Hlavná Celebrita Pozrite si klipy zo svadby „American Idol“ Phillipa Phillipsa a Hannah Blackwellovej

Pozrite si klipy zo svadby „American Idol“ Phillipa Phillipsa a Hannah Blackwellovej

  Phillip Phillips a manželka Hannah Blackwell Phillip Phillips sa podelil o ukážku svojho prvého tanca s manželkou Hannah Blackwell k svojej piesni „Dance with Me“, ktorú napísal s priateľom Timom Brunsom. Kredit: Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

Víťaz 11. sezóny American Idol Phillip Phillips sa minulý víkend zaviazal s dlhoročnou priateľkou Hannah Blackwellovou na rozprávkovej svadbe v južanskom štýle.

umiestnenie snubného prsteňa a zásnubného prsteňa

Phillips, 25, a Blackwell, 23, potvrdili svoj novomanželský status na Twitteri začiatkom tohto týždňa a poďakovali sa fanúšikom a sledovateľom. Časopis Ľudia prezradil podrobnosti o svojom veľkom dni.

„Chcem poďakovať všetkým za všetky svadobné priania! Nemôžem sa dočkať zdieľania fotiek a videí zo všetkej zábavy! Užívam si čas so svojou ženou,“ napísal v utorok Phillips.

„Aký búrlivý týždeň vo všetkých najlepších smeroch. Ďakujem za všetky priania. Nemôžem sa dočkať, kedy bombardujeme svet fotkami našej vysnívanej svadby.' Blackwell v stredu tweetoval.

Pár si vymenil sľuby pred 250 hosťami na pozemku v Gruzínsku v sobotu 24. októbra. Obaja si vymenili osobné sľuby pod veľkým dubom. Blackwell vyzerala krásne vo svojich svadobných šatách Hayley Paige, zatiaľ čo Phillips mala na sebe smoking Billy Reid.

Pár sa znova dostal na Twitter a neskôr si vymieňal tweety o Blackwellových nádherných šatách. Nevesta najprv zavolala dizajnérke Hayley Paige a napísala vďačne: „Moje svadobné šaty @misshayleypaige boli šaty mojich snov. Nadčasové a dokonalé. Ďakujem Ďakujem.' Na čo Phillips retweetoval a so srdiečkom to komentoval: „Vyzerali ste v tom úžasne.“

nápady na dekoráciu nástenných výklenkov

Video „Sneak Peek“ zo svadby páru, ktoré natočil Phillipsov švagor Todd Urick a zverejnené na Phillipsovom kanáli YouTube vo štvrtok 29. októbra, zobrazuje krátke klipy odhaľujúce detaily krásnej svadby novomanželov. Od Blackwellovej prípravy na účes a mejkap až po prvé pohľady páru, každý moment sa krátko zachytí a potom sa presunie na ďalší, sledujúci sled dňa.

Phillips a Blackwell sa pripojili k ich prvému tancu na skladbu „Dance with Me“, ktorú Phillips napísal s kolegom hudobníkom a priateľom Timom Brunsom; Bruns spieval pieseň na svadbe, zatiaľ čo ďalší priateľ Phillipsa Dave Eggar sprevádzal speváka s jeho violončelom. Moment zachytil Jay Houston z Kliknite na položku Fotografia . K violončelistovi Eggarovi sa v priebehu dňa pridali aj gitarista a huslista a všetci traja hrali, zatiaľ čo Blackwell kráčala uličkou so svojím otcom. Ľudia časopis.

Obaja sa odvtedy vrátili z medových týždňov v Turks a Caicos, ale podľa Blackwellovho príspevku na Instagrame vo štvrtok 29. októbra to vyzerá, že sa mali skvele.

'Tak dlhé medové týždne a Turks a Caicos.' Ahoj budúcnosť.' Blackwell napísal vedľa obrázku dvoch paddleboardingov v tyrkysovom oceáne.

Viac podrobností o svadbe speváka „Home“ nájdete v najnovšom vydaní People, ktoré bude k dispozícii v piatok 31.