15 najlepších softvérov pre návrh paluby (zadarmo a platené)

15 najlepších softvérových programov na dizajn paluby (bezplatné a platené), ktoré vám pomôžu vytvoriť dokonalý vonkajší obytný priestor. Vytvorte záhradnú terasu, pozrite si potrebný materiál a ..

Azek vs Trex Decking (Klady a zápory a Sprievodca dizajnom)

Sprievodca dizajnom palubovky Azek vs Trex s výhodami a nevýhodami, rozdielmi v materiáloch a nákladoch paluby. Zistite, či je paluba Trex alebo Azek najlepšia pre váš domov.

Nápady na veterné bloky na terase (clony, tiene a deflektory)

Nápady na veterné bloky na terase s tým, ako blokovať vietor pomocou rôznych kreatívnych návrhov. Prezrite si prírodné a prenosné nápady na blokovanie vetra pre vašu terasu.

Tesniace dlaždice klady a zápory

Sprievodca výhodami a nevýhodami pečatenia dlažby, prečo potrebujú pečatenie, návody a populárne otázky týkajúce sa pečatenia terasy dlaždíc.

Terasa s umelou trávou (výhody a nevýhody)

Sprievodca dizajnom terasy z umelej trávy s výhodami a nevýhodami, nákladmi a najlepšími typmi pre vašu terasu, verandu alebo balkón. Pozrite si nápady na falošné terasy.

Palubné vzory (konečný sprievodca)

Konečný sprievodca po dizajnoch paluby vrátane populárnych štýlov, materiálov, nákladov a tipov na vytvorenie dokonalého priestoru na záhrade. Pozrite si obrázky balíčkových nápadov a ...

Španielska terasa (typy a dizajnérske nápady)

Sprievodca po španielskej terase s dlaždicami s obľúbenými štýlmi, ako je terakota, soľ a ručne maľované dizajnérske nápady. Viď španielske terasové dlaždice.

PVC a kompozitné paluby (rozdiely, klady a zápory)

Sprievodca PVC a kompozitnými palubami s výhodami a nevýhodami, rozdielmi v nákladoch, zárukou a tým, ktoré typy sú najlepšie. Získajte nápady na kompozitné materiály a PVC

Priložené nápady na terasu (dizajnové obrázky)

Galéria priložených návrhov terás vrátane nákladov, funkcií a štýlov dizajnu. Pozrite si obrázky slnečných, troj a sezónnych izieb a typov zastrešených terás.

Epoxidové terasy (typy epoxidových podláh)

Sprievodca po epoxidových terasách vrátane jeho obsahu, typov epoxidových podláh a nákladov. Zistite, či sú epoxidové podlahy najlepšie pre váš dvorný dizajn terasy

Deck Paint vs Stain (Typy, Sprievodca trvanlivosťou a nákladmi)

Sprievodca farbami a škvrnami na palube s najlepšou voľbou pre trvanlivosť a cenu a typ použitej farby alebo škvrny. Mali by ste použiť škvrnu alebo farbu na palube?

Razené betónové patio (nápady na dizajn)

Galéria tlačených betónových návrhov terás vrátane tehál, dlaždíc, dlažobných kociek a rímskych bridlíc. Pozrite si obrázky štýlov, farieb a tvarov opečiatkovanej betónovej terasy.

Vystavené súhrnné patio (klady a zápory a vzory)

Vystavený súhrnný dizajn terasy s výhodami a nevýhodami, tipmi na náklady a údržbu. Zistite, či je vystavená kamenná betónová terasa najlepšia pre váš domov.

Palubné dosky TimberTech vs Trex

Sprievodca podlahami TimberTech vs. Trex vrátane najlepšieho z hľadiska životnosti, nákladov a záruky. Prečítajte si výhody a nevýhody a porovnania spoločnosti Trex & Timbertech.

Nápady na zábradlie paluby (galéria dizajnu)

Dizajnová galéria úžasných nápadov na zábradlie paluby. Prehliadnite si obrázky drevených, kovových a kompozitných systémov zábradlia paluby pre návrhy záhradnej paluby.

Črepníkové palmy pre vašu terasu

Sprievodca po palmách v kvetináči pre vašu terasu s najlepšími typmi pre tieňované a slnečné vzory terás. Prezrite si obrázky hrnkovej palmy pre váš dvor

25 nápadov na návrh tehlovej terasy

Zbierka tehlových dizajnérskych nápadov na terasu. Tieto obrázky záhradných terás obsahujú tehly, dlaždice a dlažobné kocky, v ktorých nájdete nápady a inšpiráciu pre váš domov.

Dlažby vs betónové terasy (príručka pre klady a zápory a dizajn)

Sprievodca návrhom dlažby vs betónovej terasy vrátane výhod a nevýhod, nákladov a ktorá z nich je najlepšia z hľadiska životnosti, údržby a inštalácie.

Nápady na dlažobné dlaždice (sprievodca dizajnom)

Krásna galéria nápadov na dlažobné patio vrátane kameňa, tehál a domácich majstrov pre váš dvor. Pozrite si obrázky návrhov terasových dlaždíc.

Typy krabičiek na terasy (Sprievodca dizajnom)

Typy zastrešení terás s rôznymi možnosťami, nákladmi a prevedením. Pozrite si nápady na zastrešenie obrazovky, skla, hliníka a vinylovej terasy.