Hlavná Celebrita Miles Teller a snúbenica Keleigh Sperry sa po zasnúbení tvária zamilovane

Miles Teller a snúbenica Keleigh Sperry sa po zasnúbení tvária zamilovane

 Miles Teller a Keleigh Sperry WESTWOOD, CA – 8. OKTÓBER: Herci Miles Teller a Keleigh Sperry sa zúčastnili premiéry filmu „Only The Brave“ od Columbia Pictures v divadle Regency Village 8. októbra 2017 vo Westwoode v Kalifornii. (Foto: Alberto E. Rodriguez/Getty Images)

Teraz sa môžete bozkávať... navzájom! Čerstvo zasnúbený pár Miles Teller a Keleigh Sperry sa tento víkend dostal na červený koberec, kde sa prvýkrát oficiálne objavil po jeho návrhu toto leto.

Teller aj Sperry nedokázali odolať a zbaliť sa do PDA, obaja sa šli pobozkať a pózovali fotografom na koberci pred Regency Village Theatre vo Westwoode v Kalifornii.

Sperry vyzerala oslnivo v zelených šatách s potlačou v kombinácii s jej veľkým smaragdovým diamantovým prsteňom. Budúci ženích bol oblečený na premiéru svojho filmu, Iba Odvážni , v dizajne na mieru od Ermenegilda Zegna Couture.

 WESTWOOD, CA – 8. OKTÓBER: Herci Miles Teller a Keleigh Sperry sa zúčastňujú premiéry Columbia Pictures' "Only The Brave" at the Regency Village Theatre on October 8, 2017 in Westwood, California.  (Photo by Alberto E. Rodriguez/Getty Images)

WESTWOOD, CA – 8. OKTÓBER: Herci Miles Teller a Keleigh Sperry sa zúčastnili premiéry filmu „Only The Brave“ od Columbia Pictures v divadle Regency Village 8. októbra 2017 vo Westwoode v Kalifornii. (Foto: Alberto E. Rodriguez/Getty Images)

Pár sa zasnúbil na africkom safari počas predĺženého úteku v auguste. Zatiaľ čo presné detaily návrhu stále zostávajú neznáme, herec implementoval dátum začiatku svojho vzťahu so Sperrym – presne „5/11/2013“ – pričom si kľakol na jedno koleno.

Sestra budúcej nevesty Christie Sperry Yorková prvýkrát zverejnila správu o zásnubách páru v auguste. 'Títo dvaja sa zasnúbili počas víkendu na africkom safari!' zdieľala na Instagrame. „Nemôžem uveriť, že posledné dievča Sperry je zasnúbené! Milujem vás oboch na kúsky a som nesmierne šťastný za túto novú kapitolu vášho milostného príbehu! Teraz poď domov, aby sme to mohli osláviť.'

 WESTWOOD, CA – 8. OKTÓBER: Herec Miles Teller a Keleigh Sperry sa zúčastňujú na premiére filmu

WESTWOOD, CA – 8. OKTÓBER: Herec Miles Teller a Keleigh Sperry sa zúčastňujú premiéry filmu „Only the Brave“ v divadle Regency Village 8. októbra 2017 vo Westwoode v Kalifornii. (Foto: Jason LaVeris/FilmMagic)

Premiéra v nedeľu večer tiež ocenila statočné úsilie záchranárov, ktorí sa ponáhľali na pomoc tým, ktorí boli postihnutí nedávnymi prírodnými katastrofami vrátane ničivého zemetrasenia v Mexico City, ako aj nedávnych hurikánov, ktoré zasiahli južný Texas, karibské ostrovy a Floridu.

Tellerov najnovší film je založený na skutočnom príbehu prvých zasahujúcich známych ako Granite Mountain Hotshots. Iba Odvážni v hlavných úlohách Teller, Josh Brolin, Jennifer Connelly, Jeff Bridges, Taylor Kitsch a ďalší sa dostanú do kín po celej krajine 20. októbra.