Hlavná Svadobné Správy Pár národnej gardy ruší svadbu na pláži a vydáva sa netradične pred hurikánom Irma

Pár národnej gardy ruší svadbu na pláži a vydáva sa netradične pred hurikánom Irma

Národný gardový svadobný hurikán irmaLauren Durham a Michael Davis sa namiesto toho zosobášili v kongresovom centre niekoľko hodín predtým, ako sa vydali do búrky. (Národná stráž)

Od: Joyce Chen 11.09.2017 o 16:45

Keď si Lauren Durham a Michael Davis po piatich rokoch randenia predstavili, ako sa mi to hovorí, pôvodne si predstavili stretnutie rodiny a priateľov, veľké plyšové šaty pre princeznú a nádhernú svadbu na pláži. To, čo mali namiesto toho kvôli hurikánu Irma, bolo o niečo menej scénické, aj keď každý kúsok bol nezabudnuteľný.

Dvojica, obaja starší letci s leteckou národnou gardou, si v nedeľu 10. septembra v kongresovom centre Orange County vymenili sľuby pred zhromaždením ďalších služobných mužov a žien. Namiesto typickej svadobnej palety slúžili ako dekorácia okolia početné gumové záchranné člny. Namiesto svadobných šiat si nevesta obliekla svoje fusaky, zatiaľ čo niekoľko prítomných vystopovalo smokingové tričká, aby oslavu rozveselili.

Bola získaná kytica oranžových kvetov a ich najlepší priateľ v stráži - notár - celebroval svadbu. A hoci to bolo netradičné, Durhamovi (24) aj Davisovi (26) to pripadalo vhodné.

Služba pred službou Davis povedal, že odvolal ich svadbu v prospech pomoci osobám, ktoré boli zachytené pri ničivých následkoch hurikánu Irma.

Začalo to ako vtip a jednoducho sa to odvíjalo. A ukázalo sa, že je to naozaj skvelé, Durham povedal agentúre AP Nedeľa improvizovanej svadby. (Ona a Davis pôvodne plánovali svadbu na intímnej pláži na Floride druhý septembrový týždeň. Museli to odvolať, pretože Irma naďalej bičuje Floridu).

Na tejto oslave nebola žiadna svadobná torta - pár nemal čas na to, aby ich ulovil pred ich nasadením do postihnutých oblastí - ale Durhamová povedala, že sa na svadbe neobáva nedostatku sladkostí.

Máme dostatok občerstvenia, povedala AP. MRE majú v sebe Skittles, takže sme veľmi nadšení.