Hlavná Celebrita Nízke rande Kate Middleton a princa Williama sú prekvapivo príbuzné

Nízke rande Kate Middleton a princa Williama sú prekvapivo príbuzné

 Kate Middleton Princa Williama s ochutnávkou vína Kate Middleton a princ William prezradili, ako zvyčajne vyzerajú rande. Na tejto fotografii títo dvaja ochutnajú červené víno ako návštevu vína Otago vo vinárstve Amisfield 13. apríla 2014 v Queenstowne na Novom Zélande. Vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge sú na trojtýždňovom turné po Austrálii a Novom Zélande, čo je prvá oficiálna cesta do zámoria s ich synom, princom Georgeom z Cambridge. (Foto: Pool/Samir Hussein/WireImage)

Niekedy všetko, čo vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge chcú, je chutné jedlo so sebou a kvalitná televízia. Na vrchole očarujúcich fanúšikov pri vyplňovaní ako hosťujúci DJ na Rádio BBC 1 v piatok 21. apríla oboje Princ William a Kate Middleton podelili sa o to, aký je ich život doma, keď sa nevydávajú na kráľovské funkcie a zásnuby.

'Obaja sme v skutočnosti veľmi radi škatuľkám,' povedal William (34) v programe. Medzi obľúbené nedávne relácie páru patria dve megaúspešné káblové relácie. “ Vlasť , sme toho veľkými fanúšikmi,“ poznamenal. 'A Hra o tróny .“

Čo by to bolo za romantické preháňanie sa bez jedla so sebou? Vojvodkyňa povedala, že „absolútne“ objednávajú jedlo a zvyčajne je to „kari, určite“.

'Nie som taký dobrý s pikantnými jedlami,' dodal jej manžel. „Aby som bol úprimný, zvyčajne nedostane príkaz do paláca. Normálne niekto ide a zdvihne to.“

Neočakávajte, že ani jeden sa bude preháňať v ich formálnom oblečení. Zatiaľ čo dvojica je považovaná za jeden z najlepšie oblečených párov na svete, na oddych v súkromí sa rozhodnú pre spoločenské oblečenie. 'Mám svoje pohodlné oblečenie, ktoré nosím doma,' povedal princ William. 'Určite.'

Tradičný darček k 2. výročiu svadby

Spolu s Vlasť a Hra o tróny , obaja sú tiež zvyknutí sledovať detské predstavenia so svojím synom, princom Georgeom. „Musíte predstierať, že vás to naozaj zaujíma, pretože George sa veľmi rozčúli, ak postavám neprejavujete náležitú starostlivosť,“ dodal hrdý otec dvoch detí.

 Princ George

LONDÝN, ANGLICKO – 22. APRÍLA: V tomto letáku, ktorý poskytol Biely dom, prezident Barack Obama hovorí s princom Williamom, vojvoda z Cambridge ako Catherine, vojvodkyňa z Cambridge hrá s princom Georgeom ako prvá dáma Michelle Obama hovorí s princom Henrym v Kensingtonskom paláci. dňa 22. apríla 2016 v Londýne v Anglicku. Prezident a jeho manželka sú v súčasnosti na krátkej návšteve Spojeného kráľovstva, kde sa zúčastnili obeda s kráľovnou Alžbetou II. na hrade Windsor a neskôr večere s princom Williamom a jeho manželkou Catherine, vojvodkyňou z Cambridge v Kensingtonskom paláci. Pán Obama dnes popoludní navštívil Downing Street 10 a usporiadal spoločnú tlačovú konferenciu s britským premiérom Davidom Cameronom, kde uviedol, že Spojené kráľovstvo chce zostať v Európskej únii. (Foto: Pete Souza/Biely dom cez Getty Images)

Dvojica, ktorá sa zastavila v šou, aby povzbudila DJ-ku Adele Robertsovú, ktorá bežala londýnsky maratón na podporu kampane Heads Together dvojice – ukončila svoj segment vyplnením ako hosťujúci DJ v populárnom programe.