajú na svadobné miesto na svadbu princeznej Eugenie: Pozrite sa, ako sa porovnáva

Kredit: Foto REX/Shutterstock (9927742l) Princ Harry a Meghan vojvodkyňa zo Sussexu Svadba princeznej Eugenie a Jacka Brooksbanka, obrad, Kaplnka svätého Juraja, hrad Windsor, Berkshire, Veľká Británia - 12. októbra 2018

Autor: Esther Lee 12.10.2018 o 5:50 hod

Sú späť! Meghan Markle a princ Harry sa vrátili na svoje svadobné miesto - ale neboli to oni, kto by sa dostal do centra pozornosti v piatok 12. októbra. Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu sa zúčastnili svadby Harryho sesternice, princeznej Eugenie, v St. George's Kaplnka na zámku Windsor.

Pri tejto príležitosti mala ikona medzinárodného štýlu Markle na sebe námornícky kúsok so zodpovedajúcim fascinátorom. Harry vystúpil v rannom obleku v čiernej farbe s cylindrom. K nim sa pridala Kate Middleton v brilantných sýto ružových šatách a princ William.

Manželia sa usmiali a šťastne sa dostali na miesto konania pred príchodom Eugenie, pretože svadba sa začína o 11:00 miestneho času (6:00 ET).

Povinný kredit: Foto REX/Shutterstock (9927742m)
Princ Harry a Meghan vojvodkyňa zo Sussexu
Svadba princeznej Eugenie a Jacka Brooksbank, ceremónia, kaplnka svätého Juraja, hrad Windsor, Berkshire, Veľká Británia - 12. októbra 2018

Povinný kredit: Foto REX/Shutterstock (9927742p)
Princ William a Catherine vojvodkyňa z Cambridge
Svadba princeznej Eugenie a Jacka Brooksbank, ceremónia, kaplnka svätého Juraja, hrad Windsor, Berkshire, Veľká Británia - 12. októbra 2018

Kaplnka sv. Juraja sa štýlovo veľmi líšila od májových svadieb Harryho a Meghan s historickou polohou odetou do svetlých kvetov drahokamu a žiarivých zelených stromov.

Meghan a Harry medzitým išli s veľkým displejom a inštaláciou pri vchode pozostávajúcom z čerstvej zelene a bielych ruží a pivoniek.

Povinný kredit: Foto REX/Shutterstock (9927728h)
Kvety okolo vchodu do kaplnky
Svadba princeznej Eugenie a Jacka Brooksbank, pred ceremoniál, Windsor, Berkshire, Veľká Británia-12. októbra 2018

WINDSOR, SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO - 19. mája: Princ Harry a Meghan Markle opúšťajú kaplnku sv. Juraja západnými dverami po svadbe v kaplnke svätého Juraja na zámku Windsor 19. mája 2018 vo Windsore v Anglicku. (Foto Ben Birchall - WPA Pool/Getty Images)

V piatok boli hostia rýchlo usadení v areáli o 10:15 hod. Nasledujúcu hodinu a 45 minút nemohli kvôli prísnym pravidlám, ktoré sú na hostí kladené, používať telefóny, skúmať sociálne siete ani dokonca používať kúpeľne v kaplnke.

Pár však bude milostivo organizovať celý svadobný víkend pre svoj vnútorný okruh rodinných príslušníkov a priateľov, počnúc recepciou kráľovnej. Po obede bude nasledovať večerná recepcia v Royal Lodge.

V sobotu manželia privítajú svojich hostí na pôde Windsoru na festivalovom podujatí, ktoré zahŕňa nápoje, hry a vonkajšie stánky s občerstvením. Neočakáva sa, že sa Markle a Harry zúčastnia tejto časti kvôli svojmu nadchádzajúcemu 16-dňovému turné, ktoré sa začína začiatkom budúceho týždňa.