Hlavná Vírusové Nevesta utešená služobným psom na vírusovej svadobnej fotografii

Nevesta utešená služobným psom na vírusovej svadobnej fotografii

  Nevesta so služobným psom Valerie so svojím služobným psom Bellou v deň svadby. Poďakovanie: Mad Photo & Design

Sekciu „aww“ na Reddite momentálne berie útokom fotografia nevesty Valerie Parrott a jej služobného psa, žltého laboratória menom Bella, v deň jej svadby 9. januára.

najlepšia milostná pieseň všetkých čias

Fotografia zverejnená len pred jedným dňom Valerie a Bella Spoločné maznanie si odvtedy pozrelo viac ako milión ľudí a stále priťahuje väčšiu pozornosť svojou nefalšovanou sladkosťou.

Podľa Maddie Peschong, majiteľky Mad Photo & Design , a fotograf, ktorý zachytil obľúbený moment náklonnosti: „Bella je pes lekárskej pohotovostnej psychiatrickej služby, ktorý upozorňuje Val na migrény, záchvaty paniky a iné všeobecné úzkosti.“

Ako každá nevesta, ktorá sa chystá urobiť prvé kroky uličkou, aj Valerie prežívala nejaké vzrušenie, ktoré jej zvýšilo tep. Keď Bella vycítila, že sa to deje, konala podľa toho.

  Bella bežala uličkou smerom k Valerie a Andrewovi.

Bella bežala uličkou smerom k Valerie a Andrewovi. Poďakovanie: Mad Photo & Design

Maddie vysvetľuje Faircityfire ,,Tesne pred fotením Bella upozorňovala Val, že má zvýšený tep. Snažila sa ju upokojiť a znížiť jej srdcovú frekvenciu pomocou techniky rozptyľovania, čo je úloha, na ktorú je špeciálne vyškolená pre Val, pretože Val na ňu najlepšie reaguje.

Fotografia zachytáva nielen lásku medzi nevestou a jej šteniatkom, ale aj Bellin personalizovaný a neoceniteľný tréning v akcii.

Bella, ktorá má 3,5 roka, je po boku nevesty 2,5 roka, zatiaľ čo jej manžel Andrew Parrott je tu dva roky, Valerie zdieľala s The Faircityfire! Pár sa zasnúbil vlani v januári a ako hovorí Valerie: „Je to vlastne zábavný príbeh.“

  Nevesta so svojím záchranárskym psom

Valerie sa v deň svadby hrá so svojím záchranárskym psom Bellou. Poďakovanie: Mad Photo & Design

„Keď sme išli k vodopádom Sioux Falls, kde sme sa zasnúbili, Andrew bol taký nervózny, že ma Bella neustále upozorňovala na jeho rastúcu úzkosť. Nikdy predtým ho neupozornila, takže som si myslel, že ona upozorňuje na mňa, a nemohol som prísť na to, čo sa deje.' Bella takmer pokazila prekvapenie svojimi horlivými schopnosťami služobného psa, ale Valerie si našťastie nedala dve a dve dokopy!

9. januára sa Valerie a Andrew zviazali v kostole Rustic Hills Community Church v Sioux Falls v Južnej Dakote a Bella „bola veľmi dôležitou súčasťou svadobného dňa,“ hovorí Maddie pre The Faircityfire.

  Novomanželia Andrew a Valerie pózujú so svojimi psami

Novomanželia Andrew a Valerie po svadbe pózujú so svojimi psami. Poďakovanie: Mad Photo & Design

„Celý deň bola po Valovom boku a pracovala! Bella pomáha Val vo vysoko stresových situáciách a myslím, že sa všetci zhodneme, že svadobný deň by spadal pod tieto parametre!“

Bella nebola len Valeriinou pomôckou pri znižovaní jej stresu, ale bola oblečená do krásnej ružovej tutu, aby zahviezdila ako kvetinka nevesty a ženícha a pomohla Valerie prejsť uličkou.

  Valerie's service dog, Bella, helped escort her down the aisle on her wedding day. Credit: Mad Photo & Design

Valeriin služobný pes, Bella, ju v deň svadby pomohol odprevadiť uličkou. Poďakovanie: Mad Photo & Design

zapadnutá obývačka

S ich novou slávou sa nevesta dostala na svoj blog (Služobný) pes v izbe vrhnúť trochu viac svetla na hodnotu Belly a služobných psov všade, kde píšem: „Najlepšie na celej veci je, že konečne môžem pomôcť vzdelávať viac ľudí o služobných psoch. Toľko ľudí nevie, že služobné psy môžu byť použité na toľko neviditeľných chorôb. Iná vec je, že veľa ľudí sa pozerá na tím služobných psov a zabúda, že práve vďaka tomuto partnerstvu môžu pes aj psovod život nielen prežiť, ale môžu v ňom aj prosperovať.“

'Dúfam, že keď toto malé svetlo bude pokračovať, môžem ho použiť na ďalšie vzdelávanie mojej oblasti o tom, čo skutočne znamená mať služobného psa a byť súčasťou tohto tímu.'

  Valerie mala na sebe svadobné šaty bez ramienok s krásnymi gombíkmi na chrbte. Poďakovanie: Mad Photo & Design

Valerie mala na sebe svadobné šaty bez ramienok s krásnymi gombíkmi na chrbte. Poďakovanie: Mad Photo & Design

Veľmi špeciálne ďakujem fotografke Maddie Peschong a Valerie Parrott za zdieľanie tohto krásneho a vzájomne prospešného puta medzi nevestou a jej služobným psom!