Hlavná Celebrita Nicole a Michael Phelps sa na prvé výročie vrátili na miesto svadby v Mexiku

Nicole a Michael Phelps sa na prvé výročie vrátili na miesto svadby v Mexiku

  Nicole Michael Phelps (Shutterstock.com)

Štvrtý za dobrú mieru. Pred rokom sa olympionik Michael Phelps a jeho manželka Nicole zosobášili na krásnej svadbe v Mexiku – na spomienku tak výnimočnú, že sa pár rozhodol vrátiť na miesto obradu na prvé výročie svadby 30. októbra.

Bývalá Miss Kalifornia sa v pondelok večer podelila o romantickú fotografiu z večere so svojím ročným manželom na Instagrame. 'Taký neuveriteľný spôsob, ako osláviť naše prvé výročie svadby,' napísala. „Ďakujem @patriciaarmenta za vytvorenie rôznych prvkov z našej svadby a umožňuje nám večeru s výhľadom na miesto, kde sme povedali svoje sľuby!! A ďakujem @e_p_shea @bshea14 @lwalker03 @sdskeen za to, že bola noc ešte výnimočnejšia. Milujeme vás všetkých!!”

Phelps tiež zdieľal fotografiu, na ktorej krája so svojou manželkou pri večeri tortu. 'Je to také šialené, že je to už rok!!!' napísal plavec. “ #šťastné výročie #láska môjho života @mrs.nicolephelps .“

Takýto neuveriteľný spôsob, ako osláviť naše prvé výročie svadby ❤️ ďakujeme @patriciaarmenta za vytvorenie rôznych prvkov z našej svadby 👰🏻 a umožňuje nám večeru s výhľadom na miesto, kde sme povedali svoje sľuby!! A ďakujem @e_p_shea @bshea14 @lwalker03 @sdskeen za to, že bola noc ešte výnimočnejšia. Milujeme vás všetkých!!

Príspevok zdieľaný Nicole Michele Phelps (@mrs.nicolephelps) na

Je to také šialené, že už je to rok!!! #happyanniversary #loveofmylife @mrs.nicolephelps

Príspevok zdieľaný Michaelom Phelpsom (@m_phelps00) na

Pár si pamätne užil tri svadby, z ktorých prvá sa konala tajne pred Phelpsovým historickým rekordným víťazstvom na olympijských hrách v Riu 2016. Symbolická ceremónia sa konala vlani v júni na dvore páru a uskutočnila sa z bezpečnostných dôvodov, aby Nicole a ich syn Boomer mohli ľahko cestovať do Brazílie na hry.

Avšak, pár formálne sa oženil na úžasnej druhej svadbe v Los Cabos v Mexiku, kde ich pohostili ich rodinní príslušníci a priatelia. Nevesta mala na sebe róbu od návrhárky Julie Vino z Tel Avivu-Yafo. 'Nemala záujem o tradičné svadobné šaty,' Vino neskôr povedal The Faircityfire v exkluzívnom rozhovore. '[Nicole] chcela niečo, čo vynikne.'

Všetko najlepšie k môjmu jedinému výročiu❤️ Ďakujem, že každý deň stojíte po mojom boku a vždy prinášate lásku a smiech Boomerovi a ja. Na zdravie nášmu prvému roku a tu je mnoho ďalších!! #bestfriend #love 📷: @boonestudios

Príspevok zdieľaný Nicole Michele Phelps (@mrs.nicolephelps) na

Šťastný Deň otcov 3 úžasným otcom, ktorí pre mňa veľa znamenajú 💙 a všetko najlepšie k narodeninám Grammy!!

Príspevok zdieľaný Nicole Michele Phelps (@mrs.nicolephelps) na

ktorá ruka je zásnubná ruka

Na Silvestra priniesli oslavu domov do Arizony, kde usporiadali okázalú recepciu pre svoj rozšírený okruh priateľov a rodiny.