Hlavná Vírusové Nevesta schudla po svadbe takmer 100 kíl, zmenila šaty: Fotografie chudnutia

Nevesta schudla po svadbe takmer 100 kíl, zmenila šaty: Fotografie chudnutia

  Nevesta pred a po chudnutí Nevesta Joanne Dicken schudla po svadbe takmer 100 kíl pomocou aplikácie na chudnutie. Poďakovanie: S láskavým dovolením Joanne Dicken; Mercury Press

Nevesta našla inšpiráciu na chudnutie krátko po svojom svadobnom dni a jej fotografie pred a po sú jednoducho úžasné!

Joanne Dicken z West Bromwichu v Anglicku si na svoju svadbu v auguste 2014 obliekla svadobné šaty veľkosti 20. Červená nevesta v deň svadby vážila 219 libier, no krátko po tom, čo sa stala mladomanželkou, si uvedomila, že potrebuje zmenu. Teraz v úprimnom rozhovore s Faircityfire , nevesta zdieľa svoj neuveriteľný príbeh chudnutia.

„Začala som sa cítiť zle z toľkej váhy,“ hovorí nám Dicken a vysvetľuje, že „v noci bola hore a plakala s bolesťou žalúdka.“ Má nedostatočne aktívnu štítnu žľazu, čo spôsobuje, že „váha [prichádza] naozaj ľahko“.

Hoci Dicken teraz pracuje na predajni v Ikea, predtým prevádzkovala s manželom anglický pub, takže bolo ťažké robiť zdravé rozhodnutia.

Keď manželia koncom roka 2014 predali krčmu, rozhodla sa schudnúť. Nočné jedlo nahradila zdravšími alternatívami a pri chudnutí zvolila prístup bez trikov. „Použila som aplikáciu s názvom My Fitness Pal na sledovanie svojich kalórií,“ vysvetľuje, „a nainštalovala som si krokomer do telefónu.“ Spolu s výberom zdravých potravín začal Dicken žiť aj aktívnejší život.

„Veľa som chodila,“ priznáva a hovorí pre The Faircityfire, že určite urobí 10 000 krokov denne, aspoň päťkrát týždenne. A hoci zmena životného štýlu bola spočiatku náročná, novej neveste netrvalo dlho, kým sa usadila na zdravšom spôsobe života.

  Nevesta počas chudnutia transformácie

Počas premeny na chudnutie si Joanne uvedomila, že sa zmestí do šiat svojej družičky veľkosti 10. Kredit: Mercury Press; s láskavým dovolením Joanne Dicken

„Najskôr som zistil, že je ťažké obmedziť [svoj príjem],“ hovorí Dicken. „Váženie jedla a pozeranie sa na veľkosť porcií s vedomím, že sa z toho nebudem cítiť sýty. Netrvalo však dlho, kým sa to zmenilo!“

„Úbytok hmotnosti každý týždeň bol tým, čo ma motivovalo,“ pokračuje a zdá sa, že Dicken mal dostatok podpory. „Čím viac ľudí komentovalo, tým návykovejšie to bolo stratiť,“ uznáva. A čo ešte mladomanžela motivovalo?

„Veľa ľudí ma požiadalo, aby som im [nastavil] diétne plány,“ hovorí Dicken pre The Faircityfire, „ale najväčšia vec, ktorá mi pomohla, bolo dovoliť si [podvádzací] deň raz za týždeň, ak ' prehral som.' Vysvetľuje, že zmiernenie diéty raz týždenne „zastavilo nudu neustáleho držania diét a tiež mi dalo niečo, na čo sa môžem sústrediť a na čo sa tešiť“.

kam dať zásnubný prsteň

Po zhodení ohromujúcich 98 libier má Dicken teraz nový dych. Jej stará mama ponúkla, že jej na oltár postaví svadobné šaty veľkosti 20, aby sa zmestili na novú postavu jej vnučky, veľkosť 10. 'Vstúpiť späť do mojich šiat bol nápad mojej opatrovateľky,' hovorí. „[Ona] a moja mama sa ma pýtali na chudnutie predtým, ako som sa oženil, ale vtedy som sa tým netrápil, takže ma naozaj chcela vidieť štíhleho.“

Ako teda vyzerá zoštíhlená Dicken po inšpiratívnom chudnutí, ktoré ju priviedlo k štíhlej 121librovej aktívnej žene, ktorou je dnes? Jednoducho nádherné!

Hoci by veľmi rada obnovila svoj sľub s manželom, s ktorým je už osem rokov, možno sa ešte chvíľu dočkáme druhej sady svadobných fotografií. „Môj manžel si myslí, že je to príliš skoro,“ hovorí pre The Faircityfire. 'Chce počkať, kým budeme 10 rokov manželia!'

Prajem ti veľa šťastných a zdravých rokov, Joanne. Ste inšpiráciou!