Hlavná Večierky Našich 11 obľúbených tém zo skúšobnej večere

Našich 11 obľúbených tém zo skúšobnej večere

Neexistuje pravidlo, že by ste si mali sadnúť na skúšobnú večeru. Ukradnite jeden z týchto nápadov, aby bola vaša skúšobná večera rovnako nezabudnuteľná ako samotná svadba. Skúšobná večera, prípitok Fotografia Mike Larsona
  • Simone Hill je majiteľom technického produktu pre spoločnosti Estée Lauder.
  • Simone, bývalá redaktorka časopisu Lizapourunemerenbleus, má skúsenosti s vývojom webu a redakčným písaním.
  • Simone má titul Master of Business Administration z Columbia Business School.
Aktualizované 22. októbra 2020

Polovica zábavy pri plánovaní skúšobnej večere je, že to má byť menej formálne ako vaša svadba, takže sa môže stať čokoľvek. Máte radi neformálnu mexickú reštauráciu, do ktorej ste šli na prvom rande? Nikdy si nenecháte ujsť kvízovú noc vo svojom obľúbenom bare? Je to férová hra na nápady na skúšobnú večeru, najmä preto, že hostia na vašej skúšobnej večeri budú radi, keď sa vrátite a zabavíte sa. Ak máte problémy s brainstormingom v atmosfére alebo prostredí, ktoré vám najviac vyhovuje, tu je 11 tém a myšlienok na večeru, ktoré môžete ukradnúť.

1. Večera so skúškou na grile

Zorganizujte uvoľnenú vonkajšiu večeru so všetkými svojimi obľúbenými pokrmami v ponuke, ako sú hamburgery, párky v rožku a mac a syr. Vylepšite tradičné jedlá z grilu a podávajte gurmánsku verziu. Zamyslite sa: posuvníky z bravčového mäsa a kabob z šalátu caprese. Vychutnajte si ho na dvore, v miestnom grile alebo v neďalekom verejnom parku. Ozdobte stolíky kvetmi v pozinkovaných plechových vedrách a zaviažte ich v klasických detailoch, ako je kockovaný obrus a domáce citronelové sviečky.

Bonusový typ: Ako na každú vonkajšiu akciu, aj tu sa budete musieť pripraviť na živly sprejom proti komárom, ventilátormi (alebo ak je chladno) a vnútorným plánom pre prípad dažďa.

2. Večera na skúške Fondue

Namiesto tradičného posedenia si hostia môžu posedieť pri hostine v štýle bufetu z fondue alebo fontán. Začnite plátkami chrumkavého francúzskeho chleba a rôznych hrncov so syrom - ako predjedlo vám poslúži modrý syr a Gruyere. Prejdite na mäso, zemiaky a zeleninu, ktoré je možné namáčať do omáčok, ako je teriyaki a červené víno, a variť ich priamo na stole. Ako dezert si dajte čerstvé ovocie, štvorčeky kilá, sušienky a marshmallow a hrnce roztopenej čokolády, karamelu a marshmallow.

Bonusový typ: Fondue môže byť strapaté. Budete chcieť mať po ruke veľa obrúskov, ako aj stoly a stoličky, na ktoré si môžu hostia sadnúť a najesť sa. Ak hostíte doma, možno budete chcieť najať upratovaciu službu, aby celú noc utierala stoly a stoličky, aby bolo fondue čisté a upratané.

nápady na rozlúčku so slobodou san diego

3. Večera so skúškou z bowlingu

Neexistuje žiadne pravidlo, ktoré hovorí, že skúšobná večera musí byť len večera. Bowling a arkádové hry sú len druhy aktivít, ktoré pomôžu prelomiť ľady medzi vašimi rodinami a priateľmi. Môžete dokonca urobiť z toho súťaž a udeľovať ceny na konci noci (nezabudnite oceniť „Most Gutter Balls“). Podávajte pivo a pizzu priamo v uličke alebo sa po skončení hier presuňte do neďalekej reštaurácie.

Bonusový typ: Cieľom je prenajať si súkromné ​​cesty alebo dokonca samostatnú miestnosť na stolovanie.

4. Nočná skúška v kasíne

Zorganizujte záležitosť inšpirovanú Monte Carlom doplnenú o klasické kasínové hry, ako je blackjack a ruleta. Pošlite pozvánky na skúškové večere na prispôsobené hracie karty pre váš večer v kasíne a ozdobte povrchy žetónmi s čokoládovým pokrom. Najmite si predajcu blackjacku, pokru a ďalších hracích stolov a zvážte ceny bingo a tomboly. Žiadne kasíno sa nezaobíde bez množstva elegantných dúšok, takže šampanské nechajte prúdiť, pretože hazardní hostia trávia večer opekaním páru.

Bonusový typ: Pretože sa hostia budú pohybovať po miestnosti a zabávať sa hrami, môže to pôsobiť menej intímne, ako keby všetci sedeli pri stoloch. Môžete to vyriešiť tak, že si najskôr sadnete na večeru alebo kokteil, aby si hostia nenechali ujsť miešanie.

vziať dve priezviská bez pomlčky

5. Večera so skúškou škeble alebo homára

Ak ste blízko pláže, choďte najtradičnejšou cestou a najmite posádku, aby vykopala dve alebo tri stopy hlbokú jamu lemovanú skalami a postavila horák na drevo (existujú cateringové spoločnosti, ktoré sa o to môžu postarať pre teba). Funguje aj alternatívna vnútrozemská verzia: Objednajte si dusené mušle a boky a potom ich postavte na veľké piknikové stoly, aby si na ne každý mohol zájsť. Doplňte svoje stoly kockovanými obrusmi a niekoľkými aranžmánmi z čerstvých kvetov. Ak máte priestor, zakončite noc ohňom a veselo.

Bonusový typ: Je to neporiadok, takže uistite sa, že vaši hostia, ktorí nie sú tak oboznámení s týmto štýlom večierku, vedia, že by mali nosiť superformálne oblečenie.

6. Večera so skúškou zo športových hier

Uskutočnite svadobné oslavy a vyskúšajte si exkurziu na večeru na miestnom futbalovom alebo baseballovom štadióne, v ktorej si môžete dopriať zábavu. Potom nasleduje hra. Pozrite sa na skupinové balíčky - veľa loptičiek ich má a niektoré dokonca ponúkajú možnosti ako gratulačná správa na tabuli s výsledkami. Nechajte všetkých hostí podpísať „hraciu loptu“, ktorú si ponecháte.

Bonusový typ: Ste superfan, ale niektorí vaši hostia pravdepodobne nie sú. Namiesto toho zvážte, či herná časť noci nebude nasledovať po formálnejšej večeri. Ak chcete skutočne zorganizovať večer na ihrisku, vyberte si hru alebo tím, ktorý je zábavné sledovať, ale s ktorým nebudete prilepení, ako napríklad zápas v menšej lige.

7. Skúšobná večera na párovanie vína alebo piva

Je to vaša typická večera, ale s kúskom. Vezmite si so sebou špecialistu na víno, pivo alebo dokonca whisky, aby vám pomohol zostaviť jedálny lístok a naučte svojich hostí, ako spárovať perfektný dúšok pre každý chod (dokonca aj dezert!). Môžete si teda vybrať šesť až osem rôznych vín z tej istej odrody hrozna (urobte všetky Shiraz alebo všetky chardonnay), takže hostia môžu skutočne cítiť rozdiel. Každý chod si dajte dohromady so skvelým syrom. Pokiaľ ide o výzdobu, nech je sprievodcom vaša téma. Ako stredobod používajte dosky z hrozna a syra. Ak ide o ochutnávku piva, naplňte roztomilé vintage pivové fľaše niekoľkými čerstvými kvetmi.

Bonusový typ: Chcete sa zabaviť, ale nepiť toľko, aby ste svoj svadobný deň začali kocovinou. Naplánujte si veľa jedla, aby sa nikto na druhý deň nepostaral o obrad - a medzi chodmi vypite veľa vody.

sľúbiť jej prsteň

8. Večera so skúškou v odpalisku

Choďte o krok ďalej, než je tradičná skúšobná večera v vidieckom klube alebo na golfovom ihrisku, a nechajte každého stráviť koktailovú hodinu zdokonaľovaním švihu na driving range. Pri večeri pomenujte tabuľky podľa skóre (birdy, par, podvozok a orol) a ozdobte vlajkami miniatúrnych dier ukotvenými farebnými odpaliskami.

Bonusový typ: Golfové ihriská a kluby vo vidieckych kluboch môžu byť drahé, ale nenechajte sa tým zastaviť. Táto myšlienka funguje aj na vašom dvore s domácim, prekážkovo naloženým minigolfovým ihriskom.

9. Večera so skúškou na piknik

Rozprestrite sa v parku so svojimi hosťami a počas dňa alebo podvečer si dajte záležať na nenáročnej outdoorovej záležitosti. Vytvorte si tradičnú piknikovú nátierku (premýšľajte: pochúťky z prstov, sendviče a veľa čerstvo vylisovanej limonády). Na sedenie budete chcieť kombináciu stolov a prikrývok, ale namiesto tradičných vrcholov používajte piknikové koše so zdobenou rúčkou plnené jedlom.

Bonusový typ: Napriek tomu, že ide o piknikový štýl, stále potrebujete pre svojich hostí dostatok jedla, alebo by ste mali všetkým povedať, že to nebude plnohodnotné jedlo, s opatrným znením pozvánok. Ak nechcete byť zodpovední za celé jedlo, presuňte čas na čas medzi obedom a večerou.

10. Večera so skúšobným dezertom formou bufetu

Toto je sladká alternatíva k tradičnej večeri pri posedení, ktorá sa koná neskôr (okolo 21:00 alebo 22:00 hod.). Je skvelé, ak bude cestovať veľa hostí, ktorí sa aj tak nebudú môcť zúčastniť neskôr. Hostite dezertný bufet v miestnej kaviarni, dezertnom bare alebo dokonca u vás doma s rôznymi pečivami, čokoládami, koláčmi a cukríkmi. Ponúknite aj niekoľko sladkostí, napríklad ovocné alebo dokonca sendviče na uhryznutie.

Bonusový typ: Ak sa vaša obradná skúška musí uskutočniť skoro, ale večierok sa začne až neskoro, môžete mať medzi tým čas zabiť. To je v poriadku - len šírte správy. Hostia s najväčšou pravdepodobnosťou nakoniec nájdu večeru sami pred dezertnou párty. Svoje môžete urobiť tak, že navrhnete niekoľko reštaurácií v okolí.

11. Skúšobná večera inšpirovaná plážou

Chystáte sa na svadobnú cestu niekam do tropického sveta? Nechajte hostí nahliadnuť a premeňte svoju skúšobnú večeru na medové týždne. Zaveste hojdacie siete zo stromov na svojom dvore, servírujte večere formou bufetu na dlhých surfoch a zmiešajte niekoľko pina coladas a daiquiris. Ak máte záujem o zábavu, vyskúšajte prispôsobené správy v sklenených fľašiach alebo žabkách.

priemerný vek na uzavretie manželstva

Bonusový typ: Transformácia tanečnej sály alebo reštaurácie na tropický raj môže vyžadovať veľa dekorácií, takže sa najlepšie hodí na miesto, ktoré je vonku (keď je samozrejme teplo!), Alebo ktoré už má vstavanú plážovú atmosféru.