Hlavná „Dizajn Domu Pole Barn House (Sprievodca dizajnom)

Pole Barn House (Sprievodca dizajnom)

Tu je náš sprievodca dizajnom stodoly pre stodoly, ktorý pokrýva populárne funkcie, súpravy, náklady a niektoré výhody a nevýhody.
Návrh stodoly pre stodoluNajautentickejšie a najikonickejšie zo všetkých - domy Pole Barn sú známe cenovou dostupnosťou a rozsiahlymi historickými vlastnosťami. Boli súčasťou sviežej americkej krajiny po celé storočia, ale vzhľadom na vznik mnohých vychytených architektonických domácich štýlov akoby zmizli.

ako osloviť ženu, ak neviete, či je vydatá

Teraz, s opätovným uznaním domov s Pole Barn v Amerike a vlastníkmi domov, ktorí tomu venujú osobitnú pozornosť, vidíme náhly dopyt po týchto domoch po celej krajine.

Teraz, keď sú stodoly opäť v móde, vybrali si ešte ďalšiu daň zavedením pohodlia, tepla a luxusu v domácich priestoroch. Tieto domy, ktoré majú hlboké korene v poľnohospodárstve a poľnohospodárstve, teraz novo definujú svoje osobnosti pomocou úplného modernistického konceptu a zmyslu pre detail.

Obsah

Čo je to Pole Barn House

Stodolový dom so stožiarom je konštrukcia s postrámovou konštrukciou, ktorá využíva stĺpy zarazené alebo pripevnené k zemi. Budovy v stĺpových konštrukciách používajú skôr oceľové stĺpy, stĺpy z masívneho dreva alebo laminované stĺpy, než drevené čapy, ktoré sa nachádzajú vo väčšine domov. Tieto stĺpy sú hlavným podporným prostriedkom pre strechu.

Konštrukcia stĺpika môže využiť rôzne typy základov na prispôsobenie sa rôznym poveternostným podmienkam. Spôsob ich konštrukcie s veľkými podperami umožňuje väčšie okná a poskytuje väčší priestor pre izoláciu, čo zvyšuje ich energetickú účinnosť.

Stodoly pre stožiare boli skvelým riešením pre poľnohospodárov, ktorí potrebovali cenovo dostupné riešenie na skladovanie poľnohospodárskeho vybavenia a zásob. Domy so stĺpikovým rámom je možné postaviť rýchlejšie a s menšími nákladmi ako tradičné budovy s drevenými rámami.

Charakteristika domov v stodole pre pole

1. Výrazné ľahko rozpoznateľné exteriéry
2. Sedlové strechy
3. Masívne výšky stropu
4. Strechy hazardných hier
5. Predĺžené verandy
6. Rámovanie vonkajšej steny
7. Drevené odhalené trámy
8. Kamenárske práce
9. Okná a dvere v štýle stodoly
10. Podkrovia a suterény
11. Otvorený pôdorys bývania
12. Odkryté nosné trámy

vianočné darčeky pre švagriné

Klady a zápory domov so stodolou Pole Barn

Klady:

  • Prispôsobiteľné vzory a veľkosti podľa vašich požiadaviek
  • Je možné kúpiť si domáce modulárne súpravy
  • Nižšie náklady na stavbu
  • Lepšia energetická účinnosť (viac priestoru pre izoláciu)
  • Kratšia doba výstavby
  • Nižšia údržba

Zápory:

  • Domy často nie sú podpivničené
  • Nemusí mať nárok na hypotéku na dom bez betónových základov
  • Môže mať problém správne oceniť
  • Problémom môže byť miestne povolenie

Typy domov v štýle stodoly

Dlhý stodolový domDomy Pole Barn sa tešia početným štýlom, pokiaľ ide o ich konkrétne exteriéry a interiéry. Tri najvýznamnejšie štýly sú však Rustikálny, Rančový a Moderný. Najpriemyselnejším zo všetkých je štýl Rustical Pole Barn House, ktorý sa vyznačuje nedokončenými textúrami, drsnými vnútornými stenami a odhalenými kovovými dielami.

Medzitým, na rozdiel od týchto, sú domy Modern Barn, ktoré charakterizujú veľa aktualizované existujúce prvky a ďalej sa zameriavajú na wellness a čisté, ostré línie. Najtradičnejším zo všetkých sú nakoniec domy v ranči, ktoré dodnes obdivujú majitelia domov a architekti po celom svete. Majú veľa obytných a súkromných priestorov s pripojenými vonkajšími terasami.

Stavebnice domu Pole Barn

Ceny Pole Barn Kit sa pohybujú od 4 000 do 50 000 dolárov, čo sa týka veľkosti, špecifikácií a kvality. Pre obytné účely môže bytová súprava vzrásť až na 100 000 dolárov, ak vezmeme do úvahy otvory v stenách, izoláciu, strešnú krytinu, lišty, zvody a odkvapy.

Sady je možné ďalej prispôsobiť v závislosti od farieb exteriérov, vonkajšieho a vnútorného rámu a celkového opláštenia.

Malá garáž môže zvyčajne stáť okolo 2 400 - 10 700 dolárov, stredne veľký úložný priestor sa môže pohybovať medzi 7 000 - 21 000 dolárov a veľká prispôsobiteľná dielňa okolo 14 400 - 51 000 dolárov.

Okrem toho sa mimoriadne veľké obytné alebo obchodné zariadenie môže zvyčajne pohybovať medzi 49 000 až 100 000 dolárov. Ak plánujete kúpiť jeden, nezabudnite na 30-40-ročnú záruku na výrobu, technické výkresy, certifikáciu a kotviace skrutky.

Plány domu Pole Barn

Existuje mnoho rôznych plánov domu so stodolami, ktoré môžete nájsť online a ktoré vám umožnia zvoliť vzhľad a metráž. Plány často prichádzajú s dispozičným stvárnením, domácimi rozmermi, nadmorskými výškami, elektrickými a stenovými a strešnými detailmi.

Len čo budete mať svoj plán v ruke, môžete kontaktovať miestneho staviteľa, ktorý vám pomôže s výstavbou domu na vašom pozemku.

Stodolový stĺpový stodolový dom s 1 spálňou krytou verandou a garážouVidiecky stĺp so stodolou a stĺpikovou verandou - viac podrobností nájdete tu.

Stodola so stodolou s verandou s 1 spálňouObrázok domu s ovinutou verandou, kamennými stĺpmi a kamenným krbom.

Pole Barn House náklady

Keďže teraz vieme, že dom Pole Barn Homes drží prvenstvo v celkovej cenovej dostupnosti, sú tiež skvelým riešením pre ľahkú konštrukciu a prispôsobivosť. Ich spoliehanie sa na zvislé stĺpy kvôli stabilite premáha základy - a tak ušetrí obrovské množstvo na stavbe.

roztomilé nápady na výročie pre priateľku

Tieto domy s Pole Barn sú známe tým, že sa používajú ako skladovacie bloky, garáže, stodoly a kôlne. Ak však chcete mať doma kvalitný stodolový dom, dôrazne vám odporúčame, aby ste viac premýšľali o lepších povrchových úpravách a materiáloch.

Pole Barn House Cena za štvorcovú stopu

Náklady na výstavbu domu Pole Barn House sú 35 000 až 70 000 dolárov alebo 15 až 30 dolárov za štvorcovú stopu. Tie väčšie a prispôsobiteľnejšie po úplnom dokončení stoja okolo 45 dolárov za meter štvorcový alebo 100 000 dolárov plus.

Ak navyše odlievate betónovú dosku, nalievanie môže stáť okolo 6 dolárov za meter štvorcový. Pokiaľ ide o byt alebo podkrovie, náklady by mali byť okolo 25 dolárov za meter štvorcový. Celková cena je často porovnateľná s cenou a prepravný kontajnerový dom .

Rozpis nákladov na stodolu v Pole Pole

S celkovými nákladmi a príplatkami za stavbu domu v Pole Barn House priamo súvisí niekoľko faktorov. Aby sme vám uľahčili pochopenie, rozdelíme ďalšie náklady do kategórií a podkategórií.

56% vášho rozpočtu je vymedzených na práce na príprave staveniska (3 000 dolárov), Betónová nadácia (15 300 dolárov), Hlavné systémy (35 000 dolárov) a Interiéry (70 000 dolárov).

citáty o tom, ako veľmi niekoho milujete

Terénne úpravy a vyrovnanie terénu = 1 200 až 4 500 dolárov

Prenájom stavbyvedúceho = 3 000 až 41 000 dolárov (obvykle to trvá 15% - 20% z celkových nákladov.

Vlečné materiály = 5 000 až 10 000 dolárov za drevo a okolo 10 000 až 15 000 dolárov za hliník.

Izolácia sa môže líšiť od 800 do 2 000 dolárov v závislosti od funkčnosti.

Inštalácia sadrokartónu stojí okolo 1 200 až 2 500 dolárov.

Kovová strecha (hliník alebo oceľ) vrátane pracovnej sily môže stáť okolo 5 000 až 25 000 dolárov.

trendy farieb kuchynských skriniek

Dokončenie vášho domu Pole Barn selektívnou podlahou, dverami, oknami a maľbami teraz môže závisieť od vašich subjektívnych individuálnych možností.

Interiéry domu Pole Barn

Pre Pole Barn House je veľmi typické veľké, otvorené a priestranné vysoké stropy. Vďaka tomuto ohromnému vertikálnemu priestoru majú tieto domy vždy tú výhodu, že ich môžu využiť ako medziposchodie, drevené trámy alebo jednoducho vytvoriť zákutia, ktoré im dodajú útulný pocit. Paleta farieb je jemná a neutrálna so žiarivým sviežim pocitom a bohatými oknami, dverami, svetlíkmi a ľahkým nábytkom.

Jednou z pozoruhodných funkcií, ktorá odlišuje dom so stodolou, je kreatívne využitie druhej úrovne domu. Používajú sa ako spálne s majestátnymi vikiermi alebo jednoducho ako obývací priestor na spoločné posedenie a rozhovor rodiny. Pre zvýšenie efektivity môžete v týchto priestoroch pridať aj úložisko.

Ďalším spôsobom, ako pridať svojmu domu Pole Barn priestor, je úprava a doplnenie suterénu - čo samozrejme so sadou nie je -, ale môže to byť moderný doplnok do vášho domova. Vzhľadom na zväčšený vnútorný obytný priestor môžu byť lepšou alternatívou k a malý dizajn domu .

Ako dlho vydrží stodola v stodole?

Stodola pre stodolu sa považuje za trvalú stavbu, ktorá vydrží približne 15 - 20 rokov s pomerne stredne nákladnou údržbou. V porovnaní s nimi zostane kovová konštrukcia oveľa dlhšie, vrátane celkových úspor nákladov.

Tieto domy pre stodolu v Pole Barn majú svoje čaro, ktoré upúta pozornosť už z diaľky. Ich nadčasovosť a autentickosť z nich robí skvelú voľbu z hľadiska investícií a estetiky. Takže vás nadchlo, že ste si vybrali tento domáci štýl ako svoj ďalší? Dajte nám vedieť, čo si myslíte o dome v stodole pre Pole Barn, v komentároch nižšie.

Pre ďalšiu súvisiacu galériu dizajnu navštívte našu geodetický kupolový dom stránke.