Hlavná TV Navrhol bakalár Peter Weber vo finále 24. sezóny a čo teraz?

Navrhol bakalár Peter Weber vo finále 24. sezóny a čo teraz?

  mládenec Peter weber BACHELOR - 'The Bachelor: Season Finale Part 1' - Petrova romantická cesta sa blíži k neuveriteľnému záveru. Po šokujúcom konci fantasy suity Peter, Hannah a Madison cestujú do Alice Springs v Austrálii, v jednu z dvoch nočných, naživo špeciálnej, záverečnej udalosti sezóny v 'The Bachelor', PONDELOK 9. MARCA (8: 00-22:00 EDT), na ABC. (ABC/John Fleenor) PETER WEBER

Dostal prsteň vlastnú sadu krídel? Ak sa pýtate, či Bakalár Peter Weber (masám je tiež roztomilo známy ako pilot Pete) navrhuje vo finále 24. sezóny série súťaží o rozbitej realite, odpoveď je... áno. Ale bolo to krátkodobé.

Zaokrúhľovanie ďalšia dramatická sezóna pilot Pete zo skvelej zoznamovacej série ABC spadol na jedno koleno počas záverečnej epizódy, ktorá sa vysielala v dvojdielnom špeciáli, a požiadal Hannah Ann Sluss, aby sa stala jeho manželkou. Počas druhej časti finálového špeciálu boli diváci svedkami intenzívneho vnútorného boja predtým, ako sa Hannah Ann objavila na záverečnom ceremoniáli ruží. Závažné rozhodnutie, či by mala zostať alebo odísť (podobne ako jej predchodkyňa Madison Prewett), sprevádzal dlhoročný moderátor Chris Harrison, ktorý Weberovi oznámil zákulisné aktualizácie.

Našťastie (a nakoniec nie), v odľahlom Alice Springs v Austrálii, Weber navrhol svojho finalistu. Ale vtedy skutočne začala platiť „najdramatickejšia sezóna vôbec“. Keď sa kamery otáčali medzi živou šou a nahrávaním, Petrova matka Barb mala dosť ťažké chvíle pri udržiavaní svojich výrazov. Rodina Weberových vyvolala v pondelok rozruch, keď sa konečne ukázalo, prečo sa pokazila pred kamerou (po týždňoch, keď ABC dráždila incident). Dlho sa verilo, že prosba bola určená pre Madi, no v skutočnosti sa jej emocionálne zrútenie týkalo Hannah Ann.

CHRIS HARRISON, PETER WEBER o BACHELOR – „Bakalár: Finále sezóny 1. časť“ (ABC/John Fleenor)

  mládenec Peter weber

BAKALÁR PETER WEBER – „Bakalár: Finále sezóny 1. časť“ (ABC/John Fleenor)

BACHELOR – „The Bachelor: Season Final Part 1“ – Petrova romantická cesta sa blíži k neuveriteľnému záveru. Po šokujúcom konci fantasy suity Peter, Hannah a Madison cestujú do Alice Springs v Austrálii. (ABC/John Fleenor)
HANNAH ANN, PETER WEBER

Aký by to však bol návrat domov bez zmeny postoja? Rovnako ako predchodcovia franšízy Jason Mesnick a Arie Luyendyk Jr., súčasný bakalár Peter Weber nakoniec odvolal svoje zasnúbenie s Hannah Ann v snahe dostať sa na druhé miesto. (Možno iní?) Diváci boli svedkami toho, ako Hannah Ann hovorila proti Weberovi, ktorý sa ospravedlňoval svojej bývalej snúbenici. 'Je mi to tak ľúto,' zamrmlal. 'Nikdy som nečakal, že sa to stane.'

„Nič viac od teba nepotrebujem,“ povedala po tom, čo poukázala na to, ako Weber zobral jej prvé zasnúbenie. „Narobil si dosť škody.“ Fanúšikovia chválili Hannah Ann za jej silu a zraniteľnosť, a to aj napriek šoku, že sa jej vzťah skončil takýmto spôsobom.

Bola to neuveriteľne náročná sezóna na zdokumentovanie (a od producentov, aby boli spoilery v tajnosti) s rýchlo sa rozvíjajúcim využívaním sociálnych médií. Niekoľko dní pred odvysielaním finále v pondelok sa vlákno Reddit obsahujúce možné spoilery stalo virálnym v rámci podvlákna Bachelor. Obsah odhalil fotografický dôkaz toho, že Sluss sa počas pobytu v Tennessee udomácnil s bývalým UT quarterbackom Joshom Dobbsom.

THE BACHELOR – “The Bachelor: Season Finale Part 2” – Peter a Hannah Ann diskutujú o svojom vzťahu v horúcom kresle počas druhej noci živého špeciálneho, záverečného podujatia sezóny “The Bachelor”, UTOROK 10. MARCA (8:00 -22:01 EDT), na ABC. (ABC/John Fleenor)
CHRIS HARRISON, HANNAH ANN, PETER WEBER

Napriek tomu bola Hannah Ann v utorok oslavovaná za jej štipľavé poznámky. „Ak chceš byť so ženou, musíš sa stať skutočným mužom,“ povedala v jednom momente a v ďalšom dodala: „Som silná a počas toho som bola svojou vlastnou skalou. A nemusíš sa o mňa báť.'

Otázka, či sú teraz Weber a Madison na pevnom mieste, je stále len taká: otáznik. Najmä preto, že Barb mala pre svojho syna vybrané slová. 'Musíš zlyhať, aby si uspel,' uvažovala.

THE BACHELOR – “The Bachelor: Season Finale Part 2” – Peter, Hannah Ann a Madison vystúpili naživo s Chrisom Harrisonom, aby porozprávali o tých búrlivých dňoch v Austrálii a horskej dráhe udalostí, ktoré sa odvtedy udiali. Všetko je to v noci dva z dvojnočného, ​​živého špeciálneho záverečného podujatia sezóny v programe The Bachelor, UTOROK 10. MARCA (8:00 – 22:01 EDT), na ABC. (ABC/John Fleenor)
PETER WEBER, BARB WEBER

THE BACHELOR – “The Bachelor: Season Finale Part 2” – Peter a Madison diskutujú o tom, kde skončili na horúcom kresle počas druhej noci špeciálneho živého podujatia, záverečného podujatia sezóny “The Bachelor”, UTOROK 10. MARCA (8: 00-22:01 EDT), na ABC. (ABC/John Fleenor)
MADISON, PETER WEBER