Hlavná Beauty Wellness Naše obľúbené nápady na svadobné nechty Ombré a spôsob, ako ich zvládnuť

Naše obľúbené nápady na svadobné nechty Ombré a spôsob, ako ich zvládnuť

Už čoskoro k vášmu kanálu insta. ombre svadobné nechty na vrchole kvetov jo.kos/Shutterstock.com
  • Maddy píše pre Lizapourunemerenbleus so špecializáciou na krásu, udržateľnosť, duševné zdravie a inkluzívnosť.
  • Predtým, ako sa Maddy pripojila k Lizapourunemerenbleus Worldwide, napísala pre niekoľko rôznych publikácií, vrátane Insider, Bustle, Real Simple a Apartment Therapy.
  • Maddy má bakalársky titul v časopiseckej žurnalistike a magisterský titul v oblasti zdravotníctva, vedy a environmentálneho spravodajstva (oba pochádzajú z Medill School Northwestern ...
Aktualizované 17. februára 2021

Niektoré trendy svadobných glamov sa len držia. Korunky kvetov , svadobné čelenky a vyzerá „bez make-upu“ , napríklad, všetci obstáli v skúške času napriek svojmu počiatočnému nárastu popularity. Ďalší trendový, ale nadčasový vzhľad krásy, ktorý predpovedáme, obstojí v skúške časom? Ombré svadobné nechty. Unikátny nechtový trend zahŕňa jemné blednutie farieb (zvyčajne gradient rovnakej farby alebo podobných). Svadobné nechty ombré milujeme, pretože ponúkajú nekonečné množstvo možností: neutrálne nechty, farebné mani či trblietavé laky môžete pohojdávať. Tento dizajn môžete nosiť aj na prírodných nechtoch, gélových nechtoch, akrylových nechtoch, ihličkových nechtoch, krátkych nechtoch, dlhých nechtoch - bez ohľadu na to, po čom vaše srdce túži. Tento trend vám navyše umožňuje použiť viac ako jednu farbu na váš veľký deň. (Prečítajte si: menej stresu okolo výberu jednej perfektnej farby nechtov na svadobný deň).

Ak snívate o svadobných nechtoch ombré, máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o tomto obľúbenom trende v manikúre. Navyše sme zhrnuli niektoré z našich obľúbených nápadov na dizajn ombré nechtov, ktoré vám pomôžu inšpirovať váš svadobný deň.

Čo sú to svadobné nechty ombré?

„Ombré“ je francúzsky výraz pre „tieň“ alebo „tieň“, čo sa vzhľadom na trend krásy hodí. ombré zahŕňa farbu odstupňovanú v tónoch. Obvykle zahŕňa jeden odtieň, ktorý postupne mizne od najtmavšieho odtieňa farby po najsvetlejší. Alebo to môže zahŕňať plynulé vyblednutie podobných farieb (napríklad fialová až ružová). Výsledky oboch prístupov sú jemnou a elegantnou formou nechtového umenia.

Ombré nechty sú perfektné pre prispôsobený svadobný moment, pretože existuje toľko možností. Môžete požiadať svojho nechtového technika o mierne vyblednutie farby na každom nechte alebo každý necht namaľovať na trochu inú farbu. Môžete tiež vyskúšať matný povrch, aby ste získali obľúbenejší trend v nechtoch. Nech sa už rozhodnete akokoľvek, uistite sa, že vám to pripadá autentické - je to predsa váš deň. Navyše tam bude veľa obrázkov, kde sú vaše krásne nechty vystavené, takže sa chcete uistiť, že ich milujete.

Ako vytvoriť svadobné nechty Ombré

Ak chcete vytvoriť svadobné nechty ombré, musíte najskôr vybrať lak. Vyberte jednu alebo dve až tri podobné farby, ktoré chcete použiť na manikúru. Psst: Na dosiahnutie tejto predstavy o mani môžete použiť aj vopred vyrobený lis na ombré. Tento ohromujúci svadobný dizajn nechtov si môžete urobiť aj vlastnoručne pomocou špongie na make-up, ale odporúčame pracovať s profesionálom, aby ste zaistili dlhotrvajúcu manihotu pripravenú na fotoaparát. Zhromaždite obrázky návrhov ombré nechtového umenia, ktoré milujete, a potom zamierte do svojho salónu alebo pre profesionálov na svadbu, aby ste oživili svoju víziu.

Naše obľúbené nápady na svadobné nechty Ombré

Ste pripravení sa inšpirovať? Tu je päť trendových nápadov na ombré manikúru, ktoré si môžete uložiť na tabuľu svadobného videnia práve teraz.

Svadobné nechty s trblietkami Ombré

trblietavé ombre svadobné nechty ružové až biele Natali Pink/Shutterstock.com

Dodajte svojmu svadobnému dňu mani s trblietavými nechtami nádych blingu. Vložte trblietky alebo kamienky na základňu nechtov a vyblednite do čírej farby-alebo ju prevráťte a vyblednite do špičiek pokrytých trblietkami. Môžete tiež vytvoriť gradientový efekt pridaním trocha viac lesku na každý necht.

Biele svadobné nechty Ombré

svadobné nechty biele ombre Maria Boiko / Shutterstock.com

Zatiaľ čo biele nechty sú obľúbenou voľbou pre nastávajúcich kdekoľvek, biele svadobné nechty ombré ponúkajú jedinečný štýl. Biele ombré svadobné nechty namiesto toho, aby si nechty plnili nepriehľadným lakom, bledli od nepriehľadných po priehľadné. Konečným výsledkom je jedinečný, romantický pohľad na klasický štýl.

Ružové a biele svadobné nechty Ombré

ružové a biele svadobné nechty ombre Jo.kos./Shutterstock.com

Nasaďte si vlastnú rotáciu na ružové nechty. Ružové a biele svadobné nechty ombré ponúkajú nádhernú kombináciu obľúbených neutrálnych farieb. Aby ste získali jemný vzhľad, začnite pastelovo ladenou ružovou vyblednutou do čisto bielej farby. Budúce manželky, ktoré chcú odvážnejší vzhľad, môžu použiť pigmentovanejší odtieň ružovej vyblednutý do nepriehľadnej bielej farby. V spolupráci so svojim nechtovým technikom alebo skupinou svadobných glamov nájdite pre vás najlepšiu kombináciu farieb.

Francúzske svadobné nechty Ombré

svadobné nechty francúzskeho ombre Jam Travels/Shutterstock.com

Rovnako ako pre tradičnú francúzsku manikúru, francúzska manikúra ombré používa neutrálne odtiene ružovej, bielej a nahej. Ale namiesto ostrých bielych špičiek francúzske ombré nechty postupne vyblednú z ružovej v línii kutikuly na akt v strede na bielu na špičke. Je to svieža, moderná pomôcka v obľúbenom štýle nahých nechtov (navyše na Insta bude vyzerať úžasne!).

Farebné svadobné nechty Ombré SmirMaxStock/Shutterstock.com

Zabavte sa so svojim svadobným umením nechtov začlenením rôznych farieb. Kľúčom je vybrať farby, ktoré sú na dúhe vedľa seba. To vám umožní vytvoriť jemné, postupné vyblednutie od jedného odtieňa k druhému. Napríklad modrá a fialová do seba plynule vyblednú, rovnako ako ružová a fialová. Hľadáte niečo odvážnejšie? Zvážte vyblednutie oranžovej na žltú alebo modrú na zelenú. Môžete umiestniť gradient na každý jednotlivý klinec alebo namaľovať každý necht inou farbou, aby sa trend zmenil na zábavu.