Hlavná Celebrita Mila Kunis a Ashton Kutcher kúpili svoje svadobné kapely na Etsy za 190 dolárov

Mila Kunis a Ashton Kutcher kúpili svoje svadobné kapely na Etsy za 190 dolárov

 Ashton Kutcher Mila Kunis Ashton Kutcher a Mila Kunis sa zúčastnia 2. zápasu finále NBA 2016 medzi Golden State Warriors a Cleveland Cavaliers v ORACLE Arene 5. júna 2016 v Oaklande v Kalifornii. (Foto: Ezra Shaw/Getty Images)

Povedzte, čo? Mila Kunis prezradila, že ona a jej manžel, Ashton Kutcher , kúpili svoje svadobné obrúčky na Etsy len za 190 dolárov.

The Zlé mamy hviezda, 32, zastavila sa v TBS' Conan v stredu 27. júla, kde ona a hostiteľ Conan O'Brien diskutovala o jej nenápadnej svadobnej obrúčke.

'Nie je to nápadné,' poznamenal O'Brien Kunis. 'Nie je to neuveriteľne okázalé, čo si myslím, že je skvelé.'

Herečka, ktorá v súčasnosti čaká so svojím manželom druhé bábätko, sa potom podelila o pár kúskov. 'Nemôžem uveriť, že niekomu rozprávam tento príbeh,' povedala. „Takže sme sa s manželom pred chvíľou vzali. Dal mi krásny zásnubný prsteň. Ako, úžasné, úžasné, úžasné! Ale pre naše svadobné obrúčky, pretože keď sme sa vzali, rozhodol som sa ich jednoducho dostať z Etsy.'

O'Brien odpovedal chválou. „Rozprával som sa s tebou už roky a vždy sa mi páčilo, že si skromný,“ povedal nočný hostiteľ. 'Si v tom veľmi vpredu.'

Kunis, ktorá žartovala, že bola „lacná“, potom zdôvodnila, prečo to bola najlepšia kúpa. „Chcel som čo najtenšie platinové pásmo. Teda, nevidíš to, ale je to super, super tenké,“ poznamenala.

Hviezda bola vystavená kapelám, ktoré ponúkali iné luxusné klenotnícke spoločnosti, a ceny boli šokujúce. Povedal som si: ‚Koľko sú? To je astronomické!‘“ zaspomínala si Kunis. 'Takže som šiel na Etsy a povedal som si: '90 dolárov?' Povedal som: ,Kúp teraz!' 90 dolárov každý.'

 Skupina Mila a Ashton

Kapela jej manžela bola o niečo drahšia. „Ashtonova stála 100 dolárov, takže technicky bola jeho svadobná kapela o niečo drahšia,“ zavtipkovala.

Pre A-listu nebola kúpa lacnej svadobnej obrúčky nič veľké. „Môj zásnubný prsteň je krásny, ale nikdy ho nenosím. Tento prsteň hovorím: ‚Je to 90 dolárov!‘ Je to skvelé,“ poznamenala. 'Tá osoba na Etsy nemala ani poňatia, koho prsteň vyrába, ale boli úžasní a veľmi milí, zdvorilí a veľkorysí.'

Nie je to prvýkrát, čo sa tento rozkošný pár dostal na titulky v posledných týždňoch. Začiatkom tohto mesiaca sa Kunis otvorila Howardovi Sternovi o presnom momente, v ktorom k nej vyvinula city Tá relácia zo 70. rokov costar. Pár sa zosobášil minulé leto a majú spolu rozkošné dievčatko menom Wyatt.