Hlavná Svadobné Správy Meghan Markleová povedala princovi Harrymu, že bola nervózna pri Trooping the Color, podľa odborníka na pery

Meghan Markleová povedala princovi Harrymu, že bola nervózna pri Trooping the Color, podľa odborníka na pery

trooping meghan harryLondýn, Anglicko - 9. júna: Camilla, vojvodkyňa z Cornwallu, Catherine, vojvodkyňa z Cambridge, Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu, princ Harry, vojvoda zo Sussexu, Peter Phillips, jesenný Phillips, Isla Phillips a Savannah Phillips stoja na balkóne Buckinghamského paláca počas prehliadky Trooping the Color 9. júna 2018 v Londýne v Anglicku. (Foto: James Devaney/FilmMagic)

Autor: Esther Lee 11.06.2018 o 10:40

Je to nervózny moment pre kohokoľvek. Novomanželia Princ Harry a Meghan Markle sa prvýkrát oficiálne predstavili ako manželský pár po boku kráľovskej rodiny v Trooping the Color v sobotu 9. júna. Novomanželia najskôr vošli do sprievodu konským záprahom a divákom o chvíľu mávali spomienkami na svadbu vo Windsore od troch pred týždňami.

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu sa potom pripojili ku kráľovnej a zvyšku rodiny-vrátane Kate Middleton, princa Williama, princa Georga a princeznej Charlotte-na balkóne Buckinghamského paláca počas preletu kráľovského letectva. Z diaľky bolo vidieť niekoľko roztomilých interakcií, vrátane Markle a Middletona, ktorí sa krátko rozprávali, a vojvodkyne z Cornwallu Camilla sa naklonila, aby niečo povedala Harrymu. Samozrejme, jedným z výnimočných momentov boli bleskové reflexy vojvodkyne z Cambridgea, keď Charlotte spadla z lavičky, a princ George mal zakryté ústa od svojho bratranca.

Expert mal však ešte väčšiu predstavu o tom, ako sa o kráľovskej rodine zbaviť, z pohľadu na udalosť. Podľa Zrkadlo Čítač pier, Harry sa chcel uistiť, že sa Markle pri tejto príležitosti bude cítiť príjemne.

V jednom momente sa otočil a spýtal sa: Dobre?

Odpovedala: Áno, si?

Uplynulo niekoľko chvíľ a ona priznala, že je nervózna!

Potom odpovedal Áno a usmial sa, než ju znova skontroloval.

Spolu so sladkou úvodnou konverzáciou Harry pripravil Markle a ubezpečil ju, že s ňou prejde detaily. Keď sa do toho pustíte, poviem vám to neskôr, sľúbil a neskôr dodal: Potom je tu letová mapa a potom sa všetci pozeráme hore na oblohu.

Ako sa spomína, jeden obzvlášť rozkošný moment dňa ukázal, že rodina sleduje show RAF, zatiaľ čo Harry sa zdanlivo pozeral na svoju manželku, aby obdivoval jej reakciu. Zdá sa, že vojvodkyňa z Cornwallu sa s párom spojila aj počas fantastickej leteckej show.

Kensingtonský palác v nedeľu oznámil, že novomanželia sa čoskoro vydajú na oficiálne turné vo dvojici. Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu podniknú na jeseň oficiálnu návštevu Austrálie, Fidži, kráľovstva Tonga a Nového Zélandu, uvádza sa vo vyhlásení. Turné padne pri príležitosti @invictusgames2018 v Sydney.

Pozrite sa späť a zistite, ako si Harry a Meghan vo svoj svadobný deň uctili zosnulú princeznú Dianu. Navyše si zabezpečte ideálnu svadobnú víziu tým, že začnete sKvízový štýl kvíz, tu.