Hlavná Celebrita Pozrite si Beyonce & Jay Z Break It Down na narodeninovej párty s tematikou vlaku jej duše

Pozrite si Beyonce & Jay Z Break It Down na narodeninovej párty s tematikou vlaku jej duše

  beyonce jay z Jay Z a Beyonce sa zúčastnili na víťazstve Sereny Williamsovej v druhom kole nad Vaniou Kingovou z hráčskej lóže Sereny na štadióne Arthur Ashe 4. deň US Open 2016 v Národnom tenisovom centre Billie Jean King 1. septembra 2016 v štvrti Queens v New Yorku. . (Foto: Jean Catuffe/GC Images)

Boogie večer pre Bey a Jaya! Beyonce a Jay Z sa neudržali na oslave jej 35. narodenín, kde ich nahrali na páske, ako to spolu rozoberali na hviezdnom tanečnom parkete.

Pár sa vystrojil do oblečenia vhodného pre 70-te roky – ona vyzerala úžasne v iskrivom, korisťou lichotivom, rozšírenom nohavičkovom kostýme, zatiaľ čo on si na seba nahodil nízko strihaný gombík a parochňu s paisleyovou potlačou. Dvojica sa potom pobrala na parket a vykonala energické stvárnenie Soul Train riadkový tanec.

Po tanci Jay Z a 3-ročná dcéra páru Blue Ivy priniesli tortu, aby zablahoželali hitmakerovi „Formation“ k narodeninám. Malá Blue Ivy zakričala: 'Všetko najlepšie k narodeninám, mami!' a dav podľa toho zareagoval.

Medzi hosťami, ktorí dostali vytúžené pozvanie na párty, bola mladšia sestra oslávenkyne Solange Knowles a blízky priateľ páru Usher. Na oslavu večera boli aj bývalí Beyoncéine najlepšie kamarátky z Destiny’s Child Kelly Rowland a Michelle Williams.

Celebritné páry Alicia Keys a Swizz Beatz, ako aj Sean „Diddy“ Combs a Cassie Ventura – ktorí minulú nedeľu strávili s párom kvalitný čas na afterparty VMA – sa tiež ukázali v plnom oblečení.

ktorá ruka je prstenník

HBD moja panna sestra Beyoncé 🙌🏽 rande na párty s vlakom duší s mojou láskou⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️

Fotografia, ktorú zverejnil therealswizzz (@therealswizzz) na

Po víkende plnom zábavy sa Beyonce vybrala na Instagram, aby sa podelila o správu vďačnosti svojim priateľom, rodinným príslušníkom a fanúšikom.

'Chcem len poďakovať všetkým za všetky krásne a premyslené priania k narodeninám,' napísala. „Mám to šťastie, že mám lásku a podporu mojej rodiny, priateľov a môjho úľa. Vyrastali sme spolu a vy ma každý deň inšpirujete a motivujete. Som tak vďačný za každú výzvu, každý úsmev, každú slzu, každý objav, každú obeť, každý triumf, každú strie, každý bozk, každú jazvu. Snažím sa, aby si bol hrdý. Milujem ŤA!!!”

Chcem sa len poďakovať všetkým za všetky krásne a premyslené priania k narodeninám. Mám to šťastie, že mám lásku a podporu mojej rodiny, priateľov a môjho úľa. Vyrastali sme spolu a vy ma každý deň inšpirujete a motivujete. Som tak vďačný za každú výzvu, každý úsmev, každú slzu, každý objav, každú obeť, každý triumf, každú strie, každý bozk, každú jazvu. Snažím sa, aby si bol hrdý. Milujem ŤA!!! 😙B

Video zverejnené Beyoncé (@beyonce) na

Pred svojim závideniahodným narodeninovým víkendom Beyonce strávila nejaký kvalitný čas s bývalým prezidentom Billom Clintonom na hudobnom festivale svojho manžela Made in America vo Philadelphii. Pár si užil aj rande minulý týždeň na US Open v NYC, kde fandili tenisovej šampiónke Serene Williamsovej.