Hlavná Vírusové Nevesta dáva manželovej bývalej manželke pohyblivé svadobné sľuby: Pozrite si vírusové video

Nevesta dáva manželovej bývalej manželke pohyblivé svadobné sľuby: Pozrite si vírusové video

(Kredit: Láska, na čom záleží)

Keď nadišiel čas, aby Katie Hild zložila svoje sľuby v deň svadby, pozornosť nevesty sa prekvapivo obrátila od jej snúbenca Jeremyho k jeho bývalej manželke Casey. Nedávne virálne video zverejnené spoločnosťou Love What Matters zachytilo nežný moment, ktorý si vymenili nevesta a bývalý manžel jej manžela.

„Spolurodičovstvo znamená deliť sa o povinnosti dieťaťa. Takže som nikomu nepovedala, čo robím,“ povedala Hild pre Love What Matters. „Nielen som prisahal Jeremymu. Dal som sľub Caseymu a Tylerovi. Potom som prisahal Landonovi a potom Jeremymu. Nešiel som len do manželstva s Jeremym a potreboval som jeho dôveru a rešpekt, ale potreboval som aj Caseyho a Tylera. Jedna vec, ktorú som sľúbil, bola, že budeme vždy JEDNA rodina.”

V klipe úradník vyzýva Casey a Tylera (matku a nevlastného otca malého Landona), aby sa postavili. „Najprv sa ti chcem poďakovať, že si ma prijal za svojho priateľa. A umožňuje mi byť súčasťou Landonovho života,“ hovorí nevesta páru. „Sľubujem, že budem úžasnou matkou tvojho syna. Budem ho viesť, učiť a milovať ho každý jeden deň. Budem vás milovať, bez ohľadu na to, čo nám príde do cesty... vždy budeme jedna rodina.“

Potom sa obráti na svojho mladého nevlastného syna, aby sa podelil o ďalší súbor sľubov. „Landon, milujem ťa viac, ako si kedy uvedomíš,“ pokračuje nevesta. „Mám tú česť poznať ťa od začiatku. Rada som ťa sledovala a som taká šťastná, že teraz môžem byť tvoja bonusová mama.'

Klip odvtedy pre svoj nezvyčajný charakter nazbieral na Facebooku viac ako 1600 zdieľaní. „Každý, kto čelí problémom s opatrovníctvom, akceptovaním, porozumením, vzťahovými problémami atď.; chápeme to,“ uzavrela Hild pre Love What Matters. „Nie každý dostane ten luxus mať vzťah, aký sme si vytvorili my; ale je možné spolu vychádzať, komunikovať a dávať rovnaké pravidlá/lásku/rešpekt na oboch stranách pre svoje dieťa/deti. Choďte proti norme. BUĎ TOU ZMENOU.”

Pozrite si klip vyššie.