Hlavná Celebrita Pippa Middleton sa znovu objavila s novým manželom Jamesom Matthewsom vo Wimbledone: Pozrite si fotografie

Pippa Middleton sa znovu objavila s novým manželom Jamesom Matthewsom vo Wimbledone: Pozrite si fotografie

 Pippa Middleton James Matthews Pippa Middleton a jej manžel James Matthews v jedenásty deň majstrovstiev Wimbledonu v All England Lawn Tennis and Croquet Club vo Wimbledone. (Foto: John Walton/PA Images cez Getty Images)

Víťazstvo vo Wimble. Novomanželia Pippa Middletonová a James Matthews Užili si ďalší výlet v piatok 14. júla, tentoraz vzali svoju lásku na jedno z ich obľúbených miest na rande: Wimbledon.

Dvojica sa na letné športové podujatie s Middletonovou dokonale obliekla do ostrých bielych šiat a ladiaceho panamského klobúka, ktorý sa dokonale hodil k manželovej košeli s gombíkmi, sivému saku a námorníckej kravate.

Oboch bolo vidieť, ako nadšene fandia svojmu priateľovi Rogerovi Federerovi v All England Lawn Tennis and Croquet Club vo Wimbledone. (Federer spolu s manželkou Mirkou boli hosťami na svadbe páru v máji.)

 LONDÝN, ANGLICKO – 14. júla: Pippa Middleton & James Matthews videní na 11. dni Wimbledonu 2017 14. júla 2017 v Londýne, Anglicko. (Foto od HGL/GC Images)

LONDÝN, ANGLICKO – 14. júla: Pippa Middletonová a James Matthews boli videní na 11. dni Wimbledonu 2017 14. júla 2017 v Londýne v Anglicku. (Foto od HGL/GC Images)

V jednej chvíli Middleton láskyplne držala manžela za ruku, keď zdanlivo žartoval. Zdá sa, že Matthews sa tiež príjemne rozprával s fanúšikmi, ktorí sedeli za párom.

Middleton, oddaná tenisová nadšenkyňa, navštevuje Wimbledon nepretržite od roku 2011. Medzi jej výnimočné minulé stretnutia s každoročnými tenisovými šampiónmi patrili jej matka Carole Middleton (v rokoch 2011 a 2014), staršia sestra Kate (v roku 2012), bývalý priateľ Nico Jackson ( v roku 2013), brat James (v rokoch 2015, 2016 a 2017) a jej budúci manžel Matthews, ktorý debutoval na šampionáte v roku 2016.

 Pippa Middleton a jej manžel James Matthews tlieskajú Rogerovi Federerovi po jeho víťazstve v jedenásty deň majstrovstiev Wimbledonu v All England Lawn Tennis and Croquet Club, Wimbledon. (Foto: John Walton/PA Images cez Getty Images)

Pippa Middleton a jej manžel James Matthews tlieskajú Rogerovi Federerovi po jeho víťazstve v jedenásty deň majstrovstiev Wimbledonu v All England Lawn Tennis and Croquet Club, Wimbledon. (Foto: John Walton/PA Images cez Getty Images)

Plánovač večierkov a Matthews, ktorý spravuje vlastný hedžový fond, sa čoskoro blížia k dvom mesiacom manželstva. Ako pripomenuli, princ George a princezná Charlotte boli členmi svadobnej hostiny, zatiaľ čo vojvodkyňa z Cambridge Kate Middleton pomohla tento proces uľahčiť. Po ceremónii nasledovala bohatá recepcia v neďalekom dome Carole a Michaela Middletonových v Bucklebury.