Veľkosti sprchového výklenku (štandardná výška a rozmery police)

Sprievodca veľkosťami sprchových výklenkov so štandardnými rozmermi sprchových výklenkov pre horizontálne a vertikálne dizajny, ako sú hlboké a najlepšia veľkosť sprchového výklenku.

Vreckové dvere do kúpeľne (dizajny a výhody a zápory)

Vreckové dvere pre dizajn kúpeľne s tým, čo to je, klady a zápory, obrázky, náklady, rozmery a ako sú vreckové dvere v porovnaní s dverami do stodoly.

Návrhy kúpeľne z carrarského mramoru

Návrhy kúpeľní z carrarského mramoru s využitím pre kúpeľne a sprchy, plusy a mínusy, doplnky a najlepšie farby, ktoré sa hodia k carrarskému mramoru.

Rozmery toaliet (štandardné typy a veľkosti sedadiel)

Sprievodca rozmermi toaliet so štandardnými veľkosťami toaliet, typmi a tvarmi toaliet, veľkosťou odtokového potrubia a ako merať dizajn kúpeľne na toalete.

Sprchová stena s mozaikovými dlaždicami (nápady a typy materiálov)

Dizajn sprchových stien z mozaikových dlaždíc s tým, čo to je, typy, klady a zápory, aplikácia, inštalácia, nápady na škárovanie a tipy na čistenie mozaikových dlaždíc.

Sprchové dvere z matného skla (typy a možnosti)

Sprchové dvere z matného skla s rôznymi typmi, možnosti dizajnu kúpeľne, tipy na čistenie a ich porovnanie so sprchovacími dverami z číreho skla.

Sauna v kúpeľni (výhody a nevýhody)

Sprievodca saunou v kúpeľni s výhodami a nevýhodami, ako si vyrobiť saunu, náklady, potrebný priestor, tipy na dizajn a najlepšie nápady na saunu, ktoré je potrebné zvážiť.

Laminátové sprchové steny (výhody a nevýhody)

Laminátové sprchové steny s tým, aké sú, cena, klady a zápory, odolnosť, údržba, možnosti farby a tipy na čistenie laminátových spŕch.

15 alternatív sprchových závesov (kreatívne nápady)

Alternatívy sprchových závesov s rôznymi typmi dverí, zásten, domácich špecializovaných závesov a tienidiel na použitie namiesto sprchových závesov

Nízkoprietokové WC Klady a zápory

Sprievodca výhodami a nevýhodami toaliet s nízkym prietokom vrátane toho, čo to je, výber toaliet s nízkym prietokom, cena a či sa tento typ toaliet oplatí.

Travertínová podlaha do kúpeľne (výhody a nevýhody a dizajn)

Návrhy travertínových kúpeľňových podláh s rôznymi typmi, výhodami a nevýhodami, možnosťami, nákladmi, tipmi na tesnenie, čistenie a aktualizáciu travertínových podláh.

Polovičné sklenené sprchové dvere pre vaňu Výhody a nevýhody

Polovičné sklenené sprchové dvere pre vane výhody a nevýhody s tým, čo to je, typy skla, dizajn sprchy, cena a umiestnenie polovičných sklenených dverí na vaňu.

Kachľová sprcha s vodopádom (nápady na dizajn a rozloženie)

Vodopádová sprchová príručka s tým, čo to je, dizajnové prvky, tipy na orientáciu rozloženia a typy vzorov vodopádových dlaždíc, ktoré sa majú použiť.

Veľkosti skrinky na lieky (štandardné a toaletné rozmery)

Sprievodca veľkosťami skriniek na lieky so štandardnými rozmermi skriniek, mierami pre umývadlo v kúpeľni a ako merať skrinky na lieky.

Akordeónové sprchové dvere (štýly a materiály)

Harmonické sprchové dvere s tým, čo sú, výhody tohto štýlu dverí, typy použitých materiálov a tipy na výmenu sprchových dverí na akordeón.

Rozmery vane Clawfoot (štandardné veľkosti)

Zdroj rozmerov vane Clawfoot vrátane štandardných malých, stredných a veľkých veľkostí vane Clawfoot a rozmerov sprchového závesu Clawfoot.

Typy vaňových nôh Clawfoot (štýly a materiály)

Galéria typov vane Clawfoot s rôznymi štýlmi, ich dizajnovými prvkami, materiálmi a ako nainštalovať nohy na vaňu Clawfoot.

Podstavcové umývadlá (typy a materiály)

Sprievodca umývadlami na stojane s ich typmi, dizajnom, materiálmi, rozmermi, skladovaním a nákladmi, ako aj tipy na inštaláciu a odstránenie.

Zelené farby v kúpeľni (svetlé a tmavé nápady)

Sprievodca zelenými farbami kúpeľňových farieb s nápadmi na svetlú, jemnú, tmavú, mätu, šalviu, morskú penu a najlepšiu modrozelenú farbu do kúpeľne.

Ako dlho trvá obloženie sprchy

Ako dlho trvá obkladanie sprchy pre profesionálov a domácich majstrov vrátane času škárovania a aké ťažké je obkladať sprchu.