Hlavná Vírusové Optimus Prime kráča nevestou uličkou na svadbe s motívom transformátorov

Optimus Prime kráča nevestou uličkou na svadbe s motívom transformátorov

  Melissa a Kenny pózujú s Optimusom Prime na ich transformátorovej svadbe Melissa prekvapila svojho manžela Kennyho tým, že postavu z Transformers Optimus Prime odprevadila uličkou. Poďakovanie: Heather Rice Photography

Svadba Melissy a Kennyho je určite viac, než sa na prvý pohľad zdá. So sprievodom Optimus Prime v životnej veľkosti a ich nie príliš jemnými poctami PacManovi a The Muppets sa svadobná fotografka Heather Rice podelila o príbeh úplne úžasnej svadby „geek chic“ páru s 80-tymi rokmi. Faircityfire .

Októbrová svadba, ktorá sa konala v Lake Mary Events Center v Orlande na Floride, mala množstvo prekvapení, no najväčším prekvapením zo všetkých – veľkosťou aj šokom – bola postava z Transformers Optimus Prime, ktorá sprevádzala nevestu Melissu uličkou.

povinnosti družičky
  Optimus Prime vedie nevestu uličkou na svadbe Transformerov

Melissa prekvapila svojho manžela Kennyho tým, že kráčala uličkou s Optimusom Primeom. Poďakovanie: Heather Rice Photography

Ako fotograf Riceová sa podelila s The Faircityfire: „Nevesta požiadala priateľa, aby si obliekol kostým a prekvapil jej manžela tým, že ju zobudí v uličke. Kenny je OBROVSKÝ geek Transformers, takže sa dokonca trochu rozplakal, keď kráčala uličkou s Optimusom.“

  Svadobná svadobná párty Transformers

Svadobčania mali pod košelemi oblečené tričká Transformers. Poďakovanie: Heather Rice Photography

Keď nevesta a ženích zaviazali uzol, Kenny a jeho mládenci prezradili, že pod košeľami s gombíkmi mali na sebe tričká Transformers. Kenny a každý z jeho družbov mal na sebe charakteristické znaky Autobots (Primus), s výnimkou jedného, ​​ktorý sa rozhodol pre značku rivala Autobots, Decepticons!

štandardné dvere šatníka
  Transformers Svadobná kytica

Melissina kytica obsahovala falošné kvety s brošňou Autobot. Poďakovanie: Heather Rice Photography

Dokonca aj nevesta vyjadrila skrytú poctu manželovej láske k Transformerom, pričom využila svoje umelé kvety a brošňovú kyticu, aby sa na obrad vkradla do trblietavej brošne Autobots.

  Svadobná torta Pac-Man

Na torte novomanželov bol Pac-Man oblečený ako nevesta a ženích. Poďakovanie: Heather Rice Photography

Potom, čo si novomanželia užili svojho Pac-Mana a pani Pac-Manová navrchu svadobnej torty a popíjali zo svojich šampanských flaut ozdobených rovnakým ikonickým herným párom z 80. rokov, nastal čas tancovať!

  Transformers svadobný prvý tanec

Melissa má svoj prvý tanec s Optimusom Prime predtým, ako sa do toho zapojil Kenny. Kredit: Heather Rice Photography

„Navrhol som Melisse a Optimusovi, aby urobili ‚prvý tanec‘ a oni to urobili, potom sme vytvorili choreografiu Kennymu ‚zastrihnúť‘,“ povedala Riceová pre The Faircityfire. Na fotografiách je vidieť, ako Kenny hovorí svojmu plne obrnenému priateľovi z Transformerov, aby vyrazil na cestu, aby mohol tancovať so svojou novou manželkou, čo vyvolalo smiech ich svadobných hostí. 'Boli veselý pár!' Povedal Rice.

  Svadobné šaty Melissa a slečna Piggy

Melissa pózovala so slečnou Piggy, ktorá mala tiež svadobné šaty. Poďakovanie: Heather Rice Photography

správny spôsob adresovania obálky manželskému páru

Melissa bola dokonca obdarená bábkou slečny Piggy oblečenej ako nevesta, aby sa pridala ďalšia ikona 80. rokov minulého storočia, a ako môžete vidieť, celá svadba bola plná odvážnych postáv a úžasných spomienok!

'Moja rada pre páry, ktoré plánujú svadbu, je, aby sa nikdy nebáli urobiť každú časť dňa úplne o nich... do posledného detailu!' Riceová povedala pre The Faircityfire. 'Dostanete len jeden pokus, ako urobiť deň super-lietajúcim a báječným, takže ho prežite, jedzte, pite a buďte ženatý, ale robte to svojím vlastným jedinečným, osobným štýlom!'

Nemohli sme viac súhlasiť! Novomanželia, choďte von!