Hlavná Svadobné Správy Farba roka spoločnosti Pantone je korálová a je ideálna na svadby v roku 2019

Farba roka spoločnosti Pantone je korálová a je ideálna na svadby v roku 2019

farba pantone(Kredit: MACRAMOS FOTOGRAFIA)

Autor: Esther Lee 06.12.2018 o 10:57 hod

Farba, ktorú budúci rok uvidíte všade, je tu. Pantone, odborník na farby, oznámil v stredu 5. decembra svoju farbu roka 2019 ako Living Coral a je v znamení jarných a letných svadieb.

Spoločnosť popisuje odtieň ako: Animačný a život potvrdzujúci koralový odtieň so zlatým podtónom, ktorý energizuje a oživuje jemnejším okrajom.

ako zistiť, či je diamantový prsteň skutočný

Spoločnosť Pantone vysvetlila, prečo bol tento rok zvolený práve tento odtieň, pričom uviedol, že tento výber bol reakciou na nápor digitálnych technológií a sociálnych médií, ktoré sa čoraz viac zapájajú do každodenného života.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Predstavujeme Pantone Color of the Year 2019, PANTONE 16-1546 Living Coral-oživujúci a život potvrdzujúci koralový odtieň so zlatým podtónom, ktorý energizuje a oživuje jemnejším okrajom. Spoločenská a temperamentná, pútavá povaha Living Coral víta a podporuje bezstarostnú aktivitu. Living Coral symbolizuje našu vrodenú potrebu optimizmu a radostných aktivít a zosobňuje našu túžbu po hravom vyjadrení. #COY2019

Príspevok zdieľaný používateľom PANTONE (@pantone) 5. decembra 2018 o 15:42 PST

Hľadáme autentické a pohlcujúce zážitky, ktoré umožňujú spojenie a intimitu, dodala značka.

Farba roka hrá svoju rolu v spotrebiteľských trendoch a ovplyvňuje všetko od farieb šiat družičiek až po, áno, stojanové mixéry KitchenAid. Medzi predchádzajúce roky spoločnosť Pantone vybrala tieto farby: Ultra Violet (2018), Greenery (2017), Rose Quartz and Serenity (2016) a Marsala (2015).

Pantone

Pantone označil ružový kremeň a vyrovnanosť za farby roka 2016. Kredit: Jaime Davis Photography