Hlavná Celebrita Meghan Markle šepká princovi Harrymu počas úžasného vystúpenia zboru: Pozrite si moment tu

Meghan Markle šepká princovi Harrymu počas úžasného vystúpenia zboru: Pozrite si moment tu

 meghan markle harry princ LONDÝN, ANGLICKO – 17. júla: Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu a princ Harry, vojvoda zo Sussexu, navštívili 17. júla 2018 v Londýne v Anglicku výstavu Nelsona Mandelu Centenary Exhibition v Southbank Center. (Foto od Karwai Tang/WireImage)

Stačí ich nazvať vojvodom a vojvodkyňou tajomstiev. Meghan Markle a Princ Harry vystúpil v utorok 17. júla na špeciálnu výstavu v Londýne na počesť zosnulého Nelsona Mandelu.

Počas oficiálnych zásnub si novomanželia užili špeciálne vystúpenie speváckeho zboru Ubunye, podanie, ktoré bolo také dobré, že Markle nabehli zimomriavky pri sledovaní vystúpenia skupiny. Jej reakcia bola zdokumentovaná na videu a ukázala prvú Obleky hviezda zdieľajúca svoje pocity z predstavenia so svojím manželom.

Princ Harry sa usmial, keď zbor ukončil svoju pieseň.

vianočné darčeky pre rodičov priateľa

Na ich utorňajšom výlete vyzerala Markle zapnutá – doslova – v trenčkoch bez rukávov od kanadskej značky Nonie. Zaprášené ružové šaty, ktoré sa predávajú za 895 dolárov, mala v páse stiahnuté do mašle a samotný vzhľad dokonale dopĺňal osviežujúce chladivé modré sako princa Harryho.

Dvojica privítala množstvo hodnostárov a hostí vo vnútri, vrátane 92-ročného muža menom Andrew Mlangeni, ktorý stál pred súdom v 30. rokoch a vydržal takmer tri desaťročia väzenia po tom, čo bol obvinený zo sabotáže proti vtedajšej vláde apartheidu.

Strávili kvalitný čas aj s vnučkou Nelsona Mandelu Zamaswazi Dlamini-Mandelou na otvorení výstavy Nelson Mandela Centenary Exhibition.

Od svojej svadby sa vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu podelili o množstvo tajných spoločných chvíľ na verejných zásnubách, vrátane jednej celkom milej výmeny názorov v deň svadby, keď Harry prvýkrát obdivoval svoju manželku na hrade Windsor a jednoducho poznamenal: „Vyzeráš úžasne. .“

Zabezpečte si svoju ideálnu svadobnú víziu tak, že začnete s Kvíz o štýle Faircityfire tu .

ako urobiť drdol s horným uzlom