Hlavná Celebrita Michelle Obamová a prezident Obama oslnia, keď usporiadajú svoju záverečnú štátnu večeru

Michelle Obamová a prezident Obama oslnia, keď usporiadajú svoju záverečnú štátnu večeru

  flotus potus WASHINGTON, DC – 18. OKTÓBRA: Prezident Barack Obama (R) a prvá dáma Michelle Obamová očakávajú príchod talianskeho premiéra Mattea Renziho a Agnese Landiniovej 18. októbra 2016 vo Washingtone, DC. (Foto: Leigh Vogel/WireImage)

predseda Barack Obama a Michelle Obamová oslnili počas konania svojej záverečnej štátnej večere v Bielom dome v utorok 18. októbra.

nízke nápady na rozlúčku so slobodou

Vrchný veliteľ a jeho manželka vyzerali šťastne zamilovaní počas honosného stretnutia, na ktorom nechýbali hodnostári a hviezdy. Prvá dáma poslala silný odkaz v utorok večer v ružovo zlatých šatách z Atelier Versace. Rozhodla sa nosiť vlasy rozpustené v uhladenom, na bokoch vychýlenom štýle. Jej manžel si medzitým obliekol klasický čierno-biely smoking.

Na niekoľkých fotografiách sa dokonale oblečené duo láskyplne pozeralo do očí, keď vonku vítalo svojich hostí.

  potus flotus

Americký prezident Barack Obama a prvá dáma Michelle Obamová čakajú na privítanie talianskeho premiéra Mattea Renziho a jeho manželky Agnese Landini na Severnom portiku Bieleho domu pred štátnou večerou vo Washingtone 18. októbra 2016. / AFP / YURI GRIPAS (Foto kredit by si mal prečítať YURI GRIPAS/AFP/Getty Images)

Oddaná dvojica hostila talianskeho premiéra Matúš Renzi a jeho manželka, Agnes Landini na záverečnú štátnu večeru Obamovej administratívy. Šéfkuchár celebrít Mário Batali podal pomocnú ruku s Ponuka , ktorá zahŕňala jednohubky, agnolotti plnené sladkými zemiakmi a korením, šalát z pečenej maslovej tekvice, hovädziu sviečkovicu a crostatu zo zeleného jablka.

  flotus potus

Americký prezident Barack Obama (vpravo), prvá dáma USA Michelle Obama (2.-L) vítajú talianskeho premiéra Mattea Renziho (2.-R) a jeho manželku Agnese Landini (vpravo) na štátnej večeri v Bielom dome vo Washingtone 18. októbra , 2016. / AFP / YURI GRIPAS (Popis fotografie by mal znieť YURI GRIPAS/AFP/Getty Images)

svadobný dar pre najlepšiu priateľku nevesty

Medzi 380+ hosťami bolo mnoho celebrít, vrátane Giorgio Armani , mario andretti , John Turturro , Rachael Ray , James Taylor , Jerry Seinfeld , Frank Ocean , a Chance the Rapper . Gwen Stefani , ktorú odprevádzal jej krásavec Blake Shelton , vystupoval po večeri.

  Gwen Blake

Americkí zabávači Gwen Stefani (vpravo) a Blake Shelton (vpravo), guvernér New Yorku Andrew Cuomo a šéfkuchárka a spisovateľka Sandra Lee sa zúčastňujú štátnej večere pre talianskeho premiéra Mattea Renziho, ktorú usporiadal prezident Barack Obama na južnom trávniku Bieleho domu. 18. októbra 2016 vo Washingtone DC. Prezidentka a prvá dáma Michelle Obamová budú dnes večer hostiť ich záverečnú štátnu večeru, na ktorej vystúpi speváčka Gwen Stefani. (Foto: Michael Reynolds-Pool/Getty Images)

Láska prezidenta Obamu k manželke bola evidentná počas celého jeho pôsobenia v úrade. Pri a predchádzajúca štátna večera v auguste vyzeral zamilovaný do svojej manželky, dokonca zdvihol palec, aby vyjadril svoj súhlas s jej nádhernými šatami značky Brandon Maxwell.

Ešte v júli, vrchný veliteľ vyznával neochvejnú lásku k svojej manželke po tom, čo predniesla strhujúci prejav na Národnom zhromaždení demokratov. „Neuveriteľný prejav neuveriteľnej ženy,“ uviedol na Twitteri. „Nemôžem byť viac hrdá a naša krajina bola požehnaná, že ju má ako FLOTUS. Milujem ťa, Michelle.'