Hlavná Vírusové Nevesta si zlomí zápästia twerking na Bachelorette pred svadbou, vydá sa v rukách

Nevesta si zlomí zápästia twerking na Bachelorette pred svadbou, vydá sa v rukách

  Nevesta si pred svadbou láme zápästia Elin Russell-Hughes si pred svadbou s Garethom Wynom Williamsom v NYC zlomila obe zápästia pri twerkingu na rozlúčke so slobodou. Poďakovanie: Ryan Brenizer Photography

Keď nevesty a ženíchovia vyslovia svoje sľuby, často sa prikývne na „v chorobe a v zdraví“, ale čo sa stane, keď tou „chorobou“ sú dve zlomené zápästia pri twerkovom incidente len niekoľko dní pred svadbou?

Svadobný fotograf Ryan Brenizer chatoval s Faircityfire o neveste Elin Russell-Hughes, 33, ktorá sa napriek tomu, že sa vydala pred dvoma rokmi, opäť dostala do popredia virálnych výziev vďaka svojim jedinečným doplnkom svadobného dňa – dvom sadrovým odliatom rúk – vďaka predsvadobnému twerkingu.

  Nevesta si pred svadbou láme zápästia

Elin a Gareth sa zosobášili v NYC City Clerk’s Office Marriage Bureau 24. októbra 2014. Poďakovanie: Ryan Brenizer Photography

Pred svadbou so snúbencom Garethom Wynom Williamsom, 45, 24. októbra 2014, mala Russell-Hughes rozlúčku so slobodou, kde otestovala nielen hranice svojich tanečných schopností, ale aj kosti na rukách.

'Povedali mi, že to bola twerkingová nehoda počas rozlúčky so slobodou,' povedal Brenizer pre The Faircityfire. 'Tancovala tak tvrdo, že spadla dozadu a vystrela ruky, aby sa zachytila.'

Len týždeň pred svadbou nevesta poslala e-mail svojmu fotografovi, aby mu oznámila, že si zlomila obe ruky. Napriek tomu, že dúfala, že bude vložená do dočasných dlah, musela Russell-Hughesová poslúchnuť lekárov a dať si plnú sadrovú dlahu.

'Našťastie na svadbu mala veľmi štýlové zodpovedajúce odliatky!' Povedal Brenizer.

  Nevesta si pred svadbou láme zápästia

Elin si odliatky zakryla bielou látkou, aby ladila s jej svadobnými šatami. Poďakovanie: Ryan Brenizer Photography

Pár odletel do New Yorku, aby utiekol, zosobášil sa v kancelárii City Clerk’s Office a „Napriek všetkému boli v mimoriadne dobrej nálade,“ povedal Brenizer pre The Faircityfire.

„Sme zvyknutí strieľať okolo všetkých druhov prekážok, takže s obsadzovaním nebol taký problém ako s trojhodinovými radmi v piatok v kancelárii úradníka,“ zavtipkoval.

  Nevesta si pred svadbou láme zápästia

Elin na niektorých fotografiách zapózovala s vystavenými odliatkami a na iných ich ukryla. Poďakovanie: Ryan Brenizer Photography

„Celkovo prijali príbeh, ale chceli aj nejaký, ktorý sa zameriaval len na ich lásku a spojenie,“ povedal Brenizer s tým, že nevesta chcela nejaké fotky s odliatkami, aby upevnila svoj vtipný príbeh o twerkovom zranení pre potomkov, spolu s niekoľkými schovaním odliatky tiež.

Napriek incidentu s twerkingom a následnému zraneniu prebehla svadba páru bez problémov vďaka šikovne zamaskovaným odliatkom v slonovinových rukávoch, ktoré ladili so saténovými svadobnými šatami nevesty.

„Väčšinou sme si museli dávať pozor, aby sme ich znova nezranili [ruky nevesty] v dôsledku šplhania sa po skalách na pobreží Brooklynu,“ odpovedal Brenizer na otázku, či zranenia spôsobené twerkingom nespôsobili nejaké fotografické obmedzenia. 'Väčšinou si dávam najväčší pozor na členky neviest vďaka vysokým opätkom, ale v tomto prípade som si musel dávať väčší pozor!'

  Nevesta si pred svadbou láme zápästia

Napriek zraneniam mala nevesta Elin vo svadobný deň dobrú náladu. Poďakovanie: Ryan Brenizer Photography

„Z viac ako 500 svadieb si pamätám iba jednu alebo dve, kde sa nič výrazne nepokazilo. Svadby sú chaotické, dejú sa komplikované udalosti a veci,“ zaspomínal si svadobný fotograf a ponúkol svoje rady nevestám a ženíchom v podobných situáciách.

„Pamätajte si na celkový obraz, že ste tam kvôli láske a oddanosti a len si užívajte. Čokoľvek sa pokazí, pominie – zvyčajne rýchlo – a stane sa súčasťou vášho príbehu.“

A aký príbeh zachytil Ryan Brenizer pre Garetha Wyna Williamsa a jeho nevestu Elin Russell-Hughes, ktorá sa vydala v sadrových odliatkoch kvôli twerkovaniu na rozlúčke so slobodou!