Hlavná Vylepšenie domácnosti Predné dvere z matného skla (typy dizajnu)

Predné dvere z matného skla (typy dizajnu)

Tu zdieľame typy dizajnov predných dverí s matným sklom vrátane výhod, rôznych matných skiel, najlepších materiálov dverí a porovnania s dverami z číreho skla.
 Exteriér domu s prednými dverami z matného skla, oknami, trávnikom a živými plotmi Vaše vchodové dvere sú dôležitým prvkom vášho domova z mnohých dôvodov. Po prvé, je to vchod do vášho domova, a preto musí byť pohodlný a praktický. Dva, na estetické účely a na poskytnutie skvelého prvého dojmu z vášho domova.

A nakoniec pre dodatočné ochranné opatrenie na posilnenie vášho domova. Takže pri výbere ideálneho typu a dizajnu dverí na použitie je potrebné zvážiť tieto aspekty.

Jedným z typov predných dverí, ktoré môžete zvážiť, sú predné dvere z matného skla. Používanie matného skla vo vašich vchodových dverách sa stalo trendom z niekoľkých dôvodov, ale naučiť sa o matnom skle je pre vás tým najlepším východiskovým miestom.

Matné sklo, ideálne pre komerčné aj rezidenčné aplikácie, je opracované sklo vytvorené získaním čírej tabule skla a kyslým leptaním alebo pieskovaním materiálu, čo vedie k jamkovitému vzhľadu na jednej strane sklenenej tabule.

Sklo sa stáva priesvitným, keď svetlo prechádza cez povrch, čím sa rozptyľuje. Aby ste sa však uistili, že je to dobrá voľba pre váš domov, musíte preskúmať výhody, ktoré sa chystáte získať.

Obsah

Výhody výberu predných dverí z matného skla

 Exteriér domu s prednými dverami z bieleho matného skla a obkladom stien z dlaždíc Zaobstaranie vchodových dverí z matného skla pre váš domov vám poskytne nasledujúce výhody:

Podporuje súkromie: Matné sklo, na rozdiel od číreho skla, neposkytne priesvitný pohľad do vnútra vášho domova, čím zaistí, že neželaní ľudia neuvidia váš domov.

• Pridáva nádych drámy: Matný vzhľad ponúka nádych drámy, ktorému interiérový dizajn venuje osobitnú pozornosť. Keďže vaše vchodové dvere poskytujú hosťom prvý dojem z vášho domova, trocha drámy, ktorá upriami pozornosť na jedinečný vzhľad vašich dverí, môže byť dobrá vec.

• Vysoko prispôsobiteľné: Matné sklo sa dá ľahko použiť spolu s ďalšími konštrukčnými prvkami, ako je kov a drevo, na vytvorenie štýlu dekorácie, ktorý chcete dosiahnuť.

• Predstavuje elegantný a moderný štýl: Predné dvierka z matného skla majú elegantný a štýlový vzhľad, ktorý ponúka súčasnú atmosféru, ktorá môže vyniknúť.

• Ponúka vzdušný a „otvorenejší“ pocit: Dvere s matným sklom, ktoré nie sú len predné dvere, fungujú skvele aj pri vnútorných vchodoch, zlepšujú osvetlenie a vetranie vo vnútri domu a dodávajú mu vzdušnosť a otvorenosť.

• Zvyšuje energetickú účinnosť: Od pridania matného typy sklenených predných dverí Zlepšenie svetelných podmienok v domácnosti bude mať za následok aj zníženie spotreby energie. Tieto dvere sú zelenšou možnosťou, ktorá sa menej spolieha na umelé osvetlenie.

• Nízka údržba: Keďže dvierka s matným sklom nehrdzavejú a nekorodujú, je jednoduchšia údržba. Tiež sa nebudete musieť obávať škrabancov a škvŕn, pretože sú odolné, a tak získate bezplatný prechod z drahého a časovo náročného procesu ich údržby.

Predné dvere z matného skla môžu byť z týchto dôvodov vynikajúcou súčasťou vášho domova. Tieto dvere dodajú šmrnc a osobitosť estetike vášho domova ešte predtým, než doň vôbec vstúpite. Pôsobenie dobrého dojmu týmto spôsobom môže pritiahnuť pozitívnu pozornosť k vám a vášmu domovu.

Typy predných dverí s matným sklom

 Predná veranda s dláždenou terasou, prednými dverami z matného skla, stolom a stoličkami Pri výbere inštalácie predných dverí s matným sklom vo vašej domácnosti je potrebné zvážiť veľa typov. Existujú tiež rôzne spôsoby, ako sa dá matné sklo integrovať do dverí. Ak sa chcete rozhodnúť, ako si vybrať ideálne predné dvere z matného skla pre váš domov, musíte zvážiť nasledujúce faktory:

• Veľkosť domu: Či už si vyberiete matné sklo jedno alebo dvojkrídlové, rozmery musia byť úmerné veľkosti domu. Pozrite si nášho sprievodcu veľkosti predných dverí pre viac detailov.

• Štýl dekorácie, ktorý chcete mať: Matný typy sklenených dverí dodajte domovu šmrnc a ak sa chystáte na dom v minimalistickom štýle, nemusí to byť tá najlepšia voľba.

• Rozpočet na projekt: Existujú konkrétne typy predných dverí z matného skla, ktoré sú drahšie, pretože ponúkajú lepšie vlastnosti, takže to musíte vziať do úvahy.

Aby sme vám pomohli pri rozhodovaní, tu sú niektoré z možností predných dverí s matným sklom, ktoré môžete preskúmať.

Predné dvere s výplňami z matného skla

 Predné dvere s výplňami z matného skla a kľučkou Predné dvere s výplňami z matného skla môžu slúžiť ako dekoratívny vstup do vášho domova. Sklenené panely môžu byť dodávané v jednoduchých, dvojitých a trojitých jednotkách, takže máte možnosť vybrať si počet sklenených panelov, ktoré chcete použiť pre vaše predné dvere.

Čím viac matných sklenených panelov integrujete do svojich predných dverí, tým viac prirodzeného svetla necháte preniknúť do vášho domova, výsledkom čoho bude svetlejší a vzdušnejší príjemný priestor. A keďže je sklo matné, môžete si byť istí, že vaše súkromie bude zachované bez ohľadu na počet použitých panelov.

Predné dvere s jedným panelom matného skla

 Exteriér domu s tehlovým obkladom, oknami a prednými dverami s jedným panelovým matným sklom Keď si vyberiete predné dvere s jednopanelovým matným sklom, získate buď panel v plnej veľkosti, alebo malý panel na inštaláciu s drevenými dverami.

Plnohodnotné matné sklo, ktoré sa má použiť ako dvere, môže zaručiť maximálne prirodzený vstup. Malý panel z matného skla je zvyčajne umiestnený v hornej časti dverí, aby prirodzené svetlo dopadalo na podlahu.

Môžete tiež získať matnú prednú časť dvere s bočnými svetlami čo sú extra tabule skla vedľa dverí. Môžu poskytnúť viac svetla a zlepšiť vzhľad dizajnu vchodu.

Tradičné predné dvere s matným sklom

 Vchod do domu s tradičnými prednými dverami z matného skla, drevenou podlahou, pohovkou a oknom Tradičné vchodové dvere budú najčastejšie používať drevo ako rám. Môžete si vybrať jednoduché dvere v štýle farmy s čírou alebo prírodnou povrchovou úpravou, aby ste predviedli hrče dreva a kresby dreva. A dvere z masívneho dreva rám môže byť skvelou oporou pre matné sklo.

Matné sklo môže dodať tomuto tradičnému vzhľadu charakter a dodať mu trochu šmrncu, než sa len vyrovnať s tradičnými drevenými dverami.

Moderné predné dvere z matného skla

 Exteriér domu s modernými prednými dverami z matného skla a kamenným obkladom stien Pokiaľ ide o moderné a súčasné štýly, biela farba je prominentnou farbou spolu s geometrickými tvarmi. Ak chcete moderné predné dvere z matného skla, získate masívny drevený rám dverí, ktorý môžete natrieť odvážnymi modernými farbami, ako je čierna, kráľovská modrá, žltá a ružová.

Potom môžete matné sklo integrovať do jedinečného geometrického tvaru, aby ste dodali celému súboru šarm a zjemnili ostrý a moderný štýl. Ak nechcete nápadné dvere, môžete siahnuť po neutrálnych farbách, hnedej a hnedej. A nakoniec čerešničkou na záver je netradičná kľučka dverí.

Dvojité predné dvere s matným sklom

 Dvojité vchodové dvere s matným sklom a červeným rámom Ak máte dostatočný rozpočet a priestor na jej umiestnenie, môžete zvoliť dvojité vchodové dvere s matným sklom. Táto možnosť znamená, že na stavbu dvoch predných dverí budete musieť použiť viac materiálov. V závislosti od vašich preferencií máte tiež možnosť zvoliť si otočné alebo posuvné dvere.

veľa typy posuvných dverí sú vyrobené zo skla, aby dodali tomuto vchodu eleganciu. Môžete dokonca postaviť dvojité dvere tak, aby boli úplne vyrobené z matného skla s výnimkou okrajov. Alebo sa môžete rozhodnúť nainštalovať malý panel v hornej časti oboch dverí.

DIY predné dvere z matného skla

 Predná veranda s prednými dverami z matného skla, obkladom, stoličkami, stropnými svetlami a podlahovou rohožou Keď si vyberáte predné dvere z matného skla pre domácich majstrov, musíte aspoň vedieť, čo budete robiť alebo ako sa rozhodnete pre matovanie skla. Stačí si zakúpiť hotové vložky z farebného skla, kde ich stačí spárovať s čírym sklom a osadiť dreveným rámom.

Na dosiahnutie tohto efektu si môžete zvoliť aj pieskovanie skla alebo použitie sprejovej farby. Výhodou je, že môžete ovládať, ako chcete, aby vaše vchodové dvere vyzerali, ale nevýhodou je, že musíte byť oboznámení s ich stavbou a na ich zostavenie potrebujete dostatok času.

piesne na prechádzku uličkou do roku 2016

Pokiaľ ide o matné sklo, môžete si zvoliť aj fóliu na okenné sklo alebo krém na leptanie skla. Postup, ako zamraziť sklenené dvere, nájdete nižšie v tomto článku.

Predné dvere s fóliou z matného skla

 Exteriér domu s prednými dverami a fóliou z matného skla Pieskovanie skla alebo použitie sprejovej farby nie je len spôsob, ako môžete získať matné sklo. Môžete tiež použiť fóliu z matného skla, ktorá vám pomôže dosiahnuť tento špecifický vzhľad.

Lepiaca fólia na okná, ktorá je ideálna pre prenajímateľov aj majiteľov domov, dokáže zmeniť číre sklo na matné sklo odrezaním kúska tejto fólie a prilepením na povrch skla, aby sa odstránili bubliny, ktoré môžu napodobňovať matný vzhľad. Pomocou plochého nástroja podobného kreditnej karte skontrolujte, či je lepiaca podložka správne nainštalovaná.

Predné dvere so sklom, ktoré sa mení z číreho na matné

 Predná veranda s prednými dverami, matným skleneným panelom, ktorý sa mení na číry, stoličkami a podlahovou rohožou Vďaka zdokonaľovaniu technológie v priebehu rokov majú majitelia domov doma viac možností v mnohých aspektoch. Jednou z technológií, ktorú môžete využiť, je prepínateľná technológia alebo technológia PDLC, ktorá je zodpovedná za premenu číreho skla na matné len kliknutím na tlačidlo.

Táto konkrétna technológia sa používa na podporu súkromia vždy, keď je to potrebné, a je dostupná v priebehu niekoľkých sekúnd. Aby to bolo možné, možno použiť aj prepínateľnú fóliu alebo samolepiacu fóliu pre retrofit. Je to pohodlná možnosť, ktorú si môžete vybrať, ak si nie ste celkom istí, či sa uspokojíte s čírym sklom alebo matným sklom pre vaše vchodové dvere.

Predné dvere z matného skla odolné proti nárazu

 Exteriér domu s prednými dverami odolnými proti nárazu z matného skla a vonkajšími rastlinami v kvetináčoch Nárazuvzdorné predné dvere z matného skla sú odolným a pevným prvkom vášho domova, ktorý dokáže postarať sa o estetiku, ale aj o bezpečnosť. Aj pri použití skla vám môže byť zaručený silný vietor a iné extrémne poveternostné podmienky a živly, ktoré môžu poškodiť a poškodiť vaše vchodové dvere.

Väčšina matného skla odolného voči nárazom sa vyrába zo špeciálneho vrstveného skla. Uistite sa však, že je inštalácia vykonaná správne, aby ste čo najlepšie využili tieto predné dvere odolné voči nárazu z matného skla.

Materiály predných dverí z matného skla

 Exteriér domu s prednými dverami z matného skla, oknami a malým okrúhlym stolíkom Ak sa rozhodnete vyrobiť si svoje predné dvere z matného skla, existuje veľa materiálov, s ktorými môžete sklo zladiť, a to nielen na zvýšenie odolnosti, ale aj na zvýšenie jeho estetiky. Ak chcete začať, preskúmanie možností matného skla bude najlepším miestom, kde začať.

Bežné typy matného skla

 Exteriér domu s prednými dverami z matného skla, oknami, kamennou tehlovou stenou a dláždenou terasou Tu sú niektoré z bežných typov matného skla, ktoré môžete použiť na predné dvere, keď sa rozhodnete, že práve toto chcete:

• Pieskované sklo: Matný efekt na skle sa dosiahne striekaním piesku na povrch, aby sa vytvorilo ľahké poškodenie na priehľadnom povrchu. Matný efekt na tomto skle vyzerá menej rovnomerne a drsnejšie v porovnaní so sklom leptaným kyselinou.

• Sklo leptané kyselinou: Pri tomto type matného skla sa používa kyselina na leptanie povrchu so silne rozmazaným efektom. Estetika pôsobí jednotnejšie a hladšie v porovnaní s pieskovaným sklom.

Saténové sklo: Tento typ matného skla ponúka priehľadnejší vzhľad v porovnaní s prvými dvoma, pričom sklo vyzerá len mierne rozmazane a stále môže prezerať.

Typy materiálov dverí na použitie s matným sklom

Existujú aj iné typy matného skla, ale toto je len niekoľko z najbežnejšie ponúkaných na trhu. Ak si staviate vlastné predné dvere z matného skla, môžete ich jednoducho zladiť s nasledujúcimi materiálmi:

• Drevo: Toto je najbežnejší materiál používaný na dvere a je kompatibilný s rôznymi domácimi štýlmi. Energeticky úsporné typy drevených dverí môžu prísť ako masívne, obložené a skonštruované a dokonca môžu pochádzať z rôznych druhov dreva, ako je buk, brest, dub a mahagón.

• Oceľ: Pevný a odolný, tento materiál sa zvyčajne používa ako vnútorný rám dverí podobne ako pena a drevo. Cenovo dostupnejšia a ľahko sa natiera, zaručene nepraská a nedeformuje sa.

• Tepané železo: Ak sa chystáte na vysoko dekoratívne predné dvere, môžete použiť kované železo na zakomponovanie do skla. Je esteticky ozdobený a ľahko dodáva tradičné a súčasné štýly. Aj keď to môže byť drahé, táto možnosť je robustná a vysoko prispôsobiteľná.

• Hliník: Na zákazku môže tento materiál stáť veľa, ale tiež nehrdzavie a nepotrebuje náter. Tento materiál môžete použiť v plechu a nainštalovať ho cez penové alebo vnútorné drevené jadro.

• Kompozitné: Odolný voči poveternostným vplyvom a za primeranú cenu je vyrobený z rôznych materiálov, ako je drevo, pena, UPVC a sklom vystužený plast.

• Sklolaminát: Tento bezúdržbový a húževnatý materiál ľahko napodobňuje drevo, odoláva vlhkosti a ponúka sa za prijateľné ceny.

Predné dvere číre sklo vs matné

 Exteriér domu s oknami, živými plotmi, upraveným trávnikom a prednými dverami z matného skla Okrem matného skla je číre sklo tiež možnosťou pre mnohých majiteľov domov na inštaláciu do ich predných dverí. Predtým, ako sa rozhodnete pre predné dvere s matným sklom, tu je zhrnutie ich rozdielu od vchodových dverí z číreho skla, aby ste sa lepšie zorientovali.

Faktory/aspekty, ktoré treba zvážiť Priehľadné sklo Matné sklo
Ochrana osobných údajov Chýba súkromie Pridané súkromie
Svetlo Maximalizuje svetlo Menej prirodzeného svetla
Estetika Moderná estetika Elegantný vzhľad
Údržba Vysoká Nízka

Priehľadné sklo

 Predná veranda s prednými dverami z číreho skla, stoličkami, kamenným obkladom stien a stropnými svetlami Číre sklo je spojené s čírym a priehľadným povrchom, ktorý umožňuje vyrobený materiál bez akéhokoľvek zafarbenia v plavenej linke. Tu sú niektoré z výhod a nevýhod pri výbere číreho skla pre vaše vchodové dvere.

Výhody predných dverí z číreho skla

• Poskytuje maximálne prirodzené svetlo: Číre sklo umožňuje preniknúť do vášho domova najviac prirodzeného svetla v porovnaní s matným sklom, čím uvoľňuje priestor svetlejšiemu a vzdušnejšiemu priestoru vo vašom príjemnom vchode.

• Vyznačuje sa modernou estetikou: S čírym sklom získate elegantný a štýlový vzhľad, ktorý bude ideálny pre moderné a súčasné domácnosti.

Nevýhody predných dverí z číreho skla

• Má problémy so súkromím a zabezpečením: S čírym sklom na vašich predných dverách môže ktokoľvek vidieť, čo sa nachádza vo vašom dome, čo ohrozuje vaše súkromie a bezpečnosť, pretože možní votrelci budú môcť jasne vidieť vaše cennosti a môžu byť veľmi lákavé pre vlámanie. Pozrite si naše tipy na ako zakryť sklenené dvere pre súkromie tu.

• Vysoké náklady na údržbu: Číre sklo je náchylné na nečistoty a škrabance, ktoré sa môžu ľahko odraziť na povrchu, takže budete musieť sklo pravidelne čistiť, aby ste ho udržali v dobrom stave, najmä ak ho inštalujete na predné dvere.

Matné sklo

 Predná veranda so stoličkami, dreveným obkladom, oknami a presklenými prednými dverami Matné sklo označuje číre sklo, ktoré prešlo špecifickými procesmi, ktoré ho zmenili na nepriehľadné. Niektoré z procesov používaných na to, aby to bolo možné, sú leptanie kyselinou a pieskovanie. Keď svetlo zasiahne tento typ skla, rozptýli sa, ale stále je schopné zatieniť viditeľnosť. Tu sú výhody a nevýhody, ktoré môžete preskúmať v porovnaní s čírym sklom.

Výhody predných dverí z matného skla

• Má elegantný vzhľad: Matné sklo, keď je nainštalované na vaše predné dvere, dodáva dverám eleganciu a triedu, v dôsledku čoho dodá vášmu domovu úžasný faktor.

• Podporuje vaše súkromie: Predné dvere s matným sklom pomáhajú zachovať vaše súkromie tým, že rozmazávajú všetky predmety za dverami, čím zaisťujú, že zvedaví susedia a možní votrelci nebudú môcť vidieť všetky vaše cennosti vo vašom dome. A najlepšie na tom je, že z matného skla môže stále prenikať prirodzené svetlo.

• Nízka údržba: Keďže matné sklo sa ľahko nerozmazáva ani nepoškriabe, čistenie a údržba bude vyžadovať len minimálne úsilie, ako je utieranie skla.

Nevýhody predných dverí z matného skla

ako dlho trvajú nárazy žiletky

• Obmedzuje prirodzené svetlo: Ak chcete čo najlepšie využiť prirodzené svetlo pre vstup do vášho domova, matné sklo nie je voľbou, pretože nie je také efektívne ako číre sklo. Vytvára temnejšiu a tmavšiu atmosféru.

• Zhusťuje priestor: S obmedzeným prirodzeným svetlom vstupujúcim do domu to tiež spôsobí, že priestor bude vyzerať menší v porovnaní s použitím číreho skla.

Aký druh skla ide do predných dverí?

 Predná veranda s prednými dverami z matného skla, zábradlím a oknami Vchodové dvere vášho domova získajú prvý a posledný dojem, ktorý by hostia mali. Je dôležité, aby ste sa ubezpečili, že aj len svojimi vchodovými dverami dokážete navodiť atmosféru, ktorú chcete inšpirovať.

A jedným z ozdobných materiálov, ktoré môžete pridať na svoje vchodové dvere z estetických dôvodov, je sklo. Ak hľadáte rôzne druhy skla, ktoré môžete použiť na svoje predné dvere, existuje niekoľko, ktoré stojí za zváženie a zapamätanie.

• Číre sklo: Číre sklo, ktoré sa považuje za najbežnejšiu možnosť presklenia predných dverí, ponúka najprirodzenejšie svetlo do domu, ale zároveň ponúka veľmi málo súkromia. Po inštalácii do predných dverí sa stáva dekoratívnym prvkom, ktorý je ideálny pre domácnosti v modernom štýle.

• Textúrované sklo: Tento typ skla sa vzťahuje na tie s peknou variáciou, ktorá vám umožní udržať všetko v súkromí. Textúrované sklo je skvelou voľbou pre vchodové dvere nielen pre súkromie, ale aj pre estetiku. Niektoré variácie textúrovaného skla zahŕňajú vlnité, matné, vodné sklo, glazované a skosené.

• Farebné sklo: Ak chcete niečo jedinečné a nepredvídateľné, toto je dobrá voľba pre vaše vchodové dvere, ktoré dodajú vášmu domovu farby. Tento typ skla je zvyčajne spárovaný s drevom, aby ukázal vintage vzhľad.

• Tvrdené sklo: Tvrdené sklo, ktoré sa bežne používa v automobiloch, budovách a sklenených priečkach, je odolné voči rozbitiu.

• Izolované sklo: Ak hľadáte ochranu pred chladným počasím, tento typ skla je pre vás ideálnou voľbou. Je vyrobený z dvoch alebo viacerých sklenených tabúľ, ktoré sú tesne utesnené. Potom sa medzi ne vloží suchý vzduch.

Ako si vybrať najlepšie sklo pre vaše vchodové dvere?

 Exteriér domu s chodníkom, dreveným obkladom, oknami a prednými dverami z matného skla Ak ste v procese výberu ideálneho skla, ktoré môžete použiť pre svoje vchodové dvere, existuje niekoľko faktorov, ktoré je potrebné vziať do úvahy predtým, ako sa rozhodnete. Niektoré z týchto faktorov zahŕňajú

Bezpečnosť a bezpečnosť, ktorou sklo môže posilniť vaše vchodové dvere a dom.

Estetika a vzhľad sa vyznačujú a podporujú rôzne typy skla.

Funkčnosť a účinnosť skla a jeho funkcie vo dverách

Údržba

Ako namraziť sklo predných dverí

 Predná veranda s dreveným obkladom stien, oknami, živými plotmi a prednými dverami z matného skla Ak sa chystáte vyrobiť si predné dvere z matného skla, musíte vedieť, ako vytvoriť tento efekt. A môžete to urobiť niekoľkými spôsobmi, vrátane nasledujúcich:

• Farba v spreji na matné sklo: Výrobcovia vytvorili špeciálnu farbu v spreji, ktorú môžete použiť na vytvorenie matného vzhľadu jednoduchým nastriekaním na číre sklo. Pred nastriekaním na sklo jednoducho prilepte okraje číreho skla a oblasť, ktorú nechcete zasiahnuť.

• Okenné fólie: Nelepivú fóliu môžete na číre sklo naniesť len pomocou statického lepenia.

• Odnímateľné lepidlo na okná: Opatrne prilepte matný kontaktný papier na sklenený povrch a pomaly odlepte fóliu, aby ste dokončili jej aplikáciu.

• Leptanie: Na trvalé vytvorenie mrazivého efektu na skle je možné aplikovať krém na leptanie skla. Ideálny na menšie povrchy, tento krém sa ľahko nanáša, no musíte sa uistiť, že sa počas práce nedostane do kontaktu s vašou pokožkou.

Ak chcete získať podrobný návod na polevu skla, postupujte podľa piatich jednoduchých krokov, ktoré sa vzťahujú na leptací krém aj farbu v spreji.

Kroky pre matné sklo

• Krok 1: Vyčistite povrch skla papierovou vežou/stierkou a čističom okien a osušte ho čistou handričkou

• Krok 2: Pomocou nálepiek a maliarskej pásky vytvorte šablónu na pohári

• Krok 3: Okolité oblasti zakryte plastovými vreckami a fóliami, aby sa náhodne nenastriekali alebo nenatreli krémom

• Krok 4: Pred akoukoľvek prácou, ako sú okuliare a ochranné rukavice, noste ochranný odev (najmä pri použití leptacieho krému, pretože je škodlivý pre pokožku)

• Krok 5: Omrazte sklo (nastriekajte na sklenené panely alebo naneste krém na povrch skla

Je ľahké vlámať sa do sklenených dverí?

 Exteriér domu s kamenným obkladom stien, obkladom domu, oknami a prednými dverami z matného skla Nie, sklenené dvere nie je ľahké vlámať, nie ako to, čo zvyčajne vidíte vo filmoch a televízii. Ak je to vaša kľúčová obava pri zvažovaní predných dverí s matným sklom, buďte si istí, že sa nerozbijú len tým, že do nich narazíte. Samozrejme, budete musieť brať do úvahy typ skla použitého na dvierkach.

Väčšina skiel predných dverí je vyrobená z tvrdeného skla, ktoré je oveľa ťažšie rozbiť v porovnaní so sklom používaným v typy okien . Toto je tiež známe ako sklo s dvojitou pevnosťou alebo bezpečnostné sklo kvôli svojej odolnosti.

Tento typ skla je zvyčajne hrubý osem palca v porovnaní s 3/32 palcovým sklom používaným na okná. Táto hrúbka spôsobuje, že sa sklo ťažšie rozbije.

Ako zabezpečiť sklenené dvere

 Predná veranda s prednými dverami z matného skla a dreveným obkladom domu Priznajme si to, sklenené dvere (akokoľvek odolné môžu byť) sa budú zdať ako krehký materiál, možno kvôli dlhoročným mylným predstavám alebo vplyvom televíznych relácií a filmov.

Aj keď je pravda, že štandardné sklenené dvere sa môžu ľahko rozbiť, niektoré sa nedajú ľahko rozbiť. Aby ste si boli istí, najlepšie je správne ich zabezpečiť.

Na zabezpečenie sklenených dverí si môžete vybrať z nasledujúcich možností:

Bezpečnostná okenná fólia

Polykarbonátové zasklievacie štíty

Bary alebo grily

Laminované bezpečnostné sklo

Svoj výber môžete založiť na estetických preferenciách a bezpečnostných potrebách. Napríklad, zatiaľ čo kovové mriežky a tyče sú najtradičnejším a najbežnejším spôsobom vystuženia dverí, nie sú esteticky priateľské a môžu pôsobiť dosť obmedzujúco.

moderné nápady základnej dosky

Iné je to vtedy, ak sa rozhodnete použiť bezpečnostnú okennú fóliu na sklenené dvere. Aj keď to nemusí zabrániť skutočnému rozbitiu v dôsledku nárazov, fólia bude držať črepy pohromade na mieste.

Vrstvené bezpečnostné sklo na druhej strane ponúka pevnú a odolnú oporu skleneným dverám a skutočne odoláva nárazom. Zasklievacie štíty sú podobné tomuto sklu, hoci sú výkonnejšie a prakticky nerozbitné.

Pozrite si ďalší súvisiaci obsah v našom článku o farby predných dverí na tejto stránke.