Hlavná Celebrita Mila Kunis a Ashton Kutcher sa prichytili pri bozkávaní v zápase 2 finále NBA: Foto

Mila Kunis a Ashton Kutcher sa prichytili pri bozkávaní v zápase 2 finále NBA: Foto

 Ashton Mila Kutcher Kunis finále NBA Ashton Kutcher a Mila Kunis sa bozkávajú v zápase 2 finále NBA 2016 medzi Golden State Warriors a Cleveland Cavaliers v ORACLE Arene 5. júna 2016 v Oaklande v Kalifornii. (Foto: Thearon W. Henderson/Getty Images)

Chytený bozk kamerou! Ashton Kutcher a jeho manželka, Mila Kunis , umožnil fanúšikom počas uplynulého víkendu počas druhého zápasu finále NBA v Oracle Arena v Oaklande v Kalifornii ďalší roztomilý pohľad do ich milostného života.

Ako John Legend a Chrissy Teigen — ktorý sa dostal do prvého zápasu z finále NBA 2016 po vystúpení Legendovej národnej hymny — A-listy Kutcher a Kunis sa v nedeľu 5. júna zamerali na zápas medzi Golden State Warriors a Cleveland Cavaliers.

Herec Dva a pol chlapa (38) a jeho manželka (32) sedeli pri dvore v aréne a zdalo sa, že majú skvelé rande, keď povzbudzujú Stepha Curryho a jeho spoluhráčov. Potom sa bozková kamera zamerala na dvojicu a dve zomknuté pery a zasmiala sa.

Nie je to prvýkrát, čo boli títo dvaja prichytení pri bozkávaní sa na basketbalovom zápase. Významné hviezdy boli prichytené na kamere s bozkom v hre Clippers v roku 2014 a boli im rozkošne zaviazané.

Kutcher a Kunis, ktorí sa prvýkrát stretli a spojili sa pri nakrúcaní Táto relácia zo 70. rokov , tajne sa vzali v júli 2015. Hoci sa im podarilo udržať si relatívne nízky profil, v posledných mesiacoch sa znovu objavili na rôznych podujatiach, vrátane ich podpory pre Deň červeného nosa na stanici NBC koncom mája. Dvojica sa dostala na titulky, keď Kutcher uverejnil a vzácna selfie s manželkou, aby si pripomenuli charitatívnu príležitosť na svojom Instagrame.

Majú jednu dcéru, Wyatt Isabelle, ktorá sa narodila v októbri 2014.