Hlavná Celebrita Pozrite sa, ako tieto roztomilé páry celebrít oslávili Deň vďakyvzdania 2016!

Pozrite sa, ako tieto roztomilé páry celebrít oslávili Deň vďakyvzdania 2016!

  Páry celebrít na Deň vďakyvzdania 2016 Stephen Curry a Ayesha Curry (vľavo) a Sofia Vergara a Joe Manganiello (vpravo). (Foto: Jared Siskin/Patrick McMullan cez Getty Images; Dimitrios Kambouris/VF14/WireImage)

Kto vedel, že výroba plnky môže byť taká romantická? Deň vďakyvzdania 2016 sa ukázal byť sladkou oslavou pre mnoho celebrít, vrátane novomanželov Michaela Phelpsa a Nicole Johnsonovej a Sofie Vergara a Joea Manganiella, ktorí oslávili svoje prvé výročie svadby pred štátnym sviatkom. nižšie, Faircityfire zostavuje tie najroztomilejšie príspevky zdieľané dvojicami celebrít počas sviatkov naplnených vďačnosťou.

Steph a Ayesha Curry

Tento mocenský pár vzali si zo svojho nabitého programu čas na spoločnú oslavu sviatku. Ayesha zverejnila fotografiu svojho manžela hráča NBA, ktorý ju objal, keď pripravovala večeru na Deň vďakyvzdania.

'Keď bae vie, že nepomáha s riadom.' Snažím sa ma namazať maslom/ja ho tak milujem,“ napísal k sladkej snímke moderátor Food Network. Curry’s Thanksgiving nátierka obsahovala jahňacie mäso v dijonskej kôre, žaluďovú tekvicu a ovocnú nátierku doplnenú sušienkami v tvare srdca, čo je recept z jej kuchárskej knihy, Ostrieľaný život.

😍 keď bae vie, že nepomáha s riadom. Snažím sa ma namazať/ ja ho tak milujem. 📷Cred to B.Barr!

Fotografia, ktorú zverejnila Ayesha Curry (@ayeshacurry).

Gwen Stefani a Blake Shelton

Darček k 5 ročnému výročiu svadby pre ňu

Pre túto talentovanú dvojicu to bola pohodová dovolenka v Oklahome. Gwen sa podelila o intímny záber páru, ako sa bozkáva počas návštevy svojich rodín.

'Šťastné Vďakyvzdanie. Ľúbime ťa strašne ďakujem!!!! Gx,“ napísal spevák „Make Me Like You“ k obrázku, na ktorom bolo vidieť, ako niekto ukazuje prstom na pery hrdličky.

Gwen zdokumentovala zábavné rodinné stretnutie na Snapchate a zdieľala veselé video, na ktorom spieva jej krásavec a je pripravená kopať do moriaka.

Šťastný deň vďakyvzdania 🍁🦃 milujeme taooooo dakujem!!!! Gx

Fotografia, ktorú zverejnila Gwen Stefani (@gwenstefani).

Sofia Vergara a Joe Manganiello

Po oslave ich prvé výročie v utorok 22. novembra sa títo hollywoodski A-listeri pripojili k svojim rodinám na prepracovanú hostinu na Deň vďakyvzdania.

Rozkošný príspevok na Instagrame zobrazuje hercov, ktorí si nasadzujú morčacie klobúky, zatiaľ čo sa túlia na stoličke. Sofia, ktorá sedí na kolenách svojho manžela, žmurká do kamery sexi úsmevom, keď Joe vyčarí svoj najbláznivejší úsmev.

🍗

Fotografia, ktorú zverejnila Sofia Vergara (@sofiavergara) na

Freddie Prinze Jr a Sarah Michelle Gellar

Deň vďakyvzdania 2016 bol časom na zaspomínanie na toto duo celebrít. Sarah Michelle zdieľa spätnú fotku z ich prvej spoločnej dovolenky .

„#throwbackthursday a #thanksgiving all in one,“ napísala na Instagrame k obrázku, na ktorom spolu s manželom pózujú s moriakom. „Toto bol náš prvý Deň vďakyvzdania a hoci sme toho dňa mali byť za čo vďační, nedá sa to porovnať so všetkým, čo máme teraz. Celý rok sa veľmi snažím byť vďačný a vďačný, ale nezaškodí mať jeden vyhradený deň. #vďačný #šťastnývďakyvzdanie.“

Po ich hostine herci vzali svoje dve malé deti na pláž aby si „odpracovali“ jedlo na Deň vďakyvzdania.

#throwbackštvrtok a #vďakyvzdanie v jednom. Toto bol náš prvý Deň vďakyvzdania, a hoci sme toho dňa mali byť za čo vďační, nedá sa to porovnať so všetkým, čo máme teraz. Celý rok sa veľmi snažím byť vďačný a vďačný, ale nezaškodí mať jeden vyhradený deň. #vďačný #šťastnývďakyvzdanie

Fotografia, ktorú zverejnila Sarah Michelle (@sarahmgellar) na

Michael Phelps a Nicole Johnson

Bolo to rok osláv pre tento novomanželský pár. Vo štvrtok si Nicole našla čas na rozmyslenie a zverejnila sladkú rodinnú fotografiu a úprimnú správu.

'Som neuveriteľne vďačný nielen za moju rodinu, ale za všetkých a za všetko, čo mi pomohlo urobiť tento najúžasnejší rok môjho života!' vytryskla popri snímke, na ktorej je pár držiaci ich malého syna Boomera.

Som neskutočne vďačná nielen za moju lil rodinu, ale za všetkých a za všetko, čo mi pomohlo urobiť tento najúžasnejší rok môjho života!!

Fotografia, ktorú zverejnila Nicole Michele Phelps (@mrs.nicolephelps) na

Angela Kinsey a Joshua Snyder

Menej ako dva týždne po ich vytvorení únie oficiálne títo novomanželia oslávili sviatok ďakovaním jeden za druhého.

Joshua sa pridal na Instagram a zdieľal snímku šťastného páru. 'Šťastné Vďakyvzdanie! Tento rok som vďačný za veľa vecí...za zdravie, priateľov, rodinu a moju úžasnú manželku @angelakinsey Zmenili ste mi život a mám také šťastie, že som váš manžel,“ napísal.

Angela odpovedala na správu svojho manžela srdečnou odpoveďou. 'Zlatko, aj ja ťa milujem.' Kancelária napísal alum. „Zatiaľ, čo som sa vykecával pri stole so zákuskami, uverejnil si tento srdiečkový príspevok. Práve som si prečítal, čo si napísal a zdrvilo ma to. Ďakujem za vás! Prišiel som von, aby som ťa našiel a pohladil ťa. A áno, prinesiem bábovku!“

Šťastné Vďakyvzdanie! Tento rok som vďačný za veľa vecí...za zdravie, priateľov, rodinu a moju úžasnú manželku @angelakinsey Zmenili ste mi život a mám to šťastie, že som váš manžel.

Fotografia, ktorú zverejnil Joshua Snyder (@bakingwithjosh) na