Hlavná Celebrita Milované modré zásnubné šaty Kate Middleton sú späť za 175 dolárov

Milované modré zásnubné šaty Kate Middleton sú späť za 175 dolárov

 Kate Middleton Kate Middleton vo svojich ikonických modrých šatách Issa z oznámenia o zásnubách s princom Williamom v novembri 2010. (Foto Chris Jackson/Getty Images)

Vojvodkyňa z Cambridge Kate Middleton Milované modré šaty Issy sú späť! Tento kus prvý pritiahol celosvetovú pozornosť, keď ho Middleton nosil v novembri 2010 aby oznámila zasnúbenie s princom Williamom. O šesť rokov neskôr sa návrhár slávnych šiat vrátil s takmer identickým prevedením – a za zlomok pôvodnej ceny.

Pôvodný dizajn od Issy – kráľovská modrá, zavinovacie šaty – vyletel z regálov ihneď po oznámení za maloobchodnú cenu 535 dolárov. Vojvoda a vojvodkyňa pamätne odhalili správy o svojej budúcej svadbe v Štátnych apartmánoch St James Palace v Londýne v Anglicku. Pár sa zosobášil na veľkolepej, svetom vysielanej svadbe nasledujúci rok v apríli.

Po rokoch zostáva tento kúsok jedným z najikonickejších vzhľadov, ktorý pochádza z pôsobivého a pomerne rozsiahleho šatníka Middleton. Podľa Ľudia , zakladateľ spoločnosti Issa a bývalý kreatívny riaditeľ, Daniella Helayel , teraz navrhla pozoruhodne podobnú verziu vytúženého modrého čísla vojvodkyne.

The 'Gisele' je jedným z 13 návrhov šiat, ktoré Helayel uviedla na trh so značkou U.K., Monzún . Nové vydanie je v porovnaní s originálom krádež a predáva sa za 175 $!

 kapsula issa monzúnová vojvodkyňa kate middleton

Foto s láskavým dovolením Monsoon UK

Vojvodkyňa z Cambridge vystúpila v množstve úžasných šiat od debutu tohto kúsku Issa. Od jej svadobných šiat Alexandra McQueena inšpirovaných Grace Kelly až po kráľovsky modré šaty, ktoré mala oblečené na 40. výročí SportsAid v Londýne v júni, jej štýl je vždy dokonalý.