Hlavná Exkluzívne „Moja veľká bollywoodska svadba“ pôjde do indických svadieb ako nikdy predtým: Tu je ukážka

„Moja veľká bollywoodska svadba“ pôjde do indických svadieb ako nikdy predtým: Tu je ukážka

 Moja veľká bollywoodska svadba Moja veľká bollywoodska svadba sa vysiela v nedeľu 10. júna o 22:00. ET/PT na Smithsonian Channel. (Foto kredit: Jose Tan pre The Smithsonian Channel)

Pripravte sa na oslnenie Moja veľká bollywoodska svadba . Nadchádzajúci televízny špeciál vysielaný na Smithsonian Channel upozorní na tri jedinečné indické páry a predstaví prepracovaný, zákulisný plánovací proces ich bohatých, kultúrnych svadieb. Pred premiérou 10. júna Faircityfire získa prvý exkluzívny pohľad na páry, keď sa pripravujú na svoje „veľké bollywoodske svadby“.

knihy v biblii o láske

V špeciáli budú výrazne odlišné páry pripravené na svadbu, počnúc r Binny a Sumona , tradičná indická nevesta a ženích žijúci v New Yorku. Tento pár, odhodlaný mať „magickú“ svadbu, poskytne divákom autentický pohľad na zvyčajný indický svadobný obrad.

Potom je tu Richard a Divya , tiež so sídlom v New Yorku. On má portorický a taliansky pôvod, zatiaľ čo ona je hrdá na svoje indické dedičstvo. Hoci sa Richard nikdy nezúčastnil tradičného indického obradu, ponoril sa do kultúry Divya. Súhlasí, že si na svadbu oblečie autentické sherwani a zapojí sa do všetkých hinduistických rituálov.

 promo_still_19

obrázky čiernych kuchynských skriniek

 promo_still_1

 promo_still_2
 promo_still_7

Nakoniec je skupina zaokrúhlená Aneesa a Melinda , pár rovnakého pohlavia, ktorí pracujú ako učitelia v Massachusetts. Ich svadba ponúka pohľad 21. storočia na indickú svadbu. Aneesa je hrdá prisťahovalkyňa, ktorá vždy vedela, že je gay. Melinda objavila svoju sexualitu, keď sa zoznámila a zamilovala sa do Aneesy. Ich obrad spája kresťanské a indické prvky.

 promo_still_10  promo_still_9

ako uviazať trojuholníkovú kravatu

Špeciál upozorní na radosti, prekvapenia a výzvy, ktorým páry čelia predtým, ako prejdú uličkou, a diváci nahliadnu do vnútra extravagantných prvkov, ktoré sú často súčasťou indických svadieb.

Naladiť Moja veľká bollywoodska svadba v nedeľu 10. júna o 22.00 hod. ET/PT na Smithsonian Channel.