Hlavná Vírusové Najlepší muži to rozbijú so svadobným tancom až po Beyonce, NSYNC a ďalšie

Najlepší muži to rozbijú so svadobným tancom až po Beyonce, NSYNC a ďalšie

  Najlepší mužský svadobný tanec Dvaja najlepší muži predviedli úžasný svadobný tanec pre nevestu a ženícha v podaní Beyonce, Madeon, NSync a Drakea. Kredit: Codyman9/YouTube

Dvaja mládenci práve predviedli neuveriteľný svadobný tanec pre svojho kamaráta a jeho manželku so zmesou sladkých choreografických džemov od Beyonce po NSYNC a vy si to musíte pozrieť hneď teraz!

mini man jaskyňa

Toto tiež nie je nejaký smiech plný synchronizácie pier. Duo Best Men je striktne obchodné, pretože to znižuje a natriasa derrieres do starostlivo vytvoreného mixu.

Oblečené vo svojich najlepších šedých oblekoch, modrozelených kravatách a tmavosivých kopačkách – a všetko zavŕšené hviezdnymi odtieňmi pre postoj – začína zmes Beyonce „My Love on Top“.

Najlepší muži povzbudzujú k jasotu svojimi synchronizovanými lusknutiami prstami, strkajúcimi panvami a hladkými sklzmi, keď pieseň prechádza do optimistickej „Pop Culture“ od Madeon. Vrchol druhej skladby? Telo zoči-voči, hruď na hruď, pri ktorom hučia novomanželia a svadobní hostia.

  Najlepší mužský svadobný tanec
  Najlepší mužský svadobný tanec
  Najlepší mužský svadobný tanec
  Najlepší mužský svadobný tanec

Z minulých virálnych svadobných videí môžeme usúdiť, že to nie je považované za „epické“ alebo možno dokonca hodné bez chlapskej lásky, a našťastie ďalšia melódia na zozname túto potrebu spĺňa. Pozdvihli svoj svadobný tanečný výkon na ďalšiu úroveň a spolu-Best Men sa zhodujú s ikonickou, bábkovou choreografiou a z NSYNC „It’s Gonna Be Me“ a zabiť to . Justin Timberlake, zjedz svoje srdce.

Ďalším na zozname pre svadobný tanec Best Men je trochu oddychu s Drakeovou „Hotline Bling“. Voľný štýl chlapov okolo podlahy, napodobňujúci spevákove pohyby hodné meme.

Po vyriešení choreografie pre ostatné skladby, keď sa zmes prepne na skladbu „Single Ladies“ od Beyonce, chlapci vyzerajú menej než nadšene. Pokynuli DJ-ovi, aby zastavil skladbu, ale tá hrá ďalej... a mení sa na ich veľké finále!

V jednej záverečnej šou lásky, humoru a schopností diva sa nebojácni Best Men rozprestrú svoje veci všade. S shimmy sem a prevrátenými vlasmi tam replikujú Beyine charakteristické pohyby, vrátane zúrivého bodu na ich prázdne prstenníky a facky do stehien a zakončenie predstavenia zvukom rozbíjania skla. Jediné, čo im chýba, sú čierne trikoty a lodičky na platforme!

čo povedať na svadobné pozvánky