Hlavná Štýl Nová svadobná kolekcia Jenny Packham obsahuje niekoľko rób inšpirovaných Kate Middleton

Nová svadobná kolekcia Jenny Packham obsahuje niekoľko rób inšpirovaných Kate Middleton

  Jenny Packham Kate Middleton Vľavo: Svadobné šaty Thistle od Jenny Packhamovej; Princ William, vojvoda z Cambridge a Catherine, vojvodkyňa z Cambridge, sa 9. decembra 2014 v New Yorku zúčastňujú 600. výročnej večere St. Andrews v Metropolitan Museum of Art. (Foto: Jason DeCrow – Pool/Getty Images)

Teraz existuje spôsob, ako vo svadobný deň vyzerať a cítiť sa ako skutočná princezná! Kate Middleton je už dlho fanúšikom Jenny Packham klasické a elegantné róby, ktoré si oblieka na oficiálne štátne večere a iné kráľovské zásnuby.

Len minulý mesiac, Packham vydala novú svadobnú kolekciu a možno nie je prekvapením, že veľmi očarujúce, romantické vzhľady, ktoré debutovali na londýnskom týždni módy, vyzerali dosť povedome – v skutočnosti nie nepodobné farebným róbam, ktoré vojvodkyňa obľubovala v minulosti, aj keď samozrejme v krémových a sivobielych odtieňoch.

kedy mám poslať pozvánky na svadbu

Jedna róba mimo ramena s gossamer polovičnými rukávmi pripomína polnočnú modrú, šifónovú číslovku, ktorú mal Middleton na sebe najmenej pri troch rôznych príležitostiach, z ktorých jednou bola nablýskaná slávnostná večera v decembri 2014. Elegantná róba mala obopínajúci postavu. vpredu s hlbokým V, v kombinácii s čiernou vlečkou, ktorá zvýrazní jej útly pás.

NEW YORK, NY – 9. DECEMBRA: Princ William, vojvoda z Cambridge a Catherine, vojvodkyňa z Cambridge, sa 9. decembra 2014 v New Yorku zúčastňujú na 600. výročnej večeri v St. Andrews v Metropolitan Museum of Art. Podujatie je vytvorené na podporu štipendií a štipendií pre študentov zo znevýhodnených komunít a investície do mediálnych a vedeckých fakúlt univerzity, športových centier a lektorovania americkej literatúry. (Foto: Jason DeCrow – Pool/Getty Images)

  jenny packham

(Poďakovanie: Jenny Packham Bridal)

Šaty Jenny Packhamovej „Sweet Pea“. (Poďakovanie: Jenny Packham Bridal)

Packhamov svadobný ekvivalent má podobne šerpu okolo pása, hoci vzhľad dráhy obsahoval bledomodrú stuhu namiesto tmavšej farby. Obe róby siahajúce až po zem pôsobia rozmarne, s pružnými sukňami, ktoré by sa vo vetre pravdepodobne vlnili.

klasické rockové piesne otca dcéry

Ďalšou róbou, ktorá vyzerá podobne ako obľúbená Middleton, sú puzdrové šaty s vlnitými rukávmi a priesvitným prekrytím vrchnej časti šiat, ktoré tvoria mierne hranatú siluetu. Middleton mala oblečené šaty Packham s podobným tvarom a atmosférou v júli 2016 na zbierku pre detské hospice vo Východnom Anglicku.

„Fialové“ šaty Jenny Packham. (Poďakovanie: Jenny Packham Bridal)

KING’S LYNN, ANGLICKO – 22. JÚNA: Catherine, vojvodkyňa z Cambridge, sa 22. júna 2016 v King’s Lynn v Anglicku zúčastňuje na slávnostnej večeri na podporu zákutia East Anglia’s Children’s Hospices v Houghton Hall. (Foto: Stephen Pond/Getty Images)

Spomínaná róba bola perleťová ružová s flitrami, ktoré sa rozlievali po prednej časti šiat; Svadobný ekvivalent Packham nemá toľko iskry, ale elegancia tam rozhodne je!

čerstvé kvetinové svadobné kytice online

K dispozícii sú ďalšie úžasné šaty z novej kolekcie Packham tu .