Hlavná TV Návrh na prekvapenie „Pretty Little Liars“ nechá jedného malého klamára bez reči

Návrh na prekvapenie „Pretty Little Liars“ nechá jedného malého klamára bez reči

 Návrh Pretty Little Liars

Špinavé malé tajomstvá a prekvapivý návrh! Fanúšikovia Freeform's Roztomilé mrchy naučili sa očakávajte neočakávané v priebehu siedmich sezón obhrýzania nechtov. V najnovšej epizóde nečakaná ponuka na sobáš nechá jednu z hlavných postáv bez slov.

plánovanie malej intímnej svadby

Tu, Faircityfire dáva PLL fanúšikovia sa pozerajú na epizódu utorok 19. júla. Čítajte ďalej a zistite, ktorá postava by si mohla oddýchnuť od svojich prešibaných spôsobov, aby mohla naplánovať svadbu. Hoci Vzduch , Spencer , a Emily živo si spomenúť na pochovávanie Elliott po zásahu a úteku existujú dôkazy, že Alison manžel môže byť nažive a na úteku.

Aria je na pokraji, keď Ezra píše jej z The Brew. Povie jej, že sa potrebujú porozprávať a požiada ju, aby sa tam stretla.

Keď Aria dorazí do The Brew, Ezra nikde nenájdete. Je prázdny a tmavý a Ezra neodpovedá, keď volá jeho meno. Kráča hore a nájde všade horiace sviečky. Objaví sa Ezra, no nie je jasné, o čo sa s Ariou podelí. Povie jej, že bude hovoriť, ona bude počúvať a potom bude mať príležitosť odpovedať. Atmosféra vyzerá strašidelne, ale čoskoro Ezra začne srdečný prejav.

svadobné obrúčky jeho a jej

„Kedysi dávno si mi povedal, že si nevieš predstaviť svoj život bezo mňa, a ja som ti povedal, že ťa chcem mať vo svojom,“ povedal túžobne.

'Potom sme strávili roky oddelene - svet od seba,' pokračoval. „O päť rokov neskôr, keď ste po takom čase vošli do dverí, mal pocit, ako keby sa zastavil posledný plochý úsek jazdy na horskej dráhe – kde sa vám vyvrátil žalúdok a kolená sú slabé, ale môžete znova dýchať. Vtedy som vedel, že ťa chcem vo svojom živote, Aria, po zvyšok svojho života. Nikdy ťa nechcem nechať ísť.'

Keď Ezra klesne na jedno koleno, Aria sa pokúsi do toho vstúpiť. 'Chcem povedať ešte jednu vec,' hovorí a upokojuje svoju zjavne zmätenú priateľku. 'Aria Marie Montgomery, vezmeš si ma?'

prstom pokračuje snubný prsteň

Epizóda končí na cliffhangeri, pričom Aria je nepochybne omráčená. Súhlasí s tým, že bude Ezrov manžel? Alebo jej vina prekáža v rozhodnutí, ktoré ovplyvní zvyšok jej života?

Zistite na Roztomilé mrchy vysielať utorok 2. augusta o 20.00 hod. ET na Freeform.