Hlavná Svadobné Správy Prezident Obama bol ženíchom na svadbe: fotografie

Prezident Obama bol ženíchom na svadbe: fotografie

Obama NicholsonZvolený americký prezident Barack Obama (L) a Obamov výletný riaditeľ Marvin Nicholson stoja v zákulisí po tom, čo Obama predniesol svoj víťazný prejav počas zhromaždenia počas volebnej noci v Grant Parku 4. novembra 2008 v Chicagu, Illinois. Obama vo voľbách s veľkým náskokom porazil republikánskeho nominanta senátora Johna McCaina (R-AZ), aby sa stal prvým zvoleným afroamerickým prezidentom USA. (Foto Win McNamee/Getty Images)

Autor: Esther Lee 10.01.2017 o 18:16

Svadobná hostina nikdy nevyzerala tak oficiálne. Prezident Barack Obama bol svadobníkom v sobotu 7. januára na svadbe a existujú fotografie, ktoré to dokazujú.

je bruno mars vo vzťahu

55 -ročný vodca slobodného sveta odletel do Jacksonville na Floride, aby podporil svojho blízkeho priateľa a osobného asistenta, Marvin Nicholson, na jeho svadbe s Helen Pajcic .

Podľa Washington Post , ženích pomáha zariadiť prezidentove cesty a cestovné plány. Nevesta je medzitým zástancom Obamovej administratívy a v roku 2008 dokonca pracovala na prezidentovej kampani.

Obama Nicholson

WASHINGTON, DC - 10. marca: Marvin Nicholson, zvláštny asistent prezidenta, riaditeľ výletu a osobný asistent prezidenta, a Helen Pajcic prichádzajú na štátnu večeru na počesť predsedu vlády Trudeaua a pani Sophie Grégoire Trudeauovej z Kanady na Bielej. House 10. marca 2016 vo Washingtone, DC.
(Foto Ron Sachs-Pool/Getty Images)

Miestna spravodajská stanica WJXT4 získala fotografie zo svadby Obamu, ktorý poctivo zaujal jeho miesto ako jeden zo štyroch mládencov. POTUS nebol jediný, kto sa zúčastnil svadby: svadobnému obradu predsedal minister zahraničných vecí John Kerry.

Prezident Obama bol včera večer v Jacksonville ženíchom. Celebroval John Kerry. Nevesta a ženích mali niekoľko VEĽKÝCH mien. @FCN2go pic.twitter.com/d0YkFSW6ZX

- Steven Dial (@StevenDialTV) 8. januára 2017

previazať mašľu stuhou

Obrad sa údajne konal v súkromnej rezidencii. The Príspevok tiež oznámil, že agenti prezidentskej tajnej služby boli primerane odetí v smokingoch pri afére s čiernou kravatou.