Hlavná Svadobné Správy Miley Cyrus sa konečne uchádza o zásnubný prsteň od Liama ​​Hemswortha

Miley Cyrus sa konečne uchádza o zásnubný prsteň od Liama ​​Hemswortha

NEW YORK, NY - 16. SEPTEMBER: Liam Hemsworth a Miley Cyrus odchádzajú z Catch 15. septembra 2016 v New Yorku. (Foto: James Devaney/GC Images)

Autor: Esther Lee 27.10.2016 o 10:30 hod

Robí to, aby to fungovalo! Miley Cyrus nakoniec sa k svojmu zásnubnému prsteňu dostala úprimne Liam Hemsworth na Show Ellen DeGeneres vo štvrtok 27. októbra.

DeGeneres sa dostala priamo k veci o diamantovom prsteňu, ktorý Cyrus opäť nosila od zmierenia s Hemsworthom minulý rok v januári.

sľub prstene význam pre páry

Existuje fotografia, ktorá upútala veľkú pozornosť vášho zásnubného prsteňa, poznamenal DeGeneres. Gratulujem

zlaté svadobné topánky pre družičky

Cyrus, ktorý sa s dlhoročným hostiteľom cítil v pohode, to komentoval. To je naozaj zvláštne, pretože je to ako skutočné šperky, odpovedala. A väčšina mojich šperkov je vyrobená z gumových medvedíkov a cukrovej vaty a nevyzerajú spolu tak dobre, pretože sa akosi miešajú, takže ich niekedy nahradím skutočným jednorožcom alebo Looney Tune.

Niekedy to s Hemsworthom nevyhovuje. A on je niečo ako: „Čo sa deje?“ Je to ako: „No, toto nie je moja estetika, ale budem ju nosiť, pretože ma miluješ.“

Hemsworth prvýkrát navrhol Cyrusovi v roku 2012 3,5-karátový prsteň rezaný vankúšom od Neila Lanea. Dielo obsahovalo kvetinové motívy vytesané do prostredia 18-karátového zlata. Stredový kameň bol medzitým starožitným kusom, ktorý pochádzal z 19. storočia.

šablóna svadobných pozvánok na stiahnutie zadarmo

miley-ring

O rok neskôr, Posledná pesnička co-stars odvolali svoje zasnúbenie. V rozhovore s GQ Austrália minulé leto Hemsworth riešil to bolestivé obdobie. Samozrejme, bolo to ťažké, človeče, povedal. Ale obaja sme išli rôznymi smermi a práve to sa muselo stať. Obaja sme boli super mladí a bolo to vtedy dobré rozhodnutie - obaja sme to potrebovali.

Sledujte vyššie.