Hlavná Vírusové Nevesta, ktorá sa stala vírusovou po alergickej reakcii na kyticu, dostane novú svadbu

Nevesta, ktorá sa stala vírusovou po alergickej reakcii na kyticu, dostane novú svadbu

  Euphorbia marginata (Shutterstock.com)

Čo Benadryl nedokázal opraviť, Steve Harvey určite dokáže. V septembri 2017 sa nevesta z Nebrasky stala virálom z dosť katastrofálneho dôvodu (na rozdiel od zvyčajných sladkých svadobných chvíľ, ktoré ťahajú za srdce).

Noc pred svadbou sa Christine Jo Miller odvážila von natrhať poľné kvety, ktoré jej kytici dodali sladký, tradičný nádych. Výber sa zdal dosť neškodný - svieže svetlozelené a biele kvety - ale pokus DIY mal katastrofálne výsledky. Nevesta, ktorá sa vydala v Lincolne v Nebraske, sa čoskoro dozvedela, že kvetinový doplnok (sneh na horách) je jedovatý.

So zvyškom kvetu, ktorý mala ešte ráno v deň svadby na rukách, si Miller umyla tvár zvyškami šťavy, ktorá sa následne rozšírila po jej pokožke. O chvíľu neskôr sa jej rozsypala vyrážka a oči sa jej pomaly zavreli.

Nevestina teta, zdravotná sestra, podala steroidy a Benadryl, aby zabránila náhlej reakcii („Začali ma páliť oči,“ povedala Ľudia ), ale bez okamžitého riešenia. Počas úpravy vlasov si potom trpezlivo chladila oči uhorkami a nechávala ich zatvorené. Keď otvorila oči, nevidela.

3 mesiace dole, navždy ísť s mojím sladkým manželom. #šťastie

Príspevok zdieľaný používateľom Christine Jo Miller (@christinejomiller) je

Bol som na titulnej strane novín 3-krát. Raz vo veku 4 rokov vytrhol baraninu na rodeo. Inokedy v 17 rokoch chytil na jarmoku vymastené prasa. 3. krát? V 23 rokoch bol môj svadobný deň taký katastrofálny, dokonca aj @owhphotos mali o čom písať. Ako môžete vidieť, naozaj sa mi darí a plním si sny, ktoré mám #svadobný deň #obnovenie nového života #môj život #životný štýl

Príspevok zdieľaný používateľom Christine Jo Miller (@christinejomiller) je

Nevesta a jej matka v panike odviezli na urgentnú starostlivosť, len aby zistili, že miesto je zatvorené. Miller sa rozhodla pokračovať v obradu kvôli svojim viac ako 300 hosťom, ale ženíchovi na konci uličky povedala, že musia ísť do nemocnice, kým si hostia užili recepciu. 'Doslova som nemohla vidieť svojho manžela, keď som hovorila svoje sľuby, pretože som mala rozmazané videnie,' povedala HuffPost v decembri. 'Taký rozmazaný, že som na recepcii dvakrát omdlel.'

V nemocnici lekári podali injekciu steroidov, ako aj príslušné očné kvapky a lieky proti bolesti. Na ceste späť na recepciu sa ženích zastavil v Targete, aby si vyzdvihol pohodlné pyžamo, aby si jeho nová manželka mohla skutočne užiť zostávajúci zážitok zo svadobného dňa.

Manželstvo: keď sa nahneváte a nemôžete len tak odísť a ísť domov, pretože už ste vo svojom dome, takže nejdete len do inej miestnosti... zamknete sa v kúpeľni a prinútite svojho psa, aby si s vami ľahol do vane s vankúšmi a prikrývkami, aby to bolo extra dramatické. a potom sa nudíš, takže nemotorne vyjdeš o päť minút neskôr #ididthat

Príspevok zdieľaný používateľom Christine Jo Miller (@christinejomiller) je

Steve Harvey , rovnako ako ostatní, počuli príbeh a rozhodli sa pomôcť tým, že páru usporiadali svadbu Disney. Dobrovoľne sa prihlásil aj za úradujúceho. 'Naozaj som mal pocit, že si zaslúžia ďalšiu príležitosť na oslavu a aké je lepšie miesto na to, aby sa to stalo, ako Disney?' Povedal Harvey Ľudia.

Pár sa zosobášil v nedeľu 18. marca po týždňovej svadbe v Disney. „Steve to zvládol úplne úžasne,“ dodala nevesta o oficiálnych schopnostiach televízneho moderátora. 'Potom celá moja rodina odišla do Čarovného kráľovstva a strávila tam celý deň.'

Čo sa týka alergických reakcií? Našťastie sa tomu páru podarilo vyhnúť už druhýkrát.