Hlavná TV Nick a Sonia, ktorí sa zosobášili na prvý pohľad, sa zameriavajú na nápravu ich manželstva: Rekapitulácia epizódy

Nick a Sonia, ktorí sa zosobášili na prvý pohľad, sa zameriavajú na nápravu ich manželstva: Rekapitulácia epizódy

  Sonia Nick sa na prvý pohľad vydala Sonia a Nick sa vzali na prvý pohľad v deň svadby. (Fotka so súhlasom FYI)

Odpočítavanie pokračuje. Vydatá na prvý pohľad Páry zo 4. sezóny majú do experimentu už len dva týždne. S jedným duom, ktorý to volá predčasne, sa diváci dozvedeli, že počas šesťtýždňového procesu sa môže stať čokoľvek.

V najnovšej epizóde sa zostávajúci účastníci veľmi snažia, aby ich manželstvá fungovali. Tu, Faircityfire rekapituluje pamätné chvíle z utorka 4. októbra.

Nick Pendergrast a Sonia Granados: Po manželovi neslávne známy výbuch , Sonia býva vo svojom starom byte. Navštevuje dom, ktorý zdieľala s Nickom, aby pripravila sendviče pre bezdomovcov.

Nick chce začať odznova a priznáva, že je zmätený, prečo sa k nemu Sonia nenasťahuje späť. Poukazuje na to, že experiment je takmer u konca a je presvedčený, že by to mali „využiť a zabaviť sa“. Sonia však neverí, že Nick vie, ako hlboko jej ublížil.

Mladomanželia rozdávajú svoje domáce chlebíčky miestnym bezdomovcom. Nick opisuje túto skúsenosť ako „otváranie očí“, zatiaľ čo Sonia je ohromená súcitom jej manžela – priznanie, že keď videl, ako sa tak dáva, Nicka pre ňu „poľudštilo“.

Neskôr majú priateľov vo svojom spoločnom dome na párty Cinco de Mayo. Počas rozhovoru s kamarátkou Sonia prezradí, že nevie, či si s Nickom predstavuje budúcnosť. Jej dôverník nabáda Soniu, aby komunikovala a bola trpezlivá.

aké sú priemerné náklady na svadbu v Spojených štátoch

Nick predvádza svoje tanečné pohyby, no zábava netrvá dlho, keď sa jeho priateľ spýta páru, čo obnáša ďalšia kapitola. Nikto neodpovedá, čo vedie k nepríjemnému momentu.

Vydatá na prvý pohľad odborníci, Dr Pepper Schwartz a Pastor Calvin Roberson , netají, že veria, že Sonia by sa mala nasťahovať späť k Nickovi. Sonia sa však stále cíti zranená a uvedomuje si, že jej manžel môže opäť ublížiť. Na druhej strane, novomanželka vidí snahu svojho manžela a dúfa, že bude pokračovať.

Tom Wilson a Lillian Vilchez: Ako úspešná realitná maklérka Lillian veľa pracuje. Chce zarobiť veľa peňazí a šetriť si do budúcnosti, pretože sa teší na deti.

Tom má niekedy pocit, že Lillian si svoju prácu váži viac ako jeho. Mešká na romantickú večeru k ich mesačnému výročiu, čo Toma rozčuľuje. Keď sa však Lillian objaví s darčekom – veľkým výtlačkom prevzatým z videa, na ktorom Tom surfuje – je ohromený jej ohľaduplnosťou.

Aj keď sa pár rozhodol vymeniť si nové sľuby na svoje výročie, Lillian nemala čas napísať ten svoj. Tom jej ďakuje za to, že bola úprimná predtým, ako si prečítala jeho sladké sľuby: „Stále ti dávam ruku a svoje srdce,“ začína novomanželka. „Ale teraz ti dávam svoj život, pretože ty si teraz súčasťou môjho života a my sme teraz súčasťou životov toho druhého. Toto už nie je len experiment; toto je manželstvo. Musíme sa snažiť robiť to najlepšie, ako vieme. To je všetko, čo žiadam. Nemáme čo stratiť.'

priemerné náklady na zásnubný prsteň 2020

Lillian je dojatá Tomovým sľubom a hovorí, že jeho slová pre ňu znamenajú svet.

Neskôr Tom prekvapí svoju manželku kyticou ľalií – jej obľúbenou kvetinou. Robia si spolu pochôdzky, no Tom si čoskoro uvedomí, že Lillian ho ignoruje, pretože pracuje na svojom notebooku v jeho aute. Hoci začína žartovať o tom, že by chcel byť homosexuálnym kovbojom v rodeu, priznáva Vydatá na prvý pohľad divákov, že Lillian dáva do ich manželstva len 60 – 70 %, zatiaľ čo on do toho dáva všetko.

Tom vezme Lillian na pláž, aby ju naučil surfovať. Chce jej ukázať veci, ktoré sa za peniaze kúpiť nedajú a podeliť sa s ňou o svoju lásku k oceánu.

Novomanželia pozývajú svojich priateľov von na bowling a zábavu. Všetci sa výborne zabávajú.

Derek Schwartz a Heather Seidel: Keď sa Heather stretne s Vydatá na prvý pohľad odborník na vzťahy, Rachel DeAlto , letuška hovorí, že nič neľutuje. Čas strávený s Derekom opisuje ako „horkosladký“.

nápady na dátum jedného mesiaca

Keď Derek príde, povie, že je „príjemný“ vidieť Heather. Vysvetľuje, že ho táto skúsenosť posunula, a Heather hovorí, že sa naučila dôverovať sebe.

Keď sa Rachel opýta, či by manželia chceli čo najskôr podať žiadosť o rozvod, Derek je prekvapený, keď Heather povie: „Myslím, že áno.

'Tak na čo čakáš?' opýta sa Derek dôrazne. Dodáva, že je prekvapený, že jeho manželka nepriniesla so sebou potrebné doklady. Rachel uznáva, že medzi Derekom a Heather je napätie. Derek je očividne naštvaný, hovorí expertovi, že napätie je medzi ním a Heather „normálne“.

Derek povie Rachel, že nič neľutuje. Heather priznáva, že s najväčšou pravdepodobnosťou by sa znova nevydala za cudzinca, ale v budúcnosti je otvorená manželstvu.

Po stretnutí Derek odhaľuje, že verí, že rozhovor tvárou v tvár bol „celkovo dobrá vec“. Heather chce ísť ďalej.

Náhľad: V epizóde na budúci týždeň jej priateľka Heather povie, že jej pripadá „trochu domýšľavá alebo zaseknutá“. Derek popíja s inou ženou. Sonia zvažuje, že sa presťahuje späť k Nickovi. Keď Tom a Lillian pozvú svoje mamy do mesta na Deň matiek, Lillian sa rozčúli.

Nenechajte si ujsť posledné týždne Vydatá na prvý pohľad , vysielanie v utorok o 20.00 hod. ET na FYI.