Hlavná TV Premiéra 4. sezóny filmu Manželstvo na prvý pohľad: Šesť singlov v Miami sa pripravuje na manželstvo

Premiéra 4. sezóny filmu Manželstvo na prvý pohľad: Šesť singlov v Miami sa pripravuje na manželstvo

  MAFS sezóna 4 Zoznámte sa so súťažiacimi zo 4. sezóny Manželstva na prvý pohľad.

Je čas na život manžela a manželky! FYI je veľmi populárny sociálny experiment Vydatá na prvý pohľad sa vracia už štvrtú sezónu, tentoraz pomáha šesť singlov v Miami nájdite kompatibilných partnerov pod vedením troch vysoko kvalifikovaných odborníkov.

Fanúšikovia sa za posledné tri sezóny naučili, že úspešné spojenie dvoch zdanlivo vhodných jedincov si vyžaduje viac než len podobné záujmy. Tu, Faircityfire rekapituluje premiéru 26. júla a vyzýva čitateľov dôležitou otázkou: Vydržia manželstvá tejto sezóny?

svadobné šaty spodná bielizeň

Zoznámte sa s odborníkmi

Dr. Pepper Schwartz: Vydatá na prvý pohľad Sociológ je samodefinovaný „detektív v srdci“. V tejto sezóne ju doplnia dvaja odborní nováčikovia.

Rachel DeAlto: Životný kouč a odborník na sex/vzťah chce, aby nezadaní našli šťastie v živote aj v manželstve.

Pastor Calvin Roberson: Manželský poradca sa tiež pripojí k seriálu a niet pochýb o tom, že novomanželia budú hľadať jeho radu.

Zoznámte sa so slobodnými

sonia granados , 33, je sociálna pracovníčka, ktorá o sebe hovorí, že je „trochu svojrázna“ a „starostlivá“. Je si dobre vedomá reality rozvodu. Jej rodičia sa rozišli po viac ako 20 rokoch manželstva.

Nick Pendergrast , 32, bude zápas so Soniou. Je manažérom dovolenkového prenájmu, ktorý miluje svoju prácu. Jeho teta a strýko mali nedávno autonehodu a jeho teta zomrela. Tragédia dala Nickovi do života perspektívu. Je pripravený stretnúť lásku svojho života.

Sonia a Nick boli vybraní, aby sa s nimi stretli Vydatá na prvý pohľad kvôli ich spoločným hodnotám. Majú tiež „podobnú energiu“.

Heather Seidelová 32-ročná letuška s vážnym strachom z odmietnutia. Jej rodičia sú manželmi 35 rokov a ona hľadá podobný vzťah.

Derek Schwartz , 35, bude zhodná s Heather. Je to manažér účtu, ktorý sa rád zabáva. Potom, čo bol v armáde, je pripravený usadiť sa. Chce, aby celé jeho manželstvo bolo „ako fáza medových týždňov“. Jeho rodičia sa rozviedli, keď bol Derek ešte dieťa, a on vyrastal bez otcovskej postavy.

Heather a Derek sa zhodujú, pretože obaja sú „atraktívni a inteligentní, majú podobné vzorce myslenia a dobrý temperament“. Obaja sú „tichší“ ľudia a odborníci veria, že sa budú dobre dopĺňať.

Darčeky k 2. výročiu svadby pre ňu

Lillian Vilchez , 24, je realitná maklérka, ktorá o sebe hovorí, že je „veľmi milá“. Obdivovala manželstvo svojich rodičov, kým jej otec neopustil matku po tom, čo Lillian opustila hniezdo. Od rozchodu rodičov sa jej otec „pomaly vytratil“ z jej života.

Tom Wilson , 28, bude zhodná s Lillian. Je to špecialista na interiér jácht, ktorý žije v zájazdovom autobuse v karavane asi päť minút od pláže, kde rád surfuje. Tom vysvetľuje, že skončil so zoznamovaním a klubovou scénou a je pripravený na manželský život.

Lillian a Tom boli spárovaní, pretože obaja sú podnikatelia.

Vyvolených

Odborníci odhalili, že našli zhodu pre každý zo šiestich vybraných singlov. Po odznení počiatočného šoku o tom hviezdy 4. sezóny povedia svojim priateľom a rodinám.

Hoci sú príbuzní pochopiteľne prekvapení, je zrejmé, že každý zo slobodných má silný systém podpory. Nickova mama je však skeptická a otvorene hovorí o nadchádzajúcom sobáši svojho syna.

'Čo ak ju nemám rád?' Pýta sa Nicka po jeho vyhlásení. 'Potom čo?' Nick si možno kladie rovnakú otázku.

Dokončovacie dotyky

The Vydatá na prvý pohľad nezadaní majú presne dva týždne na to, aby sa pripravili na nadchádzajúcu svadbu. Muži idú na nákupy prsteňov a smokingov, zatiaľ čo dámy si vyberajú svadobné šaty.

Heatherina mama je počas nakupovania svadobných šiat mimoriadne milá. So svojou dcérou sa chce podeliť o každý výnimočný okamih.

Lillian má pri nakupovaní svadobných šiat zásadu bez perál. Jej rodina verí, že je zlé znamenie začleniť perly do svadobného dňa nevesty.

Včera večer ako nezadaní

Je noc pred ich svadbou a Vydatá na prvý pohľad nezadaní sú na párty so svojimi priateľmi. Derekovi kamaráti pozývajú striptérov, ale Derek sa nehanbí. 'Zachovali sme to elegantné,' hovorí. 'Určite má hodnotenie PG.'

Sonia chce urobiť niečo nezabudnuteľné pre svoju poslednú noc slobodného života. Pripojí sa k svojim priateľom na šou drag queen, kde ju priviedli na pódium. Jej mama dokonca cestuje z Kostariky, aby sa zúčastnila predsvadobných osláv.

indické svadobné oblečenie pre hostí

Deň prišiel!

Je to deň svadieb a Vydatá na prvý pohľad nezadaní sú nervózni a nadšení. Lillianin švagor ju bude sprevádzať uličkou, keďže s otcom nekomunikovala.

Každý z onedlho zosobášených nezadaných posiela darček svojmu manželovi alebo nastávajúcej. Lillian daruje Tomovi drevenú škatuľu a premyslenú poznámku, zatiaľ čo Sonia pošle Nickovi fľašu škótskej.

Lillian je zdrvená, keď si uvedomí, že jej Tom poslal perlový náhrdelník. Jej rodina je neoblomná v tom, že perly nenosí, pretože v deň svadby majú smolu. Lillian sa však obáva, že si Tom bude myslieť, že toto gesto neocenila.

Derek ide pred svadbou s prúdom. Je šťastný a pripravený stretnúť svoju nevestu. Ale Heather je frustrovaná a rozmýšľa. 'Jednoducho sa necítim ako ja,' hovorí mame.

Lillian je nadšená, že môže kráčať uličkou na svojej svadbe pod holým nebom, no čoskoro to začne búriť. Slabý dážď sa zmení na prudký lejak a Lillian nechá premýšľať, či jej smola nemôže byť znakom toho, že robí chybu.

Náhľad

V ďalšej epizóde sa páry stretnú pri oltári svojich svadieb a predstavia sa pred vyslovením sľubu. Derek je okamžite priťahovaný Heather, ale bude jeho nová nevesta zdieľať jeho nadšenie? Lillianine šaty sú premočené, keď kráča uličkou v ústrety Tomovi.

Vydatá na prvý pohľad vysiela v utorok o 20:00. ET na FYI.