Hlavná TV „Novomanželia prvý rok“ 3. sezóna, rekapitulácia 4. epizódy: Adonis, Erica začínajú s terapiou

„Novomanželia prvý rok“ 3. sezóna, rekapitulácia 4. epizódy: Adonis, Erica začínajú s terapiou

  Adonis a Erica Gladney sedia na terapii Vo štvrtej epizóde Newlyweds: The First Year Adonis a Erica Gladney začínajú terapiu a zopakujú svoj manželský sľub. Poďakovanie: Bravo

Medové týždne sa pre niektorých skončili Novomanželia: Prvý rok páry, ktoré zrejme chcú dokázať, že prvý rok manželstva je najťažší.

V epizóde z 20. januára s názvom „Vow and Again“ každý a každý Novomanželka zabezpečuje, aby boli známe ich túžby a potreby. Ak ste ešte nepoznali manželov a manželky s pevnou vôľou 3. sezóny, pripravte sa na osvietenie.

Rob & Rochelle Fire: Tieto New Jersey Novomanželia splatí dlh na kreditnej karte v hodnote 3 000 dolárov, na čo je Rob neuveriteľne hrdý. „Žijeme životným štýlom, ktorý si vyžaduje určitý druh príjmu,“ hovorí divákom. 'Len si nemyslím, že to Ro pochopí.' Napriek zjavnej mrzutosti na manželku ho peňažný míľnik rozpáli. 'Mám toľko vlastného kapitálu, ktorý môžem s tebou šíriť,' hovorí Rochelle, ktorá súhlasí s jeho náladou. „Myslím si, že predstava mať veľa peňazí a možnosť platiť za veci Roba vzrušuje,“ priznáva nová nevesta. 'Keď má Rob dobrú náladu, niekedy to vedie do spálne.' Jej manžel tancuje pre kameru a potom obaja odídu, aby boli sami.

Po dlhom dni v práci Rob povie Rochelle, aby „urobila niečo rýchle“ na večeru, a tak si vezme škatuľu Cheerios. 'Vážne... čo robíme so svojimi životmi?' pýta sa Rob, keď pripravuje balíček ramen rezancov. Rochelle opisuje svoju prácu ako „nudnú a všednú“ a sadla si k práci na svojom módnom blogu. Rob sa odreaguje pri „robení hudby“, no určite divákov upozorní na svoje priority. „Hudba je moja vášeň,“ hovorí pred kamerou. „To je to, čo chcem robiť. Ale musím to hneď dať nabok. Je to druhoradé zameranie.'

najlepšie miesto, kde získať šaty pre družičky

„Rochelle chce okamžité uspokojenie,“ pokračuje Rob. „Chce opustiť prácu a živiť sa blogom. Je nereálne si myslieť, že to prinesie slušný príjem.' Ako najväčšia roztlieskavačka Roba sa Rochelle ťažko vyrovnáva s nedostatkom podpory svojho manžela. 'On je skutočne trochu zapojený do seba,' hovorí divákom.

Neskôr v epizóde ide Rochelle do obchodu s odevmi, aby sa stretla s návrhárom a na svojom blogu si vyskúšala niekoľko športových kúskov. Je jasne vo svojom živle a hovorí, že „je to len otázka času“, kým toto bude jej „jediný koncert“. 'Idem si za tým, čo chcem,' hovorí, 'a ak Rob so mnou nebude súhlasiť, som dosť silná na to, aby som sa postavila na vlastné nohy a robila vlastné rozhodnutia.'

Počas prípravy večere Rochelle povie Robovi, že mala v práci výročnú kontrolu a povedala svojim nadriadeným, že potrebuje zmenu. Jej manžel tvrdí, že podporí jej rozhodnutie odísť z práce len vtedy, ak si zabezpečí inú pozíciu. „Toto je New York City; nežijeme v Kansase,“ hovorí Rochelle, pretože tvrdí, že sa obáva o účty. Dostanú sa do búrlivej hádky a Rob sa pýta Rochelle, čo chce robiť.

ako zmeniť svoje priezvisko v Arizone

„Chcem písať, chcem byť kreatívna a chcem pracovať v móde,“ hovorí Rochelle svojmu manželovi. „Na to nie si spôsobilý,“ odvetil Rob a povedal svojej žene, že bude zaradená medzi vzdelaných novinárov. 'Si nič z ulice,' kričí a hovorí Rochelle, aby 'drž hubu.' Vybehne z izby a on za ňou zakričí: 'Som len realista, Rochelle.'

The Novomanželka zamkne sa v izbe, keď ju manžel tlačí, aby vyšla von. Priznáva divákom, že sa obáva, že sa v živote vydajú rôznymi cestami a „už sa navzájom nespoznávajú“.

Brandon Liberati a Craig Ramsay: Brandon je mimo mesta kvôli práci, takže Craig je v režime upratovania, kým sa jeho manžel vráti domov. „Brandon je veľký a má na starosti dom,“ hovorí divákom a ukazuje zemiakové lupienky na podlahe.

Craig a pes dvojice Nike vyzdvihnú Brandona z letiska. „Každý mesiac odchádzam, aby som navštívil viac ako 500 klientov,“ hovorí Brandon divákom. 'Toto musím práve teraz urobiť, aby sme mohli žiť život, na ktorý sme si zvykli.'

Keď Novomanželia Keď prídete domov, Brandon je spočiatku spokojný s Craigovým pokusom o upratovanie. Keď však vojdú do spálne, jeho nálada sa v okamihu zmení. 'Toto je neprijateľné,' hovorí Brandon Craigovi. „Ale ja nie som tvoja žena v domácnosti; Aj ja pracujem, Brandon,“ hovorí mu Craig. Brandona však jeho argument nepresvedčil.

Camo snubné prstene sady s pravými diamantmi

Brandon vysvetľuje, že je „hlavným živiteľom rodiny“ medzi nimi dvoma. Ďalej hovorí, že sa cíti ako „v škrečkovom kolese, pretože mám pocit, že pracujem tak tvrdo, a nemôžem si užívať výhody, ktoré to prináša“. Brandon je zdesený, keď našiel Craigovo opálenie v spreji po celej kúpeľni a dokonca aj na vankúši. „Myslel som si, že tie maličkosti, ktoré na mne Brandona rozčuľujú, len zmiznú, keď sa vezmeme... nie, nie, zdá sa, že teraz, keď sme sa vzali, je to ešte výraznejšie,“ priznáva.

Brandon chce, aby sa Craig naučil upratovať dom, ale Craig ide cvičiť na strechu. Keď sa vráti dovnútra, Craig sa pýta Brandona, či je stále naštvaný. Brandon odpovedá: „Blázon nie je to správne slovo. Frustrovaný.' Brandon vysvetľuje, že „nechce byť naštvaný“, ako sa cítil použitý predchádzajúce vzťahy . 'Nemám deväť až päť,' vysvetľuje Craig, 'aby som dokázal, koľko pre nás robím.'

Neskôr v šou Craig príde domov z práce a chce robiť niečo zábavné. Ale Brandon chce hovoriť o financiách, čo vedie k priznaniu. Craig povie svojmu manželovi, že svojmu najlepšiemu priateľovi/asistentovi kúpil počítač za 2000 dolárov. „Mojou prioritou pri peniazoch je, že ak ich máme, mohli by sme sa postarať aj o svoju rodinu a priateľov,“ vysvetľuje Craig divákom. Nanešťastie Brandon nezdieľa víziu svojho manžela a hovorí mu, že vezme nový počítač a manželovmu asistentovi dá ich starý. „Chcem manžela, nie rodiča,“ odpovedá Craig a necháva divákov dúfať v riešenie.

Rob a Tara Radcliffe: Tara má po medových týždňoch konečne pocit, že „prach sadá“ – to nebolo. „Mám pocit, že ak ma cez to miluje, bude ma milovať cez čokoľvek,“ priznáva a Rob ju požiada, aby s ním meditovala. „Žiadne sociálne médiá. Žiadne prerušenia. Žiadne chichotanie,“ hovorí jej, no ona sa začne smiať hneď, ako začne meditácia. „Ach áno, je to tak,“ hovorí divákom. 'Je medzi nami vekový rozdiel.' Tara mu odpovie, že jeho meditácia bola „super dlhá“.

Keď k nej rodičia prídu na obed, napätie je citeľné, keď Tarina mama vysvetľuje, že chce Novomanželia navštevovať ju každý týždeň. 'Dobrá správa je, že ste tu práve teraz,' odpovie Rob, ale jeho svokra nie je spokojná s jeho odpoveďou. Tara chce hovoriť o „slonovi v miestnosti“, hoci sa konfrontácii zvyčajne vyhýba. Keď Rob oznámi, že bude po obede robiť veci, Tara mu zavolá a vysvetlí mu, že si kúpi nové hodinky. 'Cestou musím uskutočniť veľa telefonátov,' hovorí, keď sa snaží zakryť.

Neskôr jej matka poslala správu, aby jej vysvetlila, že neznáša Roba, 'ale toto správanie nášmu vzťahu určite nepomôže.' Tara sa cíti uprostred a priznáva, že dúfala, že Rob nebude po svadbe taký „tuhý“. Rob jej povie, že je ochotný sa „porozprávať“ s jej rodičmi, ale nevidí, že „odchádzajú z toho stretnutia a objímajú sa“. Divákom hovorí, že sa chce vyhnúť svojim svokrovcom „ako moru“, pretože „nie sú milí ľudia“.

Darčeky k 6. výročiu svadby pre ňu

Adonis a Erica Gladney: Adonis sa cíti ako Novomanželia sú na dobrom mieste, pretože spolu raňajkujú. Zistili sme, že nový ženích pracuje z domu a Erica odložila svoje sny o nehnuteľnostiach, aby mu pomohla s jeho podnikaním. 'Mám z toho pocit, že mám v našom vzťahu menšiu silu,' priznáva divákom, 'a nie je to príjemný pocit.'

Erica si myslí, že Adonis „prestávka od svojho otca je krok správnym smerom“. Nová nevesta sa však obáva, že mu nemôže veriť opäť klamať alebo podvádzať .

The Novomanželia navštívte terapeuta, ktorý je prekvapený ich jedinečnou situáciou. 'Takže je trochu zvláštne, že sa ľudia vracajú z medových týždňov,' hovorí im, 'a vrhnú sa rovno do terapie.' Erica mu povie o Adonisovom priznaní o klamstvách a jeho histórii s prostitútkami. Terapeut sa spýta Ericy, či verí, že jej Adonis povedal celú pravdu. 'Úprimne nie,' odpovedá, pretože počas štyroch rokov pred ich svadbou 'len o všetkom klamal.'

Erica vysvetľuje, že jej strach z neznámeho pramení už z detstva. Adonis verí, že terapeutické sedenie mu umožnilo lepšie porozumieť svojej manželke a uviedol, že potrebuje „rytiera v žiarivom brnení“.

kuchynské bary so sedením

Keď sa terapeut spýta Ericy, prečo sa vydala za Adonisa, jej odpoveď je úprimná a úprimná. 'Pretože milujem Adonisa,' vysvetľuje. 'Chápem, že to bola minulosť, a verím, že sa zo všetkých síl snaží byť dobrým človekom, takže som sa chcel... držať tejto viery a dúfať, že nakoniec príde a že mu môžem dôverovať.'

Doktor navrhuje, aby pár napísal svadobný sľub, ako to neurobili v deň svadby. Cvičenie je ľahké pre Adonisa, ktorý sa priznal, že píše od srdca.

The Novomanželia vyjde na nábrežie, kde sa vzali, a Adonis vyznáva lásku Erice. „Sľubujem, že ťa budem milovať, keď budeš starý alebo keď budeš chorý,“ hovorí, „rovnako ako teraz. Sľubujem, že ťa budem rešpektovať a prejavovať ti rovnakú úctu, či už si blízko mňa alebo nie.'

'Viem, že nakoniec budeme v poriadku,' odpovedá Erica a hovorí svojmu manželovi, že urobí všetko, čo je v jej silách, aby sa posunula z minulosti. Pokračuje tým, že mu hovorí, že bude pokračovať v práci na svojom vzhľade a prisahá, že „nepriberie na váhe“.

Náhľad: V epizóde budúceho týždňa Tara priznáva, že ženy považuje za atraktívne. Ako túto správu prijme Rob? Craig sa obáva, že nemusí mať dostatok spermií na to, aby mal deti. Rob povzbudzuje Ro, aby sa rozviedla. A Adonisa prekvapí, keď sa jeho otec vráti do jeho života.