Hlavná Celebrita North West bola tento víkend rozkošnou kvetinkou na svadbe: Pozrite si jej tanec!

North West bola tento víkend rozkošnou kvetinkou na svadbe: Pozrite si jej tanec!

  Severozápadná svadba Seth Meyers, Anna Wintour, Kim Kardashian West a North West navštevujú Kanye West Yeezy Season 2 počas New York Fashion Week na Skylight Modern 16. septembra 2015 v New Yorku. (Foto: Kevin Mazur/Getty Images pre Kanye West Yeezy)

Kim Kardashian a Kanye West mať dosť talentovaného malého tanečníka! Ich dcéra, severozápad , predviedla svoje tanečné pohyby ako kvetinka počas svadby rodinného priateľa v piatok 23. septembra.

Rozkošné 3-ročné dieťa si oblieklo bielu róbu s plnou tylovou sukňou a veľkou fialovou mašľou na chrbte. Vlasy nosila dočesané s korunou fialových kvetov.

Noriho slávna mama využila sociálne siete dokument časť svojej dcéry vo zvláštnom dni. V jednom obzvlášť rozkošnom videu Snapchat zachytila ​​35-ročná reality hviezda, ako milé batoľa tancuje na pieseň „Get Lucky“ od Daft Punk.

Nori vo videu vzrušene poskakuje hore-dole na tanečnom parkete. Na šatách má načechrané biele pokrčenie plecami, čo jej pridáva na už tak prehnanej roztomilosti.

#kim #kimkardashian #kimkardashianwest #kimksnapchat #kimksnapchats #kimkardashiansnapchat #kkw #fashion #style #swag #london #paris #milan #newyork #la #miami #atlanta #snapchat #kimye #kuwzytetk #thnorykardasheian #svadba #tanec

jedinečné veci, ktoré môžete robiť na svadobnej hostine

Video zverejnené Kim Kardashian Snapchats (@kimksnapchats) na

V ďalšom rovnako milom videu malé dievčatko pobehuje so svadobnými „kvetinovými psíkmi“ – ktorí náhodou majú na sebe obrie kvetinové obojky, ktoré ladia s Norinými fialovými doplnkami.

#kim #kimkardashian #kimkardashianwest #kimksnapchat #kimksnapchats #kimkardashiansnapchat #kkw #fashion #style #swag #london #paris #milan #newyork #la #miami #atlanta #snapchat #kimye #kuwzytetk #thnorykardasheian #svadba

Darčeky k 2 ročnému výročiu pre priateľku

Video zverejnené Kim Kardashian Snapchats (@kimksnapchats) na

Kým kvetinka vyzerala roztomilo ako gombík na svadobnom oblečení, jej mama sa tiež postarala o to, aby vyzerala čo najlepšie na svadbe.

Kardashian zvolila opálenú, priliehavú róbu s hlbokým véčkovým výstrihom a doplnenú vrstvenými zlatými náhrdelníkmi. Cestou na svadobnú oslavu s manželom po boku sa zabávala selfie.

#kim #kimkardashian #kimkardashianwest #kimksnapchat #kimksnapchats #kimkardashiansnapchat #kkw #móda #štýl #swag #londýn #paris #milan #newyork #la #miami #atlanta #snapchat #kimye #kuwtk #mackardakardashian #svadba

Fotografia, ktorú zverejnila Kim Kardashian Snapchats (@kimksnapchats).

koľko stojí sľubný prsteň vo Walmarte

Ona tiež oznámil cez Snapchat, že jej dcéra bude hrať dôležitú úlohu na svadbe. 'Svadobné vibrácie dnes,' povedala Kardashian vyzdobená kvetmi Snapchat. „Kanye a ja ideme na svadbu a North je kvetinka. Skočil po nej.'

The sebecký Autorkin 39-ročný manžel rapper nemá až tak rád selfie a filtre Snapchat. V predsvadobnom videu dala Kardashian svojim nasledovníkom pohľad na Westa, ktorý sa pozerá mimo kamery.

urobte si vlastnú svadobnú kyticu

„Ja a moja bae ideme na svadbu,“ prezradila a uhladila si dlhé vlasy. 'Nerád je na mojom Snape... Niekedy áno,' povedala so smiechom.

#kim #kimkardashian #kimkardashianwest #kimksnapchat #kimksnapchats #kimkardashiansnapchat #kkw #fashion #style #swag #london #paris #milan #newyork #la #miami #atlanta #snapchat #kimye #kuwzykany #westekardashian #svadba

Video zverejnené Kim Kardashian Snapchats (@kimksnapchats) na

Zdá sa, že malá Nori môže ísť po svojej mame, pokiaľ ide o to, aby si užívala svetlo reflektorov. Pozrite sa na jej úžasné tanečné pohyby vyššie.