Hlavná Celebrita „Nehanebná“ hviezda Noel Fisher sa oženil s dlhoročnou láskou Laylou Alizadou na intímnom ceremoniáli

„Nehanebná“ hviezda Noel Fisher sa oženil s dlhoročnou láskou Laylou Alizadou na intímnom ceremoniáli

 Nehanebný Noel Fisher Hviezda 'Shameless' Noel Fisher sa oženil so svojou dlhoročnou láskou Laylou Alizadou na intímnom večernom ceremoniáli v sobotu 15. júla. (Shutterstock.com)

Nehanebný hviezda Noel Fisher je oficiálne mimo trhu! Kanadský herec sa oženil so svojou dlhoročnou láskou, Layla Alizada , v sobotu 15. júla podľa Ľudia .

kde môžem predať svoje svadobné šaty v mojom okolí

Fisher, 33, ktorý hrá Mickeyho Milkovicha v populárnom seriáli Showtime, sa prvýkrát stretol s nádhernou herečkou v roku 2005 v televíznom seriáli. Godiva . Dvojica sa zasnúbila v roku 2014 počas romantického pobytu na Bora Bora a od začiatku vedeli, že preferujú intímny obrad.

'Vždy sme chceli svadbu, ktorá bola malá a intímna,' povedali novomanželia po tom, čo si vymenili sľuby pred 60 členmi rodiny a priateľmi. 'Bol to magický deň a ešte výnimočnejší, keď sme toho toľko dali dokopy s pomocou našich blízkych.'

Nevesta mala na sebe róbu Morilee od Madeline Gardner zatiaľ čo Fisher sa rozhodol pre oblečenie od návrhára Kennetha Colea. Počas recepcie si hostia pochutnali na jedlách inšpirovaných Stredomorím a víne Patricius.

The Bohatstvo kamenec si radšej ponecháva svoj osobný život v súkromí. Alizada však na sociálnych sieťach pravidelne zverejňuje rozkošné fotky svojej a Fishera. Začiatkom tohto roka sa podelila o jeden sladký záber, keď navštívila svoju lásku na nakrúcaní Dlhá cesta domov .

Kto je tento miláčik v bojovej výstroji? #setvisit #longroadhome #texas

Príspevok zdieľaný Layla Alizada (@laylaalizada) dňa

Hrdličky sú vďačné, že svoj svadobný deň zdieľali s najbližšími. Dospeli k záveru: „Som vďační za ľudí v našich životoch a že každý mohol zdieľať tento deň s nami.