Hlavná Nábytok Pouf Ottoman (štýly dizajnu a použitie)

Pouf Ottoman (štýly dizajnu a použitie)

Prezrite si rôzne návrhy poufových otomanov, ktoré predstavujú, čo to je, jeho použitie, štýly, tvary, materiály, kryty, výplň a porovnanie s bežným otomanom.
 Škandinávska obývačka s pufom, čalúnenou pohovkou, stoličkami a izbovými rastlinami Zdobenie vašej obývačky môže byť zábavná vec s mnohými prvkami, ktoré môžete zvážiť a preskúmať. Jedným z týchto prvkov, na ktorý sa môžete pozrieť, je skvelý puf, ktorý môže byť vynikajúcou alternatívou výberu sedadiel alebo úžasným akcentom v miestnosti.

Ak nepoznáte puf, možno by ste mali lepšie znalosti o slovách otoman alebo vankúš. Puzdro je oveľa viac ako tieto a môže byť vo svojej úlohe celkom všestranné, keď ho pridáte do svojej obývačky. A ak z toho chcete vyťažiť maximum, jediným spôsobom, ako ísť, je preskúmať všetko o pufoch.

Obsah

nápad na svadobnú knihu hostí

Čo je to Pouf?

 Minimalistická obývačka s pastelovými stenami, pufom, koberčekom, policami a závesom na okno Puf je pevný a veľký vankúš, ktorý sa položí na zem a usporiada spolu s ostatnými kusmi nábytku v obývačke. Dodáva sa v rôznych dizajnoch a tvaroch a môže byť vyrobený z rôznych materiálov, vďaka čomu je jedinečný, všestranný a flexibilný na použitie. Okrem obývačky ho môžete umiestniť kdekoľvek vo vašej domácnosti.

Tento všestranný akcentný kúsok sa stáva čoraz obľúbenejším vďaka svojej módnej estetike a jemne pridanej funkcii do miestnosti, ktorá spája všetky prvky dohromady. Môže to byť pútavý a zároveň praktický kúsok, ktorý môžete umiestniť do spální a škôlok (okrem obývačky).

Pouf je veľmi podobný otomanu, pokiaľ ide o ich podobné funkcie, ktoré sa niekedy môžu dokonca prekrývať. Voľba medzi týmito dvoma kusmi je však úplne vašou preferenciou a funkciou, na ktorú ho budete používať.

Sú prípady, kedy je otoman lepšou voľbou a sú chvíle, kedy je lepšou voľbou pouf. Ak stále váhate nad pridaním pufu do vášho domova, tu sú niektoré z výhod, ktoré vás určite presvedčia a spečatia obchod.

Veľmi rozmanité: Pufy sa dodávajú v rôznych štýloch, tvaroch a materiáloch, ktoré sa ľahko zmestia do akéhokoľvek dizajnu, s ktorým ich zladíte. A či už sú malé alebo veľké, pufy sú určené na zdôraznenie, ale uistite sa, že váš výber nebude pôsobiť neprirodzene v priestore, do ktorého ich umiestnite.

Všestranný: Okrem jednoduchého zladenia v rôznych štýloch môžu mať pufy aj viacero funkcií, pretože sa dodávajú v rôznych dizajnoch, z ktorých môžete vyťažiť maximum, či už sú navrhnuté ako pohodlné sedenie alebo ako pevná opierka na nohy. Môžu nahradiť tuhšie druhy otomanov a presunúť sa tam, kde je to potrebné.

Ľahko sa zmestí do každej miestnosti: Sú neuveriteľne praktické a dodávajú sa v rôznych veľkostiach, takže si môžete slobodne vybrať puzdro, ktoré sa bude hodiť do vašej spálne alebo obývačky.

Ľahko sa zmieša alebo vynikne: Pufy ľahko doplnia akýkoľvek dizajn, ktorý máte doma. Môžete ich použiť kdekoľvek vo vašej domácnosti.

Pufy môžu splývať alebo vystupovať oproti ostatným interiérovým dekoráciám v závislosti od toho, ako sa hodia k aktuálnemu dizajnu priestoru, na ktorom pracujete. Dostupné sú pufy vyrobené zo surovín, ale aj textilné pufy v rôznych farbách a väzbách.

Na čo sa pouf používa?

 Moderná spálňa s pufom, žltým kreslom, voľne stojacou policou, vankúšmi, kobercom a drevenou podlahou Pufy sú v porovnaní s otomanmi jedinečné, pretože hoci sú všestranné, nemôžu nahradiť konkrétny kus nábytku. T hej sú navrhnuté tak, aby sa dali spárovať s inými prvkami vo vašej izbe a domácnosti a namiesto toho, aby boli alternatívou, slúžia ako trendy doplnky.

Aj keď nebudú náhradou, stále ich môžete použiť pre nasledujúce aplikácie.

Ohromujúci a farebný akcent: Pufy sa primárne pridávajú do obývačky, pretože do priestoru vnášajú niečo jedinečné a trendy.

V prvom rade ide o dekoratívny predmet, môže prísť v širokej škále farieb, vzorov a štýlov. Tieto pufy možno použiť ako výrazný a výrazný akcent v pracovni alebo obývacej izbe v neutrálnych farbách.

Priestorovo úsporné sedadlá: Puf, ktorý má rôzne veľkosti a aj keď nie je taký tvrdý alebo odolný v porovnaní s otomanom, môže dobre poslúžiť ako možnosť sedenia v detských izbách, internátoch, malých apartmánoch a malých rozmery obývačky .

Sú priestorovo úsporné, pretože ich môžete stohovať dohromady, keď sa nepoužívajú, a môžu viesť k neporiadku priestoru s trochou dekorácie.

Postele pre malé domáce zvieratá: Ak máte doma chlpáčov a chcete pre nich to najlepšie, puf je pre nich dokonalým miestom na odpočinok. Umiestnite pufy k oknu alebo na miesto v obývačke, kde zvyčajne leží váš maznáčik.

Opierky na nohy: Jednou z najobľúbenejších aplikácií, na ktorých môžete pufy použiť, je opierka nôh. Bude to pohodlné miesto na odpočinok pre vaše nohy a keďže sú ľahké, môžete ich ľahko usporiadať tam, kde práve ste.

Osmanské vzory

 Obývacia izba s pohovkou, pufom, oknom, závesmi, kobercom, lavicou, konzolovým stolíkom a závesným svetlom Pufy sa dodávajú v rôznych prevedeniach predovšetkým na základe ich funkcie a spôsobu použitia. V porovnaní s otomanmi, ktoré sú zvyčajne pevnejšie, sú pufy mäkšie a majú tendenciu byť na pohodlnejšej strane. Z tohto dôvodu sú ich návrhy tiež rozmanitejšie.

Od poufov, ktoré vyzerajú ako vankúše, až po to, čo sa podobá koženému otomanu, máte na výber pomerne veľký výber. Výber dizajnu však bude veľmi závisieť od toho, na čo ho používate a ako chcete, aby fungoval.

Tu je niekoľko návrhov pouf, ktoré môžete preskúmať a vyskúšať.

Osman Pouf

 Priestranná a svetlá obývacia izba s otomanskou taškou, zakrivenou pohovkou, vankúšmi, kobercom, stropným ventilátorom a sklenenými dverami Tento dizajn pufu odkazuje na typ, ktorý je tak trochu hybridom medzi otomanom a poufom. Funkčne podobný otomanu, dizajn tohto pufu je všestranný, vďaka čomu je dobrou voľbou pre domácnosti s deťmi, domácimi zvieratami a pre tých, ktorí očakávajú, že zabavia viac hostí.

S otomanským pufom si môžete vybrať veľký alebo malý, ktorý pôsobí ako súčasť súpravy a tvorí neuveriteľné riešenie príručného stolíka.

Malý osmanský puf: Ak chcete decentný doplnok do vašej obývačky, hľadajte malý pufový otoman, ktorý môžete umiestniť na zem. Môže sa to zdať nesprávne hodiť vankúš na podlahe, takže sa uistite, že hľadáte dizajn s pevnejšou konštrukciou. Tento dizajn a veľkosť pufu zvyčajne dobre ladia s prvkami obývacej izby.

Veľký osmanský puf: Ak chcete urobiť vyhlásenie a pridať akcent do obývačky odvážnym, ale trendovým spôsobom, môžete to dosiahnuť pridaním veľkého pufu osmanská .

Môžete ho použiť na držanie vecí, ako sú knihy a hračky, takže je to dobrá voľba pre detskú izbu alebo herňu. Keď však do obývačky umiestnite veľký pouf otoman, určite si to všimnete. Dbajte však na to, aby sa veľkosťou až tak nelíšil, aby vyzeral nevhodne.

Podlahový Pouf

 Obývacia izba s modrým kreslom, podlahovým puzdrom, zrkadlom a krbom Múčny puf je navrhnutý tak, aby pokryl veľkú časť podlahy, či už preto, že má úžasný vzor, ​​ktorý bude skvelým vizuálnym doplnkom miestnosti alebo poslúži ako dodatočná ochrana podlahy. Môžete si vybrať chevron pours pre trendové vzory a vzory pufov pre meditačný nástroj, ktorý môžete použiť.

oblečenie pre družičky, do ktorých sa treba pripraviť

Pouf na stoličku

 Minimalistická obývačka s kreslom, stojacou lampou, vázou a konferenčným stolíkom Ak hľadáte ďalšie sedenie vo svojej obývačke, herni alebo dokonca v spálni, kreslo môže byť zaujímavou možnosťou.

So stoličkou pouf môžete pridať miesto na sedenie bez toho, aby ste na to museli míňať toľko peňazí. Môžete ho tiež ľahko schovať pod stôl, keď ho nepoužívate a len vytiahnuť, kedykoľvek ho budete potrebovať. Pozrieť viac typy štýlov prízvukových stoličiek na tejto stránke galérie.

Sedací vak na pohovku

 Oranžová vačková pohovka na drevenej podlahe pre domáce interiéry Pohovka s podobnou funkciou ako lavica v spálni je zvyčajne umiestnená v nohách postele alebo v a šatňa ponúknuť priestor navyše pre čokoľvek, čo sa rozhodnete použiť. Niektoré z jeho obľúbených použití zahŕňajú miesto, na ktorom si môžete položiť župan alebo niečo, na čom môžete sedieť pri obúvaní topánok.

Podnožka Pouf

 Obývacia izba s ružovou podnožkou na drevenej podlahe Puzdro na podnožku môže byť ozdobnou opierkou nôh, ktorú môžete umiestniť do spálne alebo obývacej izby. Vzhľadom na to, aká je ľahká, môžete puzdro na podnožku ľahko premiestniť z jedného miesta na druhé.

Puzdro na podnožku možno umiestniť tak blízko ku stoličke alebo pohovke, ako potrebujete. Obľúbenou možnosťou je držať ho pod gaučom alebo stoličkou, keď to nepotrebujete.

Pouf konferenčný stolík

 Minimalistická obývacia izba s kreslom, konferenčným stolíkom, komodou, tmavomodrou stenou a drevenou podlahou Pufy možno použiť aj ako riešenie konferenčného stolíka a táto možnosť sa stáva čoraz obľúbenejšou u mnohých majiteľov domov.

Existujú dva spôsoby, ako môžete svoj puf premeniť na konferenčný stolík, prvý je výberom veľkého robustného vrecúška, ktorý bude slúžiť ako stolík a zároveň pridá textúru a vytvorí skvelý vzhľad.

Druhým je spárovanie dvoch malých vrecúšok a ich umiestnením do stredu obývacej izby, aby sa vytvoril modulárny konferenčný stolík s použitím celkovo 4 malých vrecúšok.

Skladovanie Osmanské

 Biely úložný puf pre domáce interiéry Pozrite si tento úložný obal na Amazon [sponzorovaný odkaz]

Podobne ako pohovky používané na skladovanie, tento typ puzdra má vyhĺbený stred, kde môžete ukladať knihy alebo hračky, vďaka čomu je možnosť úložného priestoru pre detskú herňu alebo spálňa.

Dobrá vec na úložnom pufe je, že máte k dispozícii úložný nástroj, z ktorého vyťažíte maximum, a dekoratívny predmet, ktorý pridá k estetike miestnosti.

Pouf Vankúš

 Moderná obývacia izba so stenami v pastelových farbách, veľkým vankúšom, pohovkou, konferenčným stolíkom a závesnými svetlami Jeden z najbežnejších návrhov na pufy, vankúšik na pufy, je mäkký predmet, ktorý môžete použiť v obývacej izbe, či už na zvýšenie vizuálneho záujmu miestnosti alebo na poskytnutie chlpatej a útulnej atmosféry, ktorá priestoru chýba.

Vonkajší puf

 Terasa s vonkajším puzdrom, pohovkou, kreslom, kobercom a rastlinami v črepníkoch Existujú pufy, ktoré môžete bezpečne používať vonku bez toho, aby ste sa museli obávať ich zničenia vplyvom vonkajších prvkov. Tieto pufy môžu pozdvihnúť a vylepšiť zariadenie vášho vonkajšieho salónika.

Môžete si vybrať tieto typy vonkajšieho nábytku vyrobené z prírodných materiálov, ktoré mu dodávajú zemitý prvok a tropický nádych. Vyberte si ratanový alebo jutový puf ako ďalšie sedenie alebo príručný stolík.

Osmanské štýly

 Štvorcový kožený puf pre domáce interiéry Viac než len dizajny, v ktorých môžu pufy prísť, existujú aj rôzne štýly, ktoré sú obľúbené a z ktorých si môžete vybrať. Možno už máte existujúci štýl, ktorý funguje vo vašej izbe alebo domove, a môžete jednoducho zladiť tašku, ktorú si odtiaľ kúpite.

V porovnaní s otomanmi sa pufy viac prikláňajú k estetickej hodnote a tak ich vzhľad zohráva dôležitú úlohu. Tri z najznámejších štýlov, ktoré sú ponúkané pufy, zahŕňajú marocký, boho a moderný štýl. Jednoducho si musíte vybrať štýl, ktorý uprednostňujete, a ten, ktorý zodpovedá estetike vášho domova.

Marocký Pouf

 Marocký puf pre domáce interiéry Maroko je známe svojimi úžasnými a odvážnymi dizajnmi a pri aplikácii na pufy získate úplne novú estetiku, ktorá je viac než len eklektická.

Marocký puf, zvyčajne vyrobený z tkaniny ako bavlna a vlna, má tento exotický vzhľad, ktorý môžete pridať do svojej izby a domova, ale tento jedinečný vkus sa nedá ľahko zladiť s inými štýlmi, takže sa uistite, že viete, s čím máte do činenia.

Boho puf

 Vonkajšie patio s boho pufom, malým okrúhlym stolíkom a rastlinami v črepníkoch Jedným z bežných štýlov pufy je Boho style , ktorá je podobná Maroku v tom, že má exotický a eklektický nádych spolu so zemitou atmosférou.

Hlavný rozdiel medzi nimi je však v tom, že pufy Boho majú tendenciu cítiť sa skôr osviežujúce a ľahké ako ťažké a plné kultúry, ako to robia marocké pufy.

Moderný Puf

 Súčasná obývacia izba s čiernym moderným puzdrom, pohovkou a príručným stolíkom Ak chcete niečo klasické a bezšvové na pohľad, moderné pufy budú pre vás ako stvorené. Tieto pufy sú značne útulné a pohodlné, no zároveň jedinečné, trendy a minimalistické. Môžu mať rôzne tvary, ktoré by ste od nich neočakávali, od valcových až po zábavné uzlové.

Tvary pufu

 Rôzne tvary pufu v miestnosti so žltou tehlovou stenou Pufy sa dodávajú v rôznych tvaroch a veľkostiach a môžete sa rozhodnúť podľa toho, ako ich chcete mať. Rôzne tvary mu dodávajú špecifický pocit a zatiaľ čo okrúhle majú tento plynulý tok, štvorcové a obdĺžnikové majú tieto strany, ktoré ponúkajú pevnejšiu a pevnejšiu konštrukciu.

Pri rozhodovaní o tvare pufu zvážte účel, na ktorý ho budete používať. Môžete ich nastaviť tak, aby zodpovedali štýlu a atmosfére, ktorú máte vo svojej izbe. Pozrite si ďalšie nápady na obľúbené osmanské rozmery tu.

citáty o túžbe po skutočnom vzťahu

Okrúhle osmanské

 Škandinávska spálňa s futonovým gaučom, okrúhlym pufom, posteľnou bielizňou, čelom na mieru, voľne stojacimi policami, oknami a závesmi Okrúhly puf je bežný tvar, ktorý môžete zvyčajne vidieť a zvážiť, a v porovnaní s inými tvarmi je lákavejší a pohodlnejší na pohľad.

Ak chcete niečo elegantné a jednoduché, okrúhly puf je ideálny spôsob, ako ísť. Veľký okrúhly puf môže fungovať ako krásny akcent pre herňu vášho dieťaťa alebo tínedžerskú spálňu.

Štvorcový osmanský

 Minimalistická spálňa so štvorcovým pufom, čelom, vankúšmi, posteľnou bielizňou, nočným stolíkom, izbovými rastlinami a oknami Štvorcový alebo kockový puf je pevný kus nábytku, ktorý ponúka hranatejší tvar. Tento tvar má vynikajúci moderný vzhľad a môže byť pekným vizuálnym doplnkom vašej obývačky.

Tieto pufy sú tiež skvelou voľbou pre podnožky, pretože sú robustné. Okrem toho môžu slúžiť aj ako pohodlné podlahové vankúše, keď sedíte pri konferenčnom stolíku.

Osmanský obdĺžnik

 Obdĺžnikový puf pre domáce interiéry Pozrite si tento obdĺžnikový obal na Amazon [sponzorovaný odkaz]

Obdĺžnikový puf je ponúkaný vo väčších veľkostiach a často sa spája v skupinách, aby sa zmestil do usporiadania sedenia vo vašej obývačke. Sú ideálne do menších priestorov a môžu zároveň fungovať ako odkladací stolík, ak sú na to dostatočne veľké.

Pouf materiály

 Biela obývacia izba s rozkladacím gaučom, konferenčným stolíkom, pufom, voľne stojacimi policami, akcentačným kreslom, závesnými svetlami, lampou, oknom a závesom Pufy sa od seba líšia nielen dizajnom a štýlom, ale aj materiálmi, z ktorých sú vyrobené. Môžu byť elegantné a elegantné, keď sa dodávajú v hladkých látkach, ako je zamat, alebo im môžu poskytnúť bohémsky vzhľad pomocou textúrovanej látky spárovanej so strapcami a strapcami.

Okrem toho môžu byť aj zemité a s prírodnou tematikou, keď sú vyrobené z juty alebo ratanu, a tiež môžu pôsobiť rustikálne a elegantne s použitím kože.

Materiály pouf hrajú dôležitú úlohu pri predvádzaní atmosféry, ktorú chcete navodiť, a preto sa uistite, že ste si vybrali ten správny.

Niektoré možnosti materiálu pouf, ktoré máte, sú nasledujúce.

Jutový puf: Juta je prírodný materiál vyrobený z lesklých a dlhých rastlinných vlákien pestovaných v tropických krajinách, medzi ktoré patrí Bangladéš a India. Tieto vlákna sú spriadané do nití a premenené na pevné a hrubé materiály, ktoré môžete použiť a utkať do všestrannej látky na vytvorenie svojich jutových pufov.

Estetika úplne prírodných jutových pufov je ľahká a osviežujúca. Ak chcete ísť biologicky odbúrateľnou cestou, je to dobrá voľba.

 Škandinávska obývačka s ratanovým pufom, gaučom, policami, stoličkou a kobercom Ratanový osman: Ratan je ďalším prírodným materiálom, ktorý môžete zvážiť pre svoje pufy. Vyrába sa zo stoniek viniča vlečného/popínavého pochádzajúceho z Ázie vrátane Filipín a Malajzie. Možno ich ľahko identifikovať podľa ich pevných a pevných stoniek, ktoré majú priemer 1 až 2 palce a dĺžku 200 až 500 stôp.

Ak chcete mať vonkajší puf, môžete zvážiť výber niečoho vyrobeného z ratanu, pretože materiál je dostatočne pevný, aby vydržal opotrebovanie vonkajších prvkov.

Kožený puf: Ak chcete niečo elegantné a elegantné na pohľad, kožené pufy vám zaručene poskytnú prepracovaný vizuál. Tieto elegantne vyzerajúce pufy poskytujú luxusný pocit, ktorý možno hľadáte, ale môže byť ťažké ich zladiť s inými látkami, takže si ponechajte svoje možnosti otvorené.

Marocká koža je jedným z najobľúbenejších materiálov, ktoré môžete použiť na svoj puf, ak chcete zachovať kožený štýl a zároveň pozdvihnúť estetiku.

Osmanská umelá koža: Koža môže určite zvýšiť kvalitu a sofistikovanosť čohokoľvek, ale prináša aj vysoké náklady. Ak sa vám nechce míňať toľko peňazí za tašky, no napriek tomu chcete zostať pri koženom štýle, môžete namiesto toho pouvažovať o umelej koži.

Puf z umelej kože ponúka rovnakú estetiku a elegantný pocit, aký ponúka pravá koža, ale len bez vysokých nákladov, ktoré zvyčajne prichádzajú. Materiál je tiež pevný a odolný a rovnako ako jeho autentický náprotivok sa ľahko čistí.

Knit Pouf: Pre pohodlný a domáckejší pocit vás môžu pletené pufy vziať späť do domu vašej babičky. Vyrobené z odolných vlákien, priadzí a dokonca aj bavlny, tieto pufy môžu jednoducho ponúknuť jemný vzhľad miestnosti, vďaka ktorému sa budete cítiť pohodlne a pohodlne.

Dodávajú sa tiež v mnohých farbách a vzoroch, takže si pri výbere užijete zábavu. Navyše ich háčkovaný a pletený dizajn pôsobí klasicky a rustikálne.

 Látkový puf pre domáce interiéry Látkový pouf: Látka je jedným z najbežnejších a klasických materiálov na pufy. V závislosti od konkrétneho vlákna, ktoré si vyberiete, môžete zvážiť rôzne farby, vzory a dokonca aj textúry. Môžete sa tiež rozhodnúť pre patchworkový štýl, ak chcete pridať viac vzorov a farieb do priestoru, do ktorého plánujete umiestniť svoje pufy.

Zamatový puf: Zamat je populárny luxusný materiál, ktorý môžete použiť v mnohých veciach a pri použití s ​​pufy získate viacposchodový predmet, ktorý predvádza výraznú siluetu a estetiku, ktorá bude vyzerať nádherne v súčasných aj moderných domácnostiach. Elegantný a lesklý vzhľad a zamat Pouf pridáva na jeho elegantnom dojme a môžu mať tiež rôzne farby a tvary.

Pouf z hovädzej kože: Autentická hovädzia koža nemusí byť tým najelegantnejším materiálom, ktorý môžete použiť na svoj puf, ale je to legitímna možnosť, ktorú môžete stále zvážiť. Môžete si vybrať puzdro z hovädzej kože, ak chcete využiť jeho prirodzenú nerovnomernú estetiku, ale s mnohými ďalšími možnosťami, ktoré treba zvážiť, to nie je najlepšia voľba, ktorú mnohí majitelia domov berú do úvahy.

Kožušinový puf: Kožušina je ďalším materiálom, ktorý si mnohí ľudia obľúbia kvôli svojej hrejivosti a mäkkosti, vďaka čomu je ideálnym materiálom na zažitie počas chladnejších mesiacov. Kožušinový puf nie je len pohodlný, ale tiež vyzerá zábavne a má textúru, takže môže pozdvihnúť vzhľad akéhokoľvek priestoru, do ktorého ho umiestnite. A rovnako ako iné materiály, aj tento je dostupný v rôznych farbách a veľkostiach.

Pouf s fazuľovým vakom: Jedným z klasických štýlov, ktoré pufy prichádzajú, je štýl beanbag. Ak zvolíte klasický sedací vak, získate moderne vyzerajúci kúsok, ktorý doplníte váš domov.

Pokiaľ ide o estetiku, tieto pufy môžu byť vybavené pletenými bavlnenými šnúrami a sú výrazne ľahké a odolné. Tento typ pufov má kompaktnú veľkosť a zvyčajne váži okolo 6 libier.

Obaly na pufy

 Jednoduchá obývačka so sivým gaučom, konferenčným stolíkom, žltým pufom, malou komodou, skrinkou, závesným svetlom, koberčekom a podlahou Ak chcete chrániť svoje pufy, keď sa nepoužívajú, budete si ich musieť zaobstarať kryty pre nich. Väčšina týchto poťahov sa dodáva v špecifickej látke a vyberte si tú, o ktorej si myslíte, že vám uľahčí jej čistenie a údržbu. Bez ohľadu na tvar, existujú kryty, ktoré sú s nimi kompatibilné.

Plniaca pouffe

 Minimalistická spálňa s vankúšmi, matracmi, nástennými svietnikmi, stojacou lampou a pufom Okrem poťahov a samotných tašiek zohráva dôležitú úlohu v ich pohodlí a funkčnosti aj výplň. Existujú rôzne typy vankúšových výplní môžete zvážiť, takže sa uistite, že ste vybrali správny materiál na základe pohodlia a nákladov. Plnenie pufy môže byť jednoduché, najmä ak sú navrhnuté so zipsom a samotné vypchávanie zvládnete sami.

Čím napchať Puf

 Minimalistická obývačka s bielymi stenami, sivými závesmi, sekčnou pohovkou, drevenou podlahou, pufom a stoličkou Keď hovoríme o tradičných marockých pufoch, zvyčajne sú plnené nepoužitou vlnou, slamou a ťavou srsťou. Tieto materiály sa však už neodporúčajú, pretože sú nepohodlné na použitie.

Niektoré z najpopulárnejších materiálov používaných v súčasnosti na vypchávanie sú však tieto:

Nesezónne oblečenie

Plastové tašky na potraviny

Posteľná bielizeň

chcem, aby si vedel, že ťa milujem

Vankúše

Poufs do obývačky

 Obývacia izba s taškami, gaučom, bielymi stenami a stojacou lampou Pufy sú všestranné vo svojom použití a môžete ich umiestniť prakticky kdekoľvek chcete. Obývacia izba je však jednou z najčastejších oblastí, ktoré môžete ozdobiť pufmi.

Skvelá vec na pufoch do obývačky je, že môžu mať veľké veľkosti a stále by vyzerali úžasne v obývacej izbe.

Ako používate Pouf v obývacej izbe?

 Škandinávska obývačka s pracovným kútom, komoda, stolička, pohovka, konferenčný stolík, puf, koberec a záves na okno Pufy môžu mať rôzne veľkosti, tvary a dizajny. Pevnosť a trvanlivosť bude dôležitá pri zvažovaní aplikácie pufov v obývačke.

Podobne ako pohovky, môžu byť použité ako alternatívna možnosť sedenia, vankúše na pohovku a dokonca aj príručný stolík na konferenčný stolík . To znamená, že tento polstrovaný otoman je viac než len dekoratívny prvok, ktorý môžete použiť.

Rozdiel medzi Pufom a Osmanom?

 Luxusná obývačka s otomanom, konferenčným stolíkom, pohovkou, závesným svetlom, lampou, kobercom, modrým kreslom, bielymi stenami a oknom Pufy a otomany sa zvyčajne mýlia, pretože sú často zameniteľné, najmä ako prvok a nábytok v obývacej izbe. Tieto dva však majú podobné funkcie, od opierky na nohy až po alternatívne sedenie a bočný stolík.

Môžu byť dokonca použité ako skryté úložisko, keď majú vyhĺbený stred. Ale aj keď môžu byť navzájom podobné, existuje medzi nimi veľa rozdielov, akokoľvek malé môžu byť.

Poufs, pôvodom z Francúzov “ bafať “ je čalúnená podnožka, zatiaľ čo otoman je definovaný ako nízky a čalúnený nástroj. Osmany sú pozoruhodne pevné, zatiaľ čo pufy môžu byť veľmi mäkké s rôznou tvrdosťou. Tu sú ich rozdiely na jeden pohľad.

Prvky na zváženie Poufs Osmani
Pevnosť Menej pevné Pevnejšie
Mäkkosť Viac vankúšové Menej vankúšové
Veľkosti Môže byť nadrozmerná Bežná veľkosť
Nadácia Sedí rovno na zemi Majte nohy, aby ste ich mierne zdvihli

Ak ste stále trochu zmätení v ich rozdieloch, pre istotu všetko, čo vyzerá ako vankúš a vankúš, možno považovať za puf, zatiaľ čo ak to vyzerá ako stôl, je vysoko pravdepodobné, že ide o otoman.

Existuje aj iná variácia otomanu s názvom a hassock ktorý sa používa len ako podnožka. Tieto typy sa nachádzajú aj v niektorých kostoloch a používajú sa ako vankúš na kolená počas bohoslužieb.

Môžete sedieť na Pouf?

 Obývacia izba s gaučom, vankúšmi, taštičkou, odkladacím stolíkom, izbovými rastlinami a drevenou podlahou Áno, pufy možno považovať za alternatívnu možnosť sedenia, najmä ak sú spárované s konferenčným stolíkom. Sú ideálne pre malé byty, internáty, herne a detské izby s obmedzeným priestorom na prácu, pretože ich môžete bez námahy poskladať na seba, keď sa nepoužívajú, a usporiadať ich podľa ľubovôle, aby ste získali viac potrebného priestoru.

Môžete použiť Puf ako podnožku?

 Minimalistická obývačka so žltým gaučom, pufom, konzolovým stolíkom a okennými clonami Áno, pufy môžu fungovať aj ako podnožka podobne ako v otomanoch. Zatiaľ čo otoman je obľúbenejší ako podnožka, pufsy sú tiež skvelou voľbou, pretože sú spustené do zeme a sú mäkké, takže sa s vašimi nohami cítia príjemne. Môžete ich tiež ľahko umiestniť tam, kde ich potrebujete, čo je najčastejšie vedľa pohovky.

Pozrite si ďalší súvisiaci obsah v našom článku o otoman vs konferenčný stolík na tejto stránke.