Hlavná Vírusové Pár statočných Winter Storm Jonas pre fotografie zo zásnub v Blizzarde

Pár statočných Winter Storm Jonas pre fotografie zo zásnub v Blizzarde

 Zimná búrka Jonas blizzard zásnubné fotografie Felicia Sam a David Nartey sa postavili zimnej búrke Jonasovi, aby pózovali na zasnežené zásnubné fotografie. Poďakovanie: Dotun Ayodeji Photography

Čo má robiť dobrodružný, čerstvo zasnúbený pár, keď zistí, že prichádza snehová búrka? Zbalia sa, zavolajú svojho fotografa a idú sa v tom samozrejme hrať!

Felicia Sam a jej snúbenec David Nartey si boli vedomí toho, že v oblasti Baltimoru a Washingtonu D.C. malo do soboty napadnúť 20 až 25 palcov snehu. Správy ABC . Dvojica však zahodila opatrnosť, v piatok 22. januára odišla z práce a odišla viac ako 25 míľ do Greenbeltu v štáte Maryland do svojej dokonalej fujavice.

ako osloviť obálky na svadbu

A fotograf Dotun Ayodeji ukázalo sa, že je viac než len pri jazde na snehu; sa mu podarilo zachytiť krásne zábery z nebojácnych hrdičiek a podelil sa o ne s Faircityfire .

 Zásnubná fotografia snehovej búrky Jonáša

Snúbenci Felicia Sam a David Nartey sa pri pózovaní počas zimnej búrky Jonas usmievali. Poďakovanie: Dotun Ayodeji Photography

„Vedel som, že je to odvážny nápad, ale moji klienti vedia, že milujem tento typ fotografií,“ hovorí Ayodeji pre The Faircityfire o fotografiách zo zásnub v búrke. 'David spomenul, že by rád videl snehovú nádielku, keď si ma rezervoval na ich svadbu.'

 Zimná búrka Jonas zásnubné fotografie

Felicia Sam a David Nartey sa hrajú na snehu počas ich zásnubného natáčania. Poďakovanie: Dotun Ayodeji Photography

Nartey (31) povedal Ayodejimu, „aby bol pripravený, pretože výzva na natáčanie snehu príde neočakávane. A vďaka Ayodeji a východná noc, sny páru o fotení v zimnej krajine zázrakov sa splnili.

 Zásnubná fotografia Blizzarda Jonasa

Felicia Sam a David Nartey si chceli urobiť zásnubné fotografie na snehu. Poďakovanie: Dotun Ayodeji Photography

Budúci ženích navrhol Samovi (27) v októbri 2015. Otázku položil tesne pred hurikánom Joaquin, čo sa zdá byť vhodné pre tento odvážny pár.

jordan rodgers a jojo svadba

Aké tipy má teda Ayodeji pre ďalšie snúbenecké páry, ktoré snívajú o zásnubných fotkách v búrke? „Bezpečnosť na prvom mieste,“ hovorí nám. „Plánujte dopredu a strieľajte blízko miesta, kde môžete hľadať úkryt pre prípad, že by sa búrka naozaj zhoršila. Odporúča sa mať aj pohon všetkých štyroch kolies a pomáha aj nosenie viacerých vrstiev oblečenia.“

Čoskoro srdečne blahoželáme manželom Narteyovým! Vaše zásnubné fotografie sú nádherné, ale niečo nám hovorí, že vaše dobrodružstvo sa práve začalo.