Hlavná Celebrita Prečítajte si narodeninovú správu Tima McGrawa pre jeho „šialenú, talentovanú, krásnu“ manželku Faith Hillovú

Prečítajte si narodeninovú správu Tima McGrawa pre jeho „šialenú, talentovanú, krásnu“ manželku Faith Hillovú

 Tim McGraw Faith Hill Tim McGraw a Faith Hill sa zúčastňujú premiéry filmu Tomorrowland. (Foto kredit: Shutterstock)

Takéto vzťahové ciele. Tim McGraw napísal v stredu 21. septembra najsladší narodeninový odkaz pre svoju manželku po dvoch desaťročiach Faith Hill.

Táto country superstar, 49, zverejnila spätnú fotografiu Hilla, ktorý mal 49 rokov, spred niekoľkých desaťročí. 'Všetko najlepšie k narodeninám tejto bláznivej, talentovanej a krásnej žene,' napísal McGraw na Instagrame. „Mám to šťastie, že som s ňou ženatý a som s ňou po zvyšok svojho života. Najlepšia matka a vzor, ​​aký moje 3 dcéry mohli mať. Je výnimočná!!”

Všetko najlepšie k narodeninám tejto bláznivej, talentovanej a krásnej žene. Mám to šťastie, že som s ňou ženatý a som s ňou po zvyšok svojho života. Najlepšia matka a vzor, ​​aký moje 3 dcéry mohli mať. Je výnimočná!!

klasické rockové prvé tanečné piesne

Fotografia, ktorú zverejnil Tim McGraw (@thetimmcgraw).

Oslávenkyňa nadviazala tweetom, ktorý prezradil, ako oslávila svoj výnimočný deň. 'Ďakujem za všetky krásne narodeninové priania. Jedno z mojich obľúbených miest, míľa 17 na Hwy 1 v Pebble Beach, CA,“ napísal v stredu spevák „Breathe“.

Pár tento rok v októbri oslávi 20. výročie svadby – a teraz sú viac zamilovaní ako kedykoľvek predtým. Len minulý mesiac McGraw zverejnil fotku Hillových tónovaných nôh a žasol: 'Bam... moja nevesta!'

Členovia kráľovskej rodiny dostanú hviezdy na chodníku slávy Music City v Nashville 5. októbra.