Hlavná Celebrita Mila Kunis a Ashton Kutcher povzbudzujú Dodgers počas roztomilého baseballového rande: Fotografie

Mila Kunis a Ashton Kutcher povzbudzujú Dodgers počas roztomilého baseballového rande: Fotografie

  Postava Ashtona Kutchera Mila Kunis Pozrite si, ako Ashton Kutcher chváli svoju manželku Milu Kunis za jej postavu v emotívnom prejave, ktorý predniesol 8. apríla. (Foto: Harry How/Getty Images)

Určite išli na loptový zápas! Športoví nadšenci Mila Kunis a Ashton Kutcher mali v stredu 20. októbra na štadióne Dodger v L.A. počas 4. zápasu série majstrovstiev národnej ligy 2016 zábavnú rande.

koľko stojí legálna zmena mena

A-listy boli požiadané, aby oznámili zostavu tímu v stredu večer, a žiadosť brali dosť vážne. Kutcher a Kunis animovane predstavil hráčov tímu z domácej dosky, zatiaľ čo fanúšikovia na vypredanom štadióne v odpovedi jasali. 'Je čas na Dodger Baseball,' Tá relácia zo 70. rokov hviezdy hučali. 'Poďme Dodgers.'

Kunis aj jej manžel mali na sebe upravené tímové dresy s pečiatkou „Kutcher“. Kunisov kúsok rozkošne obsahoval číslo jeden, zatiaľ čo dres jej manžela mal číslo dva.

  mila kunis ashton kutcher

LOS ANGELES, CA – 19. OKTÓBRA: Mila Kunis a Ashton Kutcher sa zúčastnili 4. zápasu NLCS medzi Chicago Cubs a Los Angeles Dodgers na štadióne Dodger 19. októbra 2016 v Los Angeles v Kalifornii. (Foto: Noel Vasquez/GC Images)

Spolu s predstavením športovcov boli A-listy ohromení, keď sa pred zápasom stretli s niektorými z najlepších hráčov tímu. V jednom rozkošnom klipe je vidieť, ako Kutcher upravuje dres Justina Turnera pred fotením na ihrisku.

  mila kunis ashton kutcher

LOS ANGELES, CA – 19. OKTÓBRA: Herci Ashton Kutcher a Mila Kunis si urobili selfie počas štvrtého zápasu National League Championship Series medzi Chicago Cubs a Los Angeles Dodgers 19. októbra 2016 na štadióne Dodger v Los Angeles, CA. (Foto Chris Williams/Icon Sportswire cez Getty Images)

Hviezdy, ktoré momentálne čakajú svoje druhé dieťa, si tiež urobili selfie a zmiešali sa s hráčmi predtým, ako si sadli na svoje miesta. Dvojici, ktorá sa zosobášila v júli 2015, nie sú cudzie rande plné PDA na športových podujatiach.

Aj keď sú ich životy zvyčajne súkromné, hviezdy v nedávnych rozhovoroch čoraz viac hovoria o svojom milom pute a dlhoročnom priateľstve.

  mila kunis ashton kutcher

LOS ANGELES, CA – 19. OKTÓBRA: Ashton Kutcher a manželka Mila Kunis na ihrisku po tom, čo oznámili základnú zostavu Los Angeles Dodgers pred štvrtým zápasom série National League Championship Series proti Chicago Cubs na štadióne Dodger 19. októbra 2016 v Los Angeles. , Kalifornia. (Foto: Harry How/Getty Images)

Minulé leto Kunis odhalila Howardovi Sternovi v pohovor bez obmedzenia presne tak, ako ona a Kutcher prešli zo starých kamarátov na životných partnerov.

dizajn parnej sprchy

„Mohol by som sa kvôli tomu dostať do problémov. No čo už. Takže takto sa to stalo,“ povedala v Sternovej relácii SiriusXM. 'Napodiv sme obaja robili film - ja Priatelia s výhodami. Natočil film s názvom Nie sú pripojené žiadne struny . — Ak by sme venovali pozornosť týmto filmom, takto to v skutočnom živote nefunguje... Doslova sme prežili svoje filmy.“

  LOS ANGELES, CA – 19. OKTÓBRA: Ashton Kutcher (L) a Mila Kunis sa zúčastňujú 4. zápasu NLCS medzi Chicago Cubs a Los Angeles Dodgers na štadióne Dodger 19. októbra 2016 v Los Angeles v Kalifornii. (Foto: Noel Vasquez/GC Images)

LOS ANGELES, CA – 19. OKTÓBRA: Ashton Kutcher (vľavo) a Mila Kunis sa zúčastňujú 4. zápasu NLCS medzi Chicago Cubs a Los Angeles Dodgers na štadióne Dodger 19. októbra 2016 v Los Angeles v Kalifornii. (Foto: Noel Vasquez/GC Images)

Obaja sú rodičmi ich 2-ročného dievčatka Wyatt, ktoré sa čoskoro stane veľkou sestrou. Dodgers medzitým podľahli Chicago Cubs v zápase 4, ktorý vyrovnal sériu 2-2.