Hlavná Celebrita Mila Kunis a Ashton Kutcher práve zdieľali najúžasnejší moment Kiss Cam

Mila Kunis a Ashton Kutcher práve zdieľali najúžasnejší moment Kiss Cam

 Mila Kunis Ashton Kutcher bozk cam Herci Ashton Kutcher (L) a Mila Kunis sa 3. decembra 2017 v Mountain View v Kalifornii zúčastňujú na odovzdávaní ceny 2018 Breakthrough Prize v NASA Ames Research Center. (Foto: Jesse Grant/Getty Images)

To je láska. Mila Kunis a Ashton Kutcher sa v pondelok 27. februára vzácne a tlejúce verejné vystúpenie pri sledovaní zápasu Los Angeles Kings v Staples Center v L.A.

Pár, ktorý zdieľa dve malé deti, si užil rande, aby sledoval, ako hokejový tím hrá proti Vegas Golden Knights. Kunis aj Kutcher sa pripojili k Elisha Cuthbert, ktorá hrá po boku herca na Ranč , aby povzbudila svojho manžela, hráča Kings Diona Phaneufa.

V typickom štýle Kunis a Kutcher boli títo dvaja prichytení kamerou Kiss Cam počas športového podujatia – a pustili sa do toho. Kutcher si komicky oblizol pery, zatiaľ čo Kunis sa smiala, keď cítili tlak z JumboTronu.

Zaujímavé je, že Kutcher bol Kunisin prvý bozk (hoci keď boli obaja tínedžeri v hlavnej úlohe Tá relácia zo 70. rokov spolu). 'Myslím, že som bol jej prvý bozk, napríklad v show,' povedal Kutcher Howardovi Sternovi vo svojej relácii SiriusXM v rozhovore v roku 2017. 'Bolo to naozaj zvláštne.'

Zatiaľ čo milostný príbeh páru je obzvlášť kruhový, nakoniec sa do seba zamilovali o viac ako desať rokov neskôr. „Myslím, že sme obaja museli v živote prejsť veľa, aby sme sa stali ľuďmi, akými sme boli,“ povedala Kunis Howardovi Sternovi. samostatný rozhovor v júli 2016. „Pretože by sme nikdy neboli spolu na základe ľudí, akými sme bývali.“

Sledujte bozk vyššie.