Hlavná Celebrita Meghan Markle sa pripojí k snúbencovi princovi Harrymu na vianočný brunch s celou kráľovskou rodinou

Meghan Markle sa pripojí k snúbencovi princovi Harrymu na vianočný brunch s celou kráľovskou rodinou

 princ harry meghan markle Princ Harry a Meghan Markle prichádzajú na vianočný obed kráľovnej do Buckinghamského paláca 20. decembra 2017 v Londýne v Anglicku. (Foto od Karwai Tang/WireImage)
červené spoločenské svadobné šaty

Prišla! Práve včas pred sviatkami Meghan Markle verejne sprevádzala svojho snúbenca, princa Harryho, na početných rodinných udalostiach po ich zasnúbení 27. novembra. Posledný spoločenský výlet, ktorý je počas prázdnin dosť dôležitý: každoročný vianočný obed kráľovnej v Buckinghamskom paláci.

Markle bola odfotografovaná po boku princa Harryho, ktorý v stredu 20. decembra šoféroval z Kensingtonského paláca. Obleky herečka vhodne zvolila kúsok britskej značky Self-Portrait, ktorý je medzi celebritami obľúbený.

Princ Harry a Meghan Markle odchádzajú po vianočnom obede kráľovnej v Buckinghamskom paláci v Londýne. (Foto: Philip Toscano/PA Images cez Getty Images)

Princ William a vojvodkyňa z Cambridge Kate Middleton spolu s princom Georgeom a princeznou Charlotte dorazili krátko predtým, ako sa budúci mladomanželia odviezli.

K Markle a Harrymu sa pripojili desiatky členov kráľovskej rodiny vrátane Harryho a Williamovho otca princa Charlesa a ich nevlastnej matky, vojvodkyne z Cornwallu Camilly. Na slávnostnom výročnom stretnutí boli aj sesternice bratov, princezné Eugenie a Beatrice.

Harry a Markle sa zosobášia v sobotu 19. mája 2018 v Kaplnke svätého Juraja na hrade Windsor.

'Jeho rodina bola tak vítaná. Na oboch stranách rodiny. Aj zo strany jeho mamy, čo bolo pre mňa naozaj dobré,“ povedala Markle vo svojom rozhovore pre BBC. 'Zažili sme naozaj pekný čas, keď sme ich spoznali.'

Podľa princa je Markle už s väčšinou ľudí dobre oboznámený. 'V skutočnosti sme urobili neuveriteľne dobre, aby sme sa uistili, že ste spoznali kľúčových ľudí,' povedal na rovnakom posedení.