Hlavná TV Premiéra 4. série filmu Manželstvo na prvý pohľad: Nezadaní majú studené nohy predtým, ako idú dole uličkou

Premiéra 4. série filmu Manželstvo na prvý pohľad: Nezadaní majú studené nohy predtým, ako idú dole uličkou

 Obsadenie 4. sezóny MAFS Zoznámte sa s obsadením 4. sezóny FYI's Married at First Sight. (S láskavým dovolením: FYI)

Šesť singlov z Miami sa chystá podstúpiť najväčšie riziko svojho života. Svoj osud vkladajú do rúk troch odborníkov a získavajú Vydatá na prvý pohľad .

V krátkej ukážke nadchádzajúcej premiéry 4. sezóny, nezadaní naučiť sa, že Vydatá na prvý pohľad odborníci našli každý z nich kompatibilný.

V klipe sociológ Dr Pepper Schwartz a nový odborník na vzťahy Rachel DeAlto oznámiť dobrú správu, že nezadaní sa čoskoro vezmú. Akonáhle opadne prvotný šok, šestka Vydatá na prvý pohľad účastníci zdieľajú svoje prekvapivé novinky s priateľmi a rodinou.

'Som ochotný podstúpiť riziko, pretože si myslím, že ak to vyjde, môže to byť tá najlepšia vec, aká sa mi kedy stala,' Lillian Vilchez hovorí svojim priateľom.

Tom Wilson , sonia granados , Nick Pendergrast , Heather Seidelová , a Derek Schwartz majú tiež za úlohu podeliť sa o svoje plány vydať sa za cudzinca. Zdá sa, že niektorí blízki účastníkov prijímajú správy lepšie ako ostatní.

Ďalším na zozname úloh pre budúce nevesty je výber svadobných šiat. „Popoluškine šaty pre môj príbeh o Popoluške,“ vykríkla Sonia, keď si skúšala šaty.

Zatiaľ čo dievčatá snívajú o svojich rozprávkových svadbách, ich ženíchovia vyberajú obrúčky. Jediná informácia, ktorú o nich dostali Vydatá na prvý pohľad zodpovedá veľkosť ich prsteňa.

Kým si to nezadaní stihnú uvedomiť, prišli ich svadobné dni – a nervozita nastupuje. „Všetko sa na mňa rúti a ja sa jednoducho cítim ohromená,“ vyhŕkne budúca nevesta Heather, kým prejde uličkou.

„Všetko, čo chcem, je behať,“ priznáva Sonia v ukážke.

Povedia títo nezadaní „ja“ alebo im studené nohy zabránia stať sa Vydatá na prvý pohľad ? Pozrite si ukážku vyššie a nalaďte si premiéru 4. série, ktorá sa bude vysielať v utorok 26. júla o 20:00. ET pre informáciu.