Hlavná Celebrita Nová manželka Penna Badgleyho Domino Kirke zdieľa viac intímnych svadobných fotografií: Pozrite si prvý bozk, tortu a jej šaty!

Nová manželka Penna Badgleyho Domino Kirke zdieľa viac intímnych svadobných fotografií: Pozrite si prvý bozk, tortu a jej šaty!

NEW YORK, NY – 25. apríla: Herec Penn Badgley sa 25. apríla 2013 v New Yorku zúčastnil na filmovom festivale Tribeca v roku 2013 v Apple Store Soho na Meet the Filmmaker: 'Pozdrav od Tima Buckleyho'. (Foto Daniel Zuchnik/FilmMagic)

O jedného menej osamelého chlapca! Penn Badgley žiariaca nová manželka, Kostol Domino , sa na Instagram podelili o ešte viac fotiek z ich svadby v Brooklyne, ktorá sa konala v pondelok 27. februára.

najlepšie vianočné darčeky pre svokru

The Ohováračka herec, 30, sa potichu oženil s Kirke, dulou, na popoludňajšom ceremoniáli súdu. Pár potom vzal svoju nenápadnú svadbu do Brooklynského dejiska Maison-May, kde sa priatelia a rodinní príslušníci zhromaždili, aby si pripíjali na novomanželov.

Tieto dve jasné svetlá ✨✨✨

Príspevok zdieľaný Kimia (@alkeemi) je

✨Vydatá ✨

Príspevok zdieľaný Dominom Kirke (@dominokirke) dňa

Badgley vyzerala pekne v námorníckom smokingu a čiernej kravate, zatiaľ čo Kirke žiarila v bielych čipkovaných šatách s trojštvrťovým rukávom. Nevesta zverejnila fotografiu, na ktorej sa láskyplne pozerá do očí svojho manžela. „Vydatá,“ vyjadrila sa na Instagrame. V utorok sa vydala aj na Facebook, aby zdieľala fotku ich prvého bozku. 'Dokázali sme to,' dodal Domino.

najlepšie miesto na tlač svadobných oznámení

Nevesta je najstaršia z troch, vrátane Dievčatá herečka Jemima Kirke, 29, a Mozart v džungli hviezda Lola Kirke, 26. Britské krásky sa po obrade odfotili, čo Lola zverejnila na Instagrame.

„Keď sa niekto ožení na súde, je to naozaj otvorená pozvánka pre každého okrem krásnej nevesty, aby preskúmala všetko, čo móda ponúka,“ napísala. „Tu skúšam vzhľad jednoducho nazvaný ‚Nohavice‘, ako Cassius hovorí ‚Ten chlap z #inkubus “ a Jemima experimentuje s „Off to Therapy!“ Gratulujeme @domino kostol . Milujeme ťa.'

Dvojica požiadala o pomoc Lael Cakes, aby vytvorila krásny čokoládový koláč s ružovou vodou a levanduľou, pomarančovými kvetmi, ktorý bol vegánsky a bez lepku. “ @laelcakes Ďakujeme za vegánske, bezlepkové kúzlo, ktoré bolo našou svadobnou tortou,“ vyjadrila sa nevesta.

@laelcakes Ďakujeme za vegánske, bezlepkové kúzlo, ktorým bola naša svadobná torta 🌹#laelcakes #rosewater #pomarančový kvet #levanduľa #čokoláda

Príspevok zdieľaný Dominom Kirke (@dominokirke) dňa

matka nevesty ženích šaty

Túto nahú, mramorovanú, kvetinovú, čokoládovú, pomarančovú tortu si vysnívala s @dominokirke na svadobnú oslavu.

Príspevok zdieľaný Emily Lael Aumiller (@laelcakes) na

narodeninové darčeky pre manželku

Hlavička cukrárskej výroby Emily Lael Aumillerová dodala: „Vysnívajte si túto nahú, mramorovanú, kvetinovú, čokoládovú, vznešenú tortu s pomarančovými kvetmi. @domino kostol na jej svadobnú oslavu.'

Pondelková ranná svadba v Maison May Dekalb už dnes! Nie je nič krajšie, ako začať týždeň krásnym stretnutím! Gratulujeme D & P. ​​🌺🌸💐 ..... @foxfodderfarm #brooklynwedding #brownstone #brownstonewedding #etická hostina

Príspevok zdieľaný Maison May Dekalb v BK, NY (@maisonmaydekalb) dňa

Kvety usporiadala Fox Fedder Farm. Dvojica spolu prvýkrát začala randiť v roku 2014. O dva roky neskôr sa Badgley krátko dotkla manželstva v diskusii o randení. „Nie, že by rande viedli k manželstvu, ale každý má ten moment, keď si predstavuje: „Mohol by som? deti? Možno?‘“ povedal Vice v tom čase. 'Myslím, že musíte mať nejakú zásadnú dohodu o povahe reality.'