Hlavná Beauty Wellness „Bez make-upu, s make-upom“ inšpiruje vašu svadobnú krásu

„Bez make-upu, s make-upom“ inšpiruje vašu svadobnú krásu

Navyše, ako vylepšiť vzhľad. Žiadny svadobný make -up FOTO STEVE GRANITZ / CONTRIBUTOR / GETTY.COM, Sam Wasson / Getty.com, FOTO TOMMASO BODDI / STRINGER / GETTY.COM; MAKEUP ROBERT SESNECK
  • Maddy píše pre Lizapourunemerenbleus so špecializáciou na krásu, udržateľnosť, duševné zdravie a inkluzívnosť.
  • Predtým, ako sa Maddy pripojila k Lizapourunemerenbleus Worldwide, napísala pre niekoľko rôznych publikácií, vrátane Insider, Bustle, Real Simple a Apartment Therapy.
  • Maddy má bakalársky titul v časopiseckej žurnalistike a magisterský titul v oblasti zdravotníctva, vedy a environmentálneho spravodajstva (oba pochádzajú z Medill School Northwestern ...
Aktualizované 30. júla 2020 Zahrnuli sme produkty tretích strán, ktoré vám pomôžu navigovať a užiť si najväčšie chvíle života. Nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov na tejto stránke nám môžu zarobiť províziu.

Existuje mylná predstava, že vo svadobný deň musíte nosiť veľa make -upu. Ak to nie je váš štýl, dobrá správa: nemusíte. V skutočnosti môžete nosiť všetko, čo chcete. Ak milujete prírodný štýl, zhrnuli sme päť svadobných lookov bez make-upu a porozprávali sme sa s odborníkmi na krásu o tom, ako ich stiahnuť.

Tento vzhľad krásy má veľký moment, pretože celebrity hojdajú prírodný make -up po celých červených kobercoch. Psst: Strhnutie úplne prirodzeného vzhľadu svadobného líčenia vyžaduje čas a odborné znalosti, preto vám pri svadbe odporúčame spolupracovať s profesionálnym vizážistom. Prineste tieto obrázky na skúšku svadobného líčenia, aby mali predstavu o tom, čo hľadáte, a pomocou tipov od našich odborníkov oznámte, čo si predstavujete.

Pozrite sa na päť svadobných lookov bez make-upu (a naučte sa ich ovládať) nižšie.

Bezchybná nadácia

Žiadna svadobná vizáž, bratia Jonasovci Foto Axelle / Bauer-Griffin / Prispievateľ / Getty.com, Grooming od Marissy Machado

Make -up je pre každého - nielen pre nevesty. Nechajte svoju krásnu tvár vo svoj svadobný deň zažiariť a jemne ju vylepšite. Kľúčom k dokonalému dokončeniu tváre je správna príprava pokožky podľa Marissa Machado , upravený pán celebrít. 'Získanie perfektnej pokožky začína správnou prípravou pokožky,' hovorí Lizapourunemerenbleus. Na to, aby Machado v tomto vzhľade vynikol, použil Machado chladivé očné gély. 'Tieto náplasti znižujú akékoľvek opuchy alebo únavu a ponechávajú oblasť očí tesnú a hladkú,' hovorí.

Prime svoju tvár pre svoj svadobný vzhľad bez make-upu tým, že sa zameriate na vyhladenie a hydratáciu, hovorí Taylor Dempsey , vizážista pre Kozmetika SIIA . Ráno si umyte pokožku vyrovnávacím čistiacim prostriedkom na tvár. Pokračujte hydratačným alebo tvárovým olejom a očným krémom. Dempsey hovorí, že pri určitých produktoch s ochranným faktorom SPF je opatrný, pretože pri fotografovaní s bleskom môžu spôsobiť spomalenie.

Keď vaša pokožka absorbuje vaše zvlhčovače, Machado odporúča použiť základný náter pred nanesením základu - pomôže to vašej nadácii vydržať po celý dlhý deň. Použila zmatňujúci základný náter, pretože zabraňuje nadmernému lesku (ideálne, ak sa chcete odfotiť). Vzhľad Jonas Brothers si vyžiadal tónovaný tvárový olej, púder, bronzer a zvlhčujúci balzam na pery. To-be-weds, ktoré sa usilujú o prirodzený vzhľad svadobného make-upu, môžu použiť akýkoľvek ľahký podklad (tónovaný olej, tónovaný zvlhčovač, CC krém, BB krém alebo podkladovú bázu na pokrytie svetla). Machado použil na navlhčenie tónovaného oleja vlhkú kozmetickú špongiu, pretože dáva najprirodzenejší povrch.

Chcete to urobiť ešte o krok ďalej? Zvážte pridanie korektora, hovorí vizážistka celebrít Robert Sesnek . Použite korektor o jeden alebo dva odtiene svetlejší ako tvár a naneste okolo slzných ciest v trojuholníku pod oči (tým sa rozjasní oblasť očí). Uistite sa, že zostane na mieste, a v prípade potreby vmasírujte púder pod oči a do T-zóny, a potom všetko zaistite hydratačným sprejom.

kto by mal byť pozvaný na svadobnú sprchu

Získať vzhľad:

Skyn Island hydro chladiace spevňujúce očné gély, 24 dolárov, Amazon.com

Túla sa kráska Zlaté masky na oči pre batožinu, 25 dolárov, Sephora.com

Erborian extra matný ultra zmatňujúci základný náter, 42 dolárov, Sephora.com

Kosas tónovaný olej na tvár, 42 dolárov, Sephora.com

Kosas korektor odhalenia, 28 dolárov, Sephora.com

Catrice HD pečenie a nastavenie sypkého prášku, 12 dolárov, Ulta.com

top matka syn tanečné piesne

Kosas Hyaluronický balzam na pery LipFuel, 18 dolárov, Sephora.com

Catrice Sprej Prime and Fine orosený, 8 dolárov, Amazon.com

Červenajúca sa-streda

Žiadny svadobný make -up Kaitlyn Dever Foto George Pimentel / Contributor / Getty.com, Makeup od Gity Bass

Zvýraznite bezchybný základný vzhľad zvýraznením červenania. Nielenže prinesie farbu do vášho kozmetického vzhľadu, ale tiež dodá vašej pleti svieži a žiarivý vzhľad. Gita Bass , vizážistka celebrít, vytvorila tento efekt na Booksmart herečka Kaitlyn Dever tým, že sa najskôr spoľahla na krémové výrobky. 'Chcel som líca zdravo a prirodzene spláchnuť,' uviedol Bass vo vyhlásení. 'Krémovú tvárenku som vtlačil prstami; teplo mojich prstov umožnilo, aby sa krásne vpilo do pokožky. ' Bass zosilnil intenzitu tohto vzhľadu tým, že na líčka navrstvil vylisovanú púdrovú lícenku. Nielenže dodá vzhľadu dramatickosť, ale tiež pomôže vášmu makeupu zostať dlho do noci.

Nechajte svoju pleť žiariť tým, že zvyšok svojho vzhľadu bude jednoduchý. Bass použila jednoduché šampanské tekuté očné tiene, umelé riasy (áno, môžete ich nosiť a napriek tomu si stiahnete prirodzený svadobný make -up) a riasenku. Dokončite to čistým rúžom, ktorý je podobný vašej vlastnej farbe pier, a hydratačným sprejom.

Získať vzhľad:

Kosas Farebná a svetlá krémová tvárenka vo Velvet Melon, 34 dolárov, Sephora.com

Kosas Farba a svetlo lisované červenanie v Longitude Zero, 34 dolárov, Sephora.com

Kosas 10-sekundové tekuté očné tiene v Globe, 28 dolárov, Sephora.com

Kosas beztiažová farba pery v ružovej vode, 28 dolárov, Sephora.com

Skutočná botanika Obnovte výživnú hmlu, 28 dolárov, TrueBotanicals.com

Žiarivá pleť

Make -up Karamo Brown George Pimentel / Getty.com

Hľadáte ten vzhľad „osvetleného zvnútra“? Odhlásiť sa Queer Eye hviezda Karamo Brown a jeho žiarivá pleť na inšpiráciu. Jennifer Brent Vizážista so sídlom v New Yorku a groomer pre Fab Five uviedol, že kľúčom k žiarivej pleti je vyzerať hydratovane, ale nie lesklo. Predtým odhalila že jeden z produktov spoločnosti Brown's hero je priesvitný prášok, pretože odstraňuje všetok extra lesk bez úplného zmatnenia pokožky. Dodala, že Brown používa zmatňujúci primer, krémový bronzer, žiarivý korektor a prírodný balzam na pery.

Brown však má predtým hovoril o svojom vzťahu k make -upu s tým, že má rád minimálny make-up a plné chvíle. Použite orosený podklad s plným pokrytím, aby ste získali efekt štetcom na vzduchu, alebo skryte oblasti tváre pre ultra prirodzený vzhľad. Doplňte ho práškom, aby zostal nastavený počas celého svadobného dňa.

Získať vzhľad:

PerriconeMD Bez okamžitého rozmazania make -upu, 55 dolárov, Sephora.com

Krása RMS Jedno zakrytie, 36 dolárov, Sephora.com

Make -up navždy Ultra HD micorfinishing uvoľnená sila, 36 dolárov, Sephora.com

Tom Ford Shade and Illuminate, 88 dolárov, Sephora.com

Inteligentné živiny výživa na doručenie pier, 14 dolárov, IntelligentNutrients.com

Fenty Beauty Nadácia Pro Filt'r z mäkkého matného dlhého oblečenia, 35 dolárov, Sephora.com

Darčeky k 14. výročiu pre ňu

Svetlé oči

Žiadna svadba s líčením Hannah Jeter Foto Tommaso Drowning / Stringer / Getty.com, Make -up Robert Sesneck

Aj keď sa zameriavate na svadobný vzhľad bez make-upu, stále môžete použiť očný make-up. Pri správnom použití môžu vaše oči vyzerať väčšie a jasnejšie-ideálne pre budúce manželky, ktoré chcú predviesť svoje nádherné oči. Sesnek, ktorý vytvoril tento vzhľad pre modelku Hannah Jeter, odporúča naniesť na viečko a na vnútorné rohy svetlejšie a svetlejšie tiene (myslite: neutrálnu trblietavú farbu), pretože vám to poskytne okamžitý efekt otvárania očí. „Tieň naneste mierne vlhkým štetcom,“ odporúča. 'To umožňuje, aby bol odtieň trvácnejší a farba bude intenzívnejšia.'

Ak chcete do vzhľadu krásy vášho svadobného dňa začleniť farbu, Dempsey odporúča zvoliť si odtieň, ktorý doplní tón vašej pokožky. 'Rád používam broskyňovo-ružové pre svetlé až stredné tóny pleti alebo teplé hnedé pre stredné až tmavé tóny pleti,' hovorí. 'Chcete sa vyhnúť používaniu príliš chladných farieb a namiesto toho sa rozhodnúť pre neutrálne alebo mierne teplejšie tóny.'

Zdôraznite tvar očí pridaním niekoľkých vrstiev riasenky. Sesneck navrhuje naniesť ho na korienky rias, pretože vám dodá efekt podobný očnej linke. (Pro tip: možno sa budete chcieť rozhodnúť pre vodeodolnú riasenku, ak vám vo svadobný deň pravdepodobne vypadne niekoľko sĺz!) Budúce manželky, ktoré chcú trochu viac dramatickosti, môžu rozmazať hnedú alebo čiernu ceruzku na oči alebo hnedé očné tiene pozdĺž línie vašich rias. Táto technika definuje vaše oči jemne a prirodzene.

Získať vzhľad:

Catrice Základná paleta očných tieňov Bae, 15 dolárov, Amazon.com

Mliečny make -up očný pigment v After Party, 24 dolárov, Sephora.com

Charlotte Tilbury Krémové očné tiene Eyes To Mesmerize, 32 dolárov, Sephora.com

TU Maskara Fly High, 15 dolárov, SIIA.com

Make up Forever Ceruzka na oči Aqua XL v M-30, 21 dolárov, Sephora.com

Esencia extrémne dlhotrvajúca ceruzka na oči v But But, Espresso, 3 doláre, Ulta.com

Prirodzene plné riasy a obočie

Žiadny svadobný make -up Sophia Bush FOTO od spoločnosti Instagram / robertsesnek , Make -up Robert Sesneck

'Pre vzhľad bez make-upu je obočie superstar,' hovorí Hannah Hatcherová , globálny pedagóg a vizážista pre Jane Iredale . „Čím prirodzenejšie, plnšie a huňatejšie, tým lepšie.“ Použite farebný gél na vyčistenie obočia a na miesto. Sesnek, pre ktorého hľadal tento makeup One Tree Hill herečka Sophia Bush, dodáva, že rád začína postupne a zameriava väčšinu gélu na stred a konce obočia, kde je tvar najdôležitejší.

Pokiaľ ide o vložku, vynechajte čokoľvek tekuté a držte sa kohlovej ceruzky, hovorí Dempsey. Napnite hornú líniu rias pomocou ceruzky na vnútornej strane viečka pod koreňmi mihalníc. Zosilnite vzhľad tým, že si obložíte hornú a dolnú časť očí a zahladíte štetcom do línie mihalníc.

Dempsey odporúča, aby boli vaše riasy pre tento vzhľad ľahké a prirodzené, a to pomocou maskary, ktorá predlžuje a dodáva objem. Aby ste dosiahli ultraplný vzhľad, opatrne naneste vrstvu riasenky aj na spodné riasy. Definícia obočia a mihalníc pomôže orámovať vašu tvár a upútať pozornosť hostí na stred tváre - ideálne na predvádzanie žiarivého úsmevu.

čo robiť na 10 výročie

Získať vzhľad:

Jane Iredale PureBrow gél na obočie, 24 dolárov, Amazon.com

Mliečny make -up Gél na obočie Kush, 20 dolárov, Sephora.com

Lesklejšie lash slick, 16 dolárov, Glossier.com

Túla sa kráska Mile Riasenka s veľkým objemom a dĺžkou, 26 dolárov, WanderBeauty.com

Catrice Dymová riasenka Pret a Volume v sametovej čiernej, 7 dolárov, Ulta.com

Popsicle-zafarbené pery

Žiadna svadobná vizáž Kostolná svadba Foto Steve Granitz / Contributor / Getty.com

Zvýraznite svoj nádherný úsmev týmto jednoduchým svadobným lookom bez make-upu. 'Myslite na nanuky v horúcom letnom dni pre svoje pery,' hovorí Hatcher. 'Nič príliš lesklé alebo pigmentované - len správne množstvo farby v strede pery, takže si vezmite pigmentovaný balzam na pery.' Táto konzistencia vám poskytne prirodzene vyzerajúci, ľahký odtieň farby.

Farebne Dempsey dodáva, že najlepšie je držať sa aktov a neutrálnych tónov pre pery. Vyberte si odtieň, ktorý je v niekoľkých odtieňoch vašej prirodzenej farby pier. Ak chcete použiť rúž, naneste ho do stredu pier a rozčešte ho štetcom smerom von, aby ste dosiahli uhryznutý a napnutý efekt. 'Vyhnite sa všetkým rúžom, ktoré sú príliš matné, ako tekuté pery, a namiesto toho sa rozhodnite pre niečo so saténovejšou úpravou.' Môžete tiež neskôr použiť balzam na pery pod tradičný matný rúž - alebo ich oba zmiešajte (Bass použil tento trik na začervenaný vzhľad Kaitlyn Dever).

Získať vzhľad:

Jane Iredale Balzam na pery LipDrink, 17 dolárov, Amazon.com

TU Kozmetika Zmeňte matný rúž Agent v Sensual Rose, 25 dolárov, SIIA.com

Colourpop lippie stix v After Shock, 7 dolárov, Colourpop.com

Charlotte Tilbury matná revolučná rúž v Pillow Talk, 34 dolárov, Sephora.com

Doktor Pawpaw viacúčelový balzam, 10 dolárov, Amazon.com

mal by môj sobášny list mať moje nové meno

Fluttery Lashes

Make -up Keke Palmer Sam Wasson / Getty.com

Vieme-falošné riasy pre svadobný vzhľad bez make-upu? Ale tu sme von. Ak použijete jednotlivé mihalnice a umiestnite ich pozdĺž vonkajšej polovice viečka, získate prirodzené, mihalnice. (Psst: dlhé riasy otvoria oči a na obrázkoch a IRL budú pôsobiť väčšie.) Riasy natočte, naneste falzifikáty a potom všetko premiešajte navrstvením niekoľkých vrstiev riasenky. navrchu dajte podklad so stredným krytím a lesk na pery, aby ste získali prirodzene žiarivý vzhľad.

Získať vzhľad:

Mented Skin by Mented, 30 dolárov, MentedCosmetics.com

Sweed Lashes Nikki No Lash Lash, 25 dolárov, SweedLashes.com

Fenty Beauty Plný frontálny objem, riasenka Life & Curl, 24 dolárov, Sephora.com

Mented lesk, 15 dolárov, MentedCosmetics.com